Sayfa 567/612 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 4,529 - 4,536 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

KOCAELİ ili DILOVASI, ilçesi DOSB 1. Kısım Lima Cad. No: 7 50-Lla paftası, 185 nolu ada, 18 nolu parsel mevkiindeki Polisan Kimya Sanayi A.Ş. tarafından yapılması planlanan NOVALAK Tipi Fenolik Reçine İmalatı projesi ile ilgili olarak KOCAELİ Valiliğimize sunulan P.T.D. Dosyası Çevresel Etki Değerlendirmesi Yönetmeliği'nin 16. maddesi doğrultusunda incelenmiş ve projeye ilişkin ÇED Süreci başlamıştır.

***Fakirin tavuğu tek tek yumurtlarmış. ***

2.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Hocam bu kadar çabuk mu?
    Herkes polhoyu konuşacak diyordunuz inanılmaz fiyatlara gidecek bu şirket demiştiniz ne değişti?
    Şimdi gördüm yazını karar günüm derken alımdan bahsediyorum. Şunu da yazayım beklediğim yükselişi yapamadı bu konuda umudum artık eskisi kadar yok fiyat zaten vermem asla vermedimde.

Kimse bana umut bağlayıp hisse almasın. Bundan sonra bence riskli bir dönemdeyiz belki taban taban bile gidebilir. Eski seviyelerinde değil o rahat rahat yazdigim 3 lu rakamlarda hiç değil. Ben polho yu %50 lik düşus riski ile birlikte alıyorum. Eğer bana güvenip aldıysa birileri yarın kârda iken satsın ben maddi ve manevi sorumluluk almak istemiyorum. Yarın koyarsanız alisa ortalama bir ky iseniz buralardan ben karşılarım muhtemelen. Bende yükseleceğini düşündüğüm için değil başka hisse bulamadığından ve tahtaciya kizdigimdan giriyorum. Onun tekerine ince de olsa bir çomak sokmak hoşuma gidiyor yine ileri sürmedi hisseyi yine beni çağırdı kendi bilir bende geldim.

Kolay gelsin.

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Şimdi gördüm yazını karar günüm derken alımdan bahsediyorum. Şunu da yazayım beklediğim yükselişi yapamadı bu konuda umudum artık eskisi kadar yok fiyat zaten vermem asla vermedimde.

Kimse bana umut bağlayıp hisse almasın. Bundan sonra bence riskli bir dönemdeyiz belki taban taban bile gidebilir. Eski seviyelerinde değil o rahat rahat yazdigim 3 lu rakamlarda hiç değil. Ben polho yu %50 lik düşus riski ile birlikte alıyorum. Eğer bana güvenip aldıysa birileri yarın kârda iken satsın ben maddi ve manevi sorumluluk almak istemiyorum. Yarın koyarsanız alisa ortalama bir ky iseniz buralardan ben karşılarım muhtemelen. Bende yükseleceğini düşündüğüm için değil başka hisse bulamadığından ve tahtaciya kizdigimdan giriyorum. Onun tekerine ince de olsa bir çomak sokmak hoşuma gidiyor yine ileri sürmedi hisseyi yine beni çağırdı kendi bilir bende geldim.

Kolay gelsin.
    Dağılın diyosun yani bir ben hedefime uĺasamadim 16 da çikmaya başlayacaktım 2023 bakalım neler olcak

4. Ben dağılın demiyorum dağılıp dagilmamak artık size kalmış diyorum. Eskisi gibi fiyatın 3-4 olmadığını Ben önceki laflarıma bakıp çıkarım yapılmaması gerektiğini benim fiyat vermediğimi eğer öyle bir uçacak kaçacak dediğimi düşünen yada ima ettiğimi hisseden varsa kârda iken satıp çıkması gerektiğini ben artık bundan sonrası için tum hisselerin ve onların içerisinde polhonunda riskli olduğunu ama benim o riske rahatlıkla girebileceğim kadar kazancım olduğunu söylüyorum.

Benim araştırmalarıma dayalı bilgilerim Dap in ruhsat basvurusuna kadardı başvuru yapıldı ama istediğim yükselişin zerresi olmadı şimdi bilgimle mücadele bitti artik benim sabrimla mücadelesi başladı tahtacınin.

5.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Ben dağılın demiyorum dağılıp dagilmamak artık size kalmış diyorum. Eskisi gibi fiyatın 3-4 olmadığını Ben önceki laflarıma bakıp çıkarım yapılmaması gerektiğini benim fiyat vermediğimi eğer öyle bir uçacak kaçacak dediğimi düşünen yada ima ettiğimi hisseden varsa kârda iken satıp çıkması gerektiğini ben artık bundan sonrası için tum hisselerin ve onların içerisinde polhonunda riskli olduğunu ama benim o riske rahatlıkla girebileceğim kadar kazancım olduğunu söylüyorum.

Benim araştırmalarıma dayalı bilgilerim Dap in ruhsat basvurusuna kadardı başvuru yapıldı ama istediğim yükselişin zerresi olmadı şimdi bilgimle mücadele bitti artik benim sabrimla mücadelesi başladı tahtacınin.

***Fakirin tavuğu tek tek yumurtlarmış. ***

6. Bi zamanlar buralar çoşuyodu kimseler kalmadı çoğuda arsayı beklicekti bekliyemedi bu sevdadan vazgectiler .

Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Bi zamanlar buralar çoşuyodu kimseler kalmadı çoğuda arsayı beklicekti bekliyemedi bu sevdadan vazgectiler .
    Ben daha buradayım sayın kartal41
    çalı arkasından yatırım tavsiyesi değildir
    DUYGULARLA OYNAMAK KÖTÜDÜR.
    Mesleğine ya aşık olacaksın yada muhtaç

8. https://youtu.be/J61e1jI8ZaQ
     Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Bi zamanlar buralar çoşuyodu kimseler kalmadı çoğuda arsayı beklicekti bekliyemedi bu sevdadan vazgectiler .

Sayfa 567/612 İlkİlk ... 67467517557565566567568569577 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •