Sayfa 601/612 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    bu geçen yilmis gece gece anlamamışım )
    https://twitter.com/aefedeniz/status...DTjaW-27EtAAAA
    Son düzenleme : HATAKE; 10-05-2023 saat: 10:18.
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

2. Patron kağıdında herkese nasip olmaz para kazanmak .herkese bol şans.

3. Polisan’ın Hellas şirketi Yunanistan da alanında tek . Gazetecileri toplayıp bir dünya masraf yapıp r-pet üretimi yapacağız , uçacağız , kaçacağız diye haber yaptırmışlar . Coca cola dahil bir sürü büyük müşterimiz var filan demişler . Bu şirketi kapatsan , çalışanlarının maaşlarını ödesen bu kadar zarar yazmazdı . Ya Siz ürettiğiniz malları
    zararına satıyorsunuz (maliyet yönetimi ve/veya fiyatlamalarınız hatalı ) , ya da şirkette büyük kayıp/kaçak var , buna odaklanmanızı yatırımcınız olarak tavsiye ediyorum. Netice olarak , Şirket çok kötü yönetiliyor , finansallar bas bas bunu bağırıyor . Umarım düzelme başlar ve ikinci çeyrekten itibaren finansallar bunu gösterir .
    Bekliyoruz , uzun süre yatırımcı olmaya devam .
    YTD.

4. Seçim 2. Tura kalırsa piyasa değeri 200 milyon usd e olur büyük ihtimalle. Tebrikler polho

5. Kimler kaldı buradan uzun zamandır girmiyordum buraya yazın bakalım.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,048
     Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Kimler kaldı buradan uzun zamandır girmiyordum buraya yazın bakalım.
    Kendimi bir an sınıf yoklamasında "burda" diyen öğrenci gibi hissettim. 50 yaşında bir öğrenci .
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

7. Polho yu bilen, tanıyan biri olarak tahtacı 6 ay sonra beni ufaktan yine polhocu yaptı.
    YTD, Vasatlar topluluğunda ya taparlar ya nefret ederler.

8.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Kendimi bir an sınıf yoklamasında "burda" diyen öğrenci gibi hissettim. 50 yaşında bir öğrenci .
    Hepimiz öğrenciyiz

Sayfa 601/612 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •