Sayfa 357/612 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Düzeltmeye devam. Masalcı beyler buna da bir yorum yaparlar artik" Ne yani düzeltmede mi yapmasın" diye. Neyin düzelmesini yapacakki,millete iki senedir kan ağlatıyor. 4.90 üzerine çıksa da düzeltse onu anlarım. Neyse iyi kağıdın yönü aşağı döndü. Yukardaki alıcılara duyrulur. Istedikleri kadar alabilirler. Ytd

2. 2.50 de elimde çok az miktar kaldı diyen adamdan başka hangi yorum beklenir
    2.50 de 1.60 a yolu var ,2.86 da kafayı aşağıya dikti ,290 da mal yediriyorlar , 2.99 yeni gelenlere malı yıktılar,3.10 ses yok,3.20 ses yok 3,26 ses yok 3.23 avrupa eksi yön aşağı diye ses var

3.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Düzeltmeye devam. Masalcı beyler buna da bir yorum yaparlar artik" Ne yani düzeltmede mi yapmasın" diye. Neyin düzelmesini yapacakki,millete iki senedir kan ağlatıyor. 4.90 üzerine çıksa da düzeltse onu anlarım. Neyse iyi kağıdın yönü aşağı döndü. Yukardaki alıcılara duyrulur. Istedikleri kadar alabilirler. Ytd
    Portföyünün ne kadarı polho yüzdelik olarak? Kaç yoldir borsadasin ve kaç yaşındasın bunlari cevaplarsan sevinirim. Cevaplamak istemezsende anlayışla karşılarım.

4.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Traderke(mal) Senin ne yaptıgın beni ilgilendirmiyor ama sanırım yanında başkalarınıda yakacaksın.Öncelikle elimi polhoda azaltım, kalan oran bana göre küçük bir oran. .
    Diyen adam duzeltmelerde düşüşlerde elbet yırtık ...dan çıkacak
    Sorun ise 2.50 den beri utanmadan çıkması acaba pendik geldikten sonra yine çıkmaya devam edermi

5. Polho da uzun yatırımcı olmanın en güzel tarafı ne biliyormusunuz. Kağıda gelip giden masalcıları ve palyoçoları tanıya bilmektir. Gerçi pahalı bir deneyim oluryor ama napıcan. ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

6. Boş ver sen onları benim soruma cevap verebiliyor musun?

Bugun de 10 bn lota yakın alış-veriş yaptık haydi hayırlısı...ytd

8.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Boş ver sen onları benim soruma cevap verebiliyor musun?
    Soruyu bana sormuşsanız ,özür atlamış olmalıyım. Neydi soru.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Sayfa 357/612 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407457 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •