Sayfa 380/612 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. 76112 nolu teklif kimbilir ne… bu aylık toplantı gündem maddesi sonuçta.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    76112 nolu teklif kimbilir ne… bu aylık toplantı gündem maddesi sonuçta.
    hayvanat bahçesi olsun diye teklif etmişler. başkan daricada var demiş. olsun olsun pendikde de olsun demiş uye. meclis tvde var. yanlis anlamadıysam.

şaka yapıyorum ciddiye almayın. 😀
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by uzman053 Yazıyı Oku
    Ahmet bey teşekkürler bilgilendirme için..Bizim imar uygulaması gündemde 2.maddede olduğuna göre muhtemelen dün veya bugün karara bağlanmıştır/bağlanacaktır. Alınan kararlar belediyenin sitesinde yayınlanıyor mu...belediyede çalışan bir ortağıgımız vs var mı forumda...
    kararlar yayınlanıyor ama içeriğe ulaşabilir miyiz bilmiyorum. burada önemli olan ruhsat başvurusu ve projenin nasıl birsey olacagi. kac m2 insaat alanı olacak vesaire. tüm bunlar önümüzdeki süreçte sekillenecektir diye düşünüyorum. Yatirim tavsiyesi degildir. hepinize bol ve hayırlı kazanç dilerim
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Alıntı Originally Posted by uzman053 Yazıyı Oku
    Ahmet bey teşekkürler bilgilendirme için..Bizim imar uygulaması gündemde 2.maddede olduğuna göre muhtemelen dün veya bugün karara bağlanmıştır/bağlanacaktır. Alınan kararlar belediyenin sitesinde yayınlanıyor mu...belediyede çalışan bir ortağıgımız vs var mı forumda...
    sayın uzman53 dün teklifin hukuk komisyonuna havalesi onandı.tahminim pers günü hukuk komisyon kararı verir .normal şartlarda pzts karar yayınlanır ama gecikmede olabilir.
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

5. Sayın karadereli53 ve sayın bahmet teşekkür ederim..

6. Rüzgarı bi arkamıza alamadık hadi be polican bari enflasyon farkını kapat

7. Bu cio ne zaman tv de konuşsa hisse eksi kapatıyo ne uğursuz hiç yeşilini görmedim hayırlısı bakalım.

8. Düşmek için endeksi bekliyor. 3.20 lere giderse tekrar şaşırmam. Ama uzun vadede bekletsin yapacak bişey yok.

Sayfa 380/612 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •