Sayfa 503/612 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Sayın kartal burayı bu şekilde meşgul edemeyiz öncelikle ben izin vermem buna, ama arkadaşlar da kusura bakmazsa ve beni kirmazlarsa bu ikisinin arasında ki artış oranlarına Ekim sonu Kasım sonu ve Aralık sonu olarak kısaca burda o tarihlerde konuşalım ve karşılaştıralım ikisini. 30 agustosta bjkas 8.40 larda iken o başlığa

Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    8 hafta fener maçı var yenerse bu takimi kimse tutamaz güzel bir transferde gelebilir hayirli olsun kazanclarimiz ytd
    Yazmışsın tavan olduğu gün.
    Anladığım kadarıyla sepettekilerden biri kartal yumurtasıymis pek işler iyi gitmemiş bu yazıdan sonra, sıkıntı değil biz geçen gün bu başlığa yazdığın tarihteki fiyatı not aldik ve ekim sonuna kadar buraya o hisse hakkında bir şey yazmiyalim sabredelim burayı meşgul etmiyelim.

2. Pendik sabiha gökçen metro hattı açılıyor .2 pist tamamlandı .burdaki yerlesim yerlerine uçakla.metroyla.otoyla ulaşım çok kolay burda kim bir evim olsun ister?

3.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Pendik sabiha gökçen metro hattı açılıyor .2 pist tamamlandı .burdaki yerlesim yerlerine uçakla.metroyla.otoyla ulaşım çok kolay burda kim bir evim olsun ister?
    Arapların alayı uçaktan inip evine geçer parada onlarda

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Arapların alayı uçaktan inip evine geçer parada onlarda
    Aynen. 30 yıl kadar önce Herekede bi mercedes limuzinden kadın çocuk 12 kişi indiklerini ve tekrar binip 5 metre ötede bi daha indiklerini görmüştüm
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

5. Tunahan beyin tweterda yapmış olduğu anketi ve aldığı etkilesimi çok olumlu buldum eğer devam ederse bu şekilde bende katılmak isterim ve arkadaşlar mümkün olduğunca sizlerde katılın. Bari basit bir şekilde ankete katılalım. Bu anketi yönetime ben mail yolu ile yada dikkate alınmazsa en son Mehmet emin beyin önüne genel kurulda çıktılar ile ben önüne koyacağım. Yani hepinizin oyunu görecek Mehmet Emin bey ona göre kullanın oyunuzu.

6. Yuzde 30 civarı bir kesimde şirket değeri abartıyolıyor tarafında olması çok enteresan. Patronla tahtacıyı ayırabilirmisin derseniz buda enteresan dükkan benim başkası benden habersiz ucuza mal satıyor

7. Tunahan bey anket oluşturmuş hemen oy kullanın bakalım genel kurulda geri alım bence zaten kesin ama biz daha önce geri alım istiyoruz.

8. Bu iş
    artık
    fazla
    uzadı

hisse nette polho basligini okuyan ve ve elinde polho bulunduranlar, artık siz polho hissesinde değilsiniz,

sadece temel analizci ile aynı hissedesiniz.

Ama benim yanimda olacak olanlar bugun arkaniza yaslanin dinlenin yakinda cok kosturacagiz durmadan araştıracağız.. kimler benimle ise mesaj atsın ozelden.
    Son düzenleme : temel analizci; 30-09-2022 saat: 15:37.

Sayfa 503/612 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •