Sayfa 487/612 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,889 - 3,896 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Ve citi de ki bıyıklı fason varya o bıyıklı fason tahtacı yaveri sonunda hesaplarıma göre son malını kustu ve s olup gitti. Bugün günlerden 12 Eylül, citi nin 2 gün sonraki lot u nu not alın.

***YAĞIZ AT ŞAHLANDIMI DURAK DİNLEMEZ***
    Hocam bist nerde haberin varmı kimin sattiği aldiği artik boş bin puan yükselisde %16 eksi yazdi pol diyelimki bin puan inse borsa 3 eksi 3 artimi gitcek pol kim inanır buna olumlu bi haber gelmeden inmeye devam eder 5 olmus 4 olmus ne farkeder ucuzmuş hisse birileri satacakki birileride hisse alacakki yürüsün garanti %200 yukseldi halk %300 vakif %300 ykb %500 şekerbank 1 tl idi 5 oldu giden gider hissenin başindaki adama bakar bir olumsuz yön var pol bisste şuan en cok yatirimciya sahip hisselerden biri gerisini siz bilyosunuz.yatırim tavsiyesi degildir siz bildiginizden vazgeçmeyin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Tahtaci o kadar küfür yedi ama büyük adammış. Insana bildiğini de unutturuyor. Buyuk dediysek o kadar da büyük değil. Unutmaysnlar da var.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

3. Maydonozcu kamilde 11 milyon lot var kendi söyledi geri kalan küçük yatırımcıdada 9 milyon lot olsa 20 milyon lot bu malın sahiplerine para kazandırmam diyor patron bütün mal bana gelsin ozaman fiyat 50 de olur 100 de bu tip patronlar böyle bakıyor borsaya kfein de aynı ordada benzer baskı devam ediyor. Ben şahsen firmalar güzel güçlü potansiyeli var diye yatırım yaptım zararı kabul ettim batmassa aq modundayım. Herkese bol kazançlar diliyorum. Ytd

4. Güzel ortam kıvama gelmiş, 2.80 - 4.12 -5.70 deki forum ahalisi ve konuşmaları aynı ,figürler ve muhabbetler aynı hadi inşallah .

5.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Hocam bist nerde haberin varmı kimin sattiği aldiği artik boş bin puan yükselisde %16 eksi yazdi pol diyelimki bin puan inse borsa 3 eksi 3 artimi gitcek pol kim inanır buna olumlu bi haber gelmeden inmeye devam eder 5 olmus 4 olmus ne farkeder ucuzmuş hisse birileri satacakki birileride hisse alacakki yürüsün garanti %200 yukseldi halk %300 vakif %300 ykb %500 şekerbank 1 tl idi 5 oldu giden gider hissenin başindaki adama bakar bir olumsuz yön var pol bisste şuan en cok yatirimciya sahip hisselerden biri gerisini siz bilyosunuz.yatırim tavsiyesi degildir siz bildiginizden vazgeçmeyin.
    Yazına sıra ile cevap vereyim kimin alıp sattığı senin icin boş olabilir benim için dolu bunu çok yakında sana ispatliyacagim. Bu yazıda burada dursun Bu 1. Borsa 3 eksi yapsa eğer zamanlama denk gelirse tavan bile yapacak bu 2. Olumlu haberin ne zaman geleceğini bilmeyen sabretmek ten başka yapacak hiç bir şeyi yok isteyen buyursun çıksın bu hisseden bu 3. Hissenin en çok yatırımcıya sahip olduğunu nereden bilebilirsin koca bir saçmalık bu da 4..

6. Şunu artık son kez yazıyorum burada şu an ki sepeti ile polho nun su andan sonraki artis oranını kiyaslamak için daha buraya yazmaya çekinen kişiler benim gözümde aklından geçen sepetine göre asla yatırım yapamaz

7.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Yazına sıra ile cevap vereyim kimin alıp sattığı senin icin boş olabilir benim için dolu bunu çok yakında sana ispatliyacagim. Bu yazıda burada dursun Bu 1. Borsa 3 eksi yapsa eğer zamanlama denk gelirse tavan bile yapacak bu 2. Olumlu haberin ne zaman geleceğini bilmeyen sabretmek ten başka yapacak hiç bir şeyi yok isteyen buyursun çıksın bu hisseden bu 3. Hissenin en çok yatırımcıya sahip olduğunu nereden bilebilirsin koca bir saçmalık bu da 4..

Haber gelecek diye bir hissenin hemde holdingin yükselmemesinin nedeni nedir 1 çok yatirimci var 2 biri çok lotla bekliyo satmasıni bekliyorlar holdingler yükselirken borsanin ikiye katladiginda gitmiyosa bu is yatirimciyi soymaktan baska biseye benzemiyor siz şuan treni kaçirmis biri olarak tek kazanç yeri haberle burayi gorüyorsunuz bu iş okadar kolay degil kasaya para girmeden ne soylenirse soylensin isterlerse hisse gitmeyebilir herkes kazanacak borsada holdinglerde .bankalarda .gyoda .onlar gelecek polhoya milyonla polhoda ucacak dimi bu işi sadece bisste biz biliyoz dimi kim se bilmiyo polho haberle gider işini .adamlar ne zaman isterlerse ozaman gotürurler .yatırim tavsiyesi degildir siz kendi bildiginizden vazgeçmeyin .

8.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Haber gelecek diye bir hissenin hemde holdingin yükselmemesinin nedeni nedir 1 çok yatirimci var 2 biri çok lotla bekliyo satmasıni bekliyorlar holdingler yükselirken borsanin ikiye katladiginda gitmiyosa bu is yatirimciyi soymaktan baska biseye benzemiyor siz şuan treni kaçirmis biri olarak tek kazanç yeri haberle burayi gorüyorsunuz bu iş okadar kolay degil kasaya para girmeden ne soylenirse soylensin isterlerse hisse gitmeyebilir herkes kazanacak borsada holdinglerde .bankalarda .gyoda .onlar gelecek polhoya milyonla polhoda ucacak dimi bu işi sadece bisste biz biliyoz dimi kim se bilmiyo polho haberle gider işini .adamlar ne zaman isterlerse ozaman gotürurler .yatırim tavsiyesi degildir siz kendi bildiginizden vazgeçmeyin .
    Yine tek tek cevap vereceğim 2.50 den boşuna buraya gelmedi bu hisse ne oldu da geldi buraya, bilanço desen neredeyse eksi kapattı o gün, tahtacı en büyük aptallıgi yaptı bu yuzden zaten en büyük hatası bence

Cok yatırımcısı falan yok size öyle geliyor. ama bir gün çok yatirimci sıraya girecek. Birinin çok lotunu filan beklemiyorlar öyle Burada her yazılan 10 milyonlarca lota inanmayın. Senin yazdığın milyonlara inanmamak gibi mesela.

Tabi ki isteseler haber düştüğü günlerde hisse artı bile yapmaya bilir. Ama siz beni bu haber için aldığımı sanıyorsanız siz yaniliyorsunuz. "Bu bir son değil bu bir başlangıç olacak" bu yazıyı yaklaşık 1 yıl önce yazdığım dün gibi aklımda.

Buraya olacakları yazsam git işine dersiniz onun için yavaş yavaş söylenmeli arada kopya veriyorum hani gecen gün demiştim ya inanan, inandirilan birde inanandan kopya ceken diye

Sayfa 487/612 İlkİlk ... 387437477485486487488489497537587 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •