Sayfa 382/612 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Konunun bizle bir alakasını göremedim
    Thyshine bak inan buralarda polemik olmasından o kadar rahatsızım ki kimse sizler yüzünden paylaşım yapmak dahi istemiyor.

Daha sen en basit, en basit bak tekrar yazıyorum en basit bilinecek şeyin bizimle alakalı olup olmadığını bilmezken adamlar. "ya buradaki arkadaşlarda yararlansın diye araştırıp bilgi paylasiyorlar. Yani sen koş kös yatarken adam senin yerine sen oku diye bilgi paylasiyor. Ama yine de yaranamiyorlar. Ben mesela asla paylaşmam burada işim olmaz. Çünkü benim bir yil boyunca burada dilim yandı. Maydonozcu burada yüzlerce bilgi paylaştı ne oldu adamı hayin yaptınız. Onun için ben paylaşmam.

Adamlar buraya yüzlerce faydası olmuş insanlar, ya sen ne yapıyorsun ne faydan var buraya seni kim dinlesin.

Sen benim biricik ters indikatörumsun peki başkası ne yapsın seni. Bilançoda basacaklar dedin basmadilar bana daha aşağıdan alırdın dedin bir daha orayı görmedi. Daha niceleri buraya yazmakla uğraştırma.

Ya siz çıldırmışsiniz gerçekten çıldırmışsiniz. Sen git bir daha ki genel kurula bende geleceğim söz paranı biz karsilacagiz bas fircani yönetime var mısın? Arkadaşlar buraya da yazdı oraya tartışmak için gidilmedi gk toplantı tutanaklarını okudun mu nelere itiraz etti o yerdigin adamlar biliyor musun? Toplantida Satilan manisa arazileri konusunda yada pendik arazisi konusunda ne hararetli konuşmalar geçti bilgin var mı? Boş yapma yeter ve biri bitiyor biri başlıyor.

Ama hata sizde değil hata bizde vallahi bizde ulan ne çıkarımiz varda burada yazıyoruz. Bize ne? ne haliniz varsa görün.

Alıntı Originally Posted by TheTunahan Yazıyı Oku
    İyi niyetle paylaşımlar yapılıyor kulak memesi kıvamında, yapmayalım diyorum ama illa t.şş.k altı kararması kıvamında mutlaka 2-3 kişi çıkıp moral bozmak için yorum yapıyor..
    Alt kesimmiş, ezmek istwmiyorum ama şirkete söyleyin 330 mio ya pendiği, dur artırıyorum, 400 mioya vereceklerse cuma sabahı tapuda buluşalım..
    Muhatap olduğumuz tiplere bak..
    Ben buraya yazmamak için uğraşıyorum ama yine de cevap verme ihtiyacı doğuruyorsunuz..
     Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Thyshine bak inan buralarda polemik olmasından o kadar rahatsızım ki kimse sizler yüzünden paylaşım yapmak dahi istemiyor.

Daha sen en basit, en basit bak tekrar yazıyorum en basit bilinecek şeyin bizimle alakalı olup olmadığını bilmezken adamlar. "ya buradaki arkadaşlarda yararlansın diye araştırıp bilgi paylasiyorlar. Yani sen koş kös yatarken adam senin yerine sen oku diye bilgi paylasiyor. Ama yine de yaranamiyorlar. Ben mesela asla paylaşmam burada işim olmaz. Çünkü benim bir yil boyunca burada dilim yandı. Maydonozcu burada yüzlerce bilgi paylaştı ne oldu adamı hayin yaptınız. Onun için ben paylaşmam.

Adamlar buraya yüzlerce faydası olmuş insanlar, ya sen ne yapıyorsun ne faydan var buraya seni kim dinlesin.

Sen benim biricik ters indikatörumsun peki başkası ne yapsın seni. Bilançoda basacaklar dedin basmadilar bana daha aşağıdan alırdın dedin bir daha orayı görmedi. Daha niceleri buraya yazmakla uğraştırma.

Ya siz çıldırmışsiniz gerçekten çıldırmışsiniz. Sen git bir daha ki genel kurula bende geleceğim söz paranı biz karsilacagiz bas fircani yönetime var mısın? Arkadaşlar buraya da yazdı oraya tartışmak için gidilmedi gk toplantı tutanaklarını okudun mu nelere itiraz etti o yerdigin adamlar biliyor musun? Toplantida Satilan manisa arazileri konusunda yada pendik arazisi konusunda ne hararetli konuşmalar geçti bilgin var mı? Boş yapma yeter ve biri bitiyor biri başlıyor.

Ama hata sizde değil hata bizde vallahi bizde ulan ne çıkarımiz varda burada yazıyoruz. Bize ne? ne haliniz varsa görün.
    Alt kesim,üst kesim,ceket,takım vs...... gibi konular ile Genel Kurula gidenleri küçümsemeye çalışan bu arkadaşımızın bu konularda ezilmiş ve bu yüzden kompleksi olduğunu düşünüyorum.Ciddiye almayın
    Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

3.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    ben bi şe anlamadım neler oluyo .herkes sallıyo herkes zengin aristokrat havalarda ya abijim aristokrat adamın borsada işi ne.üç guruş yatıran sallıyo dünyayı ben aldım havalarda.poli sahibi çocukken 5 yaşındamış gurbete çıkmış poliyi kurmuş .adamcaz daa napsın .çocukken gurbete gewlip zengin olmuş ama aristokrat olamamış.ondan k.y darmadaan .
    biz atladık aldık zarar ettik osssun daa ne olsun .bi kaç yıl beklesin portföyün yüzde 35 i buraya gömdük.şirketin ortağığpım .hemde çocukken gurbete gitmeden hazıra konduk .polici gurbetçide onun acısıbnı çıkarıyo normal kompleks .eczacılardan kardemirden ii para vurduk gerisi boş ..birbirinizi üzmeyin diğer uçan kaçan hisseleri kaçırmayın .
    Kendisi cok zengin alt tabakayız biz thyshine oyle diyor.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,013
     Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku

Sayın Ahmet bey,

Böyle takibi için emek harcanmış alın teri dökülmüş tarafsız no commandsiz Resmi bilgilerin forumda paylaşılıması uygun olmayabilir hatta belkide gereksiz bulunabilir!!.Zira forumdaşlarımızın atışmalarını pür dikkat izlemek çok daha önemli değil mi sizcede !!?

y.t.d.

5. Bigün arayla devre kesiyoz düzeltme yapiyoz 3.42 destek onun alti bakmayın kapatın dükkanı yatırim tavsiyesi degildir .

6. Böyle hızlı düşen bir hisse bulunmaz harbiden helal olsun bana

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Sayın Ahmet bey,

Böyle takibi için emek harcanmış alın teri dökülmüş tarafsız no commandsiz Resmi bilgilerin forumda paylaşılıması uygun olmayabilir hatta belkide gereksiz bulunabilir!!.Zira forumdaşlarımızın atışmalarını pür dikkat izlemek çok daha önemli değil mi sizcede !!?

y.t.d.
    aynen dediğiniz gibi.. en iyisi geyik yapmak.. mehmet beye küfretmek. nasıl olsa dava açmıyor. şirketin varlıklarının değerini hesaplayanla dalga geçmek. millet coinden bi ara iyi para kazandı. şimdi onları biçmekle meşguller. para bu ortamda nereye yatırılır? bunun cevabını bilen önümüzdeki 5 yılda iyi para kazanır. 2001 - 2008 krizlerinden istifade edememiş olanlar. hisse bazlı hareketlerden ders çıkartabilenler.. basiretli davranabilenler ve sabredebilenler.. önümüzdeki 5 yılda iyi para kazanırlar.. gerçi para kazanılır da ülkenin geleceği pek aydınlık değil.. mesela herkes sasa şöyle sasa böyle diyor. sabancıdayken sasa kaç kişiyi kanser etmiştir kimbilir. 0.8-1.2 arası.. yıllarca süründürdü milleti. polho da biraz sasanın sabancıdaki hali.. pdsi bunu gösteriyor.. yanlış anlama olmasın.. polho bir sasa olamaz.. ama yine de ben umutluyum.. 5te 1i olsa yeter. yatırm tavsiyesi değildir.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,013
     Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Bigün arayla devre kesiyoz düzeltme yapiyoz 3.42 destek onun alti bakmayın kapatın dükkanı yatırim tavsiyesi degildir .
    Haklısınızdaa....Foruma bile bakıyoruz anbean ekrana bakmazsak olur mu Sayın KARTAL41 ? keşke eskisi gibi olsada bakacak bir yer olmasa telefonla söyleseler fiyatları...araya brokerlar dealerlar girse...gözlerimiz bozulmasa boşuna ....kapanışda millet yığılsa gene EREN HAN ın önüne gençler borker lara dönüp fiyat sorarken "TABAN mı TAVAN mı kapattı "diye sorsa...

ytd.

Sayfa 382/612 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •