Sayfa 209/612 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 1,665 - 1,672 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Konu asla lot sayısı değil bir gün bu konuyu burada yazarım
     Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Satsa nolur 4 milyon lotu varmış. Önemsiz...

2.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Konu asla lot sayısı değil bir gün bu konuyu burada yazarım
    Temel abi hisseyi almadım diosun ama hep de burdasın harbiden çok gizemli adamsın.

3.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Temel abi hisseyi almadım diosun ama hep de burdasın harbiden çok gizemli adamsın.
    Adam bizi kanser etmeye gelmiş buraya )) şaka bi yana internette gezen haberler vardı taa turgut özala dayanan hikayeler. Zamanında rahmetli kamil abi de söz etmişti sanki. İnternetteki bir konuyu böyle uzatmasın belli ki kendin bişeylere şahit olmuşsun temel bey. Birgün bizi kırmaz anlatırsın...

4.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Adam bizi kanser etmeye gelmiş buraya )) şaka bi yana internette gezen haberler vardı taa turgut özala dayanan hikayeler. Zamanında rahmetli kamil abi de söz etmişti sanki. İnternetteki bir konuyu böyle uzatmasın belli ki kendin bişeylere şahit olmuşsun temel bey. Birgün bizi kırmaz anlatırsın...
    kamil bey öldumu maydanozcu kamil....şakadır ..?

5.  Alıntı Originally Posted by ege941 Yazıyı Oku
    kamil bey öldumu maydanozcu kamil....şakadır ..?
    Bizim sektörde işten ayrılana rahmetli deriz de. Sessiz sedasız gitti. O anlamda.

6. Kamil Bey eğer buraları okuyor isen nokta dahi olsa bir paylaşım yaparsan memnun oluruz.

7. Bu saatten sonra maydonozcu olsa ne olur temel analizci olsa ne olur boş bardaga yorum gerekirmi bitik haldeyiz kendi kararinizi kendiniz verin 3.80 geçilmedigi sürece süründurecek .

8. Ben elimde olmayan kağıdı kotulemem hele hele polho gibi bir kağıdı asla kotulemem, ben bu tarzı bdayimdan öğrendim ve öğreniyorum. Kimse bana beddua etmesin hayırla ansin yeter. Ama bu konuda art niyet yada yanlış anlaşıldığımı düşünürsem yazmayı keserim. Elinde olanlar bile hisseyi kötülerken gelip yazdım yakın zamanda benim elimde yok ama methediyorum hisseyi.hemde almak isteyen biri olarak yani kanser etmem sizi ama hisseye girersem yorumlarımı yaparım şirketin olumsuz yonlerinide olumlu yonlerinide ele alırız.

Sayfa 209/612 İlkİlk ... 109159199207208209210211219259309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •