Sayfa 468/612 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Eziklik fikri insanlar a kolay yerleştiremiyeceği gibi kolay da geçmez.Bu eğitimle olan bir şey.Ülkemizin eğitimi FULBRGHTANLAŞMASI ile 1949 yılında ABD ne teslim edildi.Milli eğitim Bakanlığında 8 kişilik komisyon kuruldu. 4 ABD li 4 Türk.Komisyon başkanı ABD elçisi yani 5 ABD li.Sonra 1994 de 60 kişilik eğitimi geliştirme komisyonu kuruluyor.40 ı ABDli Milli eğitim bakanının baş danışmanı ABD li.Şimdi bu eğiitimden geçen insanların kafa yapısı nasıldır bunu iyi düşünmek gerekir

2. Geçilmeyen otoyola, uçmayan uçaklara, gelmeyen hastalara verilen garanti gibi satılmayan aracın garantisi de verilmiş mi?

Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

3. Sen gecmedigin için herkesi geçmedi zannediyorsun galiba aslında seni o yapılan otoyollara dikip tek tek koyun sayar gibi geçen arabaları saydirmak gerek sonra hastanelere dikip bırak yurt içini yurt dışından Türkiye'ye gelen hastalari da tek tek saydirmak gerek ama yine NATO mermer NATO kafa bir şey değişmez.

4. Post

Aşkın gözlükleri öyle pembedir ki, bakırı altın, yokluğu varlık, gözdeki çapağı inci gibi gösterir.
    Miguel de Cervantes
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

5. Yani yapılmasa daha iyimi olacaktı diyorsun, önceden hizmet etmeyeni döver soverlerdi.simdi hizmet edeni dövüyorlar.bazen sizin gibi düşünmeye çalışıyorum acaba biz neyi kaçırıyoruz objektif bakamiyormuyuz diye şüpheye düşüyorum ...40yildir askerimi sırtından vuran kahpelerle masaya nasıl oturulur..hava alanı yapma yol yapma hastane yapma e napsinlar öncekiler gibi ver vaadileri kandır milleti ondan sonra eyvallah..kusura bakmayın ama 80yildir yapilmayani 20yilda10katini yapan her kimse hangi gurupsa tşk eder ellerinden öperim bu millet adına benim vatanım milletim kazansın ..başı dik olsun .

6. Cafe bölümü var forumda siyaset sayfasina cevirmeyin yeter bence

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Polho tavan yaptı. Tavanda milyon lotlar döndü ve birileri konuyu değiştirmek istiyor galiba
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

8. Neden tavan yapmış olabileceğine yönelik tek bir cümle yok hep lafı güzaf

Sayfa 468/612 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •