Sayfa 584/612 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Nerden dönecek piyasa belli değil zaten polho düşerken çok süratli nerden alsan veriyor. 3 liraya bir daha mı gelicek merak ediyorum nasıl kansız bir patronu var bir geri alım yapmadı spek küçük yatırımcının üstünden inmedi. 13 üstünde teslim ettim çok şükür birde uygun fiyatla maliyet yapabilirsem çok iyi olur. Varmı dip tahmini olan ortaklar nerden alınır?

2. Seçim sonrası dolar 27 olsa şuan ki fiyat 0,30 cent . Geçen yıl 0.20 cent taban yapmıştı oda 5,5-6 bölgesi orta vade için çok uygun fiyatlar. Ne beklenti olursa olsun herşeye hazır olmak lazım. Millet uzaya gitse bu oçocuğ spek hisseyi süründürüyor ölü fiyat olmazsa almam. Ederi olupta yarısına gelemeyen bir kaç hisseden biri. 1,5 dolar rahat olabilirdi. 0,80 cent ancak görebildik. Çakallar küçük yatırımcının tasarrufunu çaldı. Huylu huyundan vazgeçmez dikkat

3.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Seçim sonrası dolar 27 olsa şuan ki fiyat 0,30 cent . Geçen yıl 0.20 cent taban yapmıştı oda 5,5-6 bölgesi orta vade için çok uygun fiyatlar. Ne beklenti olursa olsun herşeye hazır olmak lazım. Millet uzaya gitse bu oçocuğ spek hisseyi süründürüyor ölü fiyat olmazsa almam. Ederi olupta yarısına gelemeyen bir kaç hisseden biri. 1,5 dolar rahat olabilirdi. 0,80 cent ancak görebildik. Çakallar küçük yatırımcının tasarrufunu çaldı. Huylu huyundan vazgeçmez dikkat
    Ya mi dayanamadım yazıcam. 1- burda hala beklemekte olan yatırımcılara sen çıkıp 3 ten mi alsak 5 ten mi alsak daha da düşecek mi vs dersen küfür yeme şansın var. Kötü algılama samimiyetle yazıyorum. 2- çıkmışsın kağıttan, borsa da primini yapmış zaten, daha belanı mı arıyorsun burda ) borsayı sktr ettim dünyada başka yatırım enstrümanı mı yok ? Abi git diğer prim yapmamış platformları ara. Borsa inadınız nedir ben anlayamıyorum ki sizi. Kriptoya girin diye 2 aydır yazıyorum. Hadi güvenmedin oralara sana ters gir altına dövşze bekle. Bu iş meksika dalgası gibidir. Mesele her platformda trendi yakalamaya çalışmaktır. Borsa-kripto-döviz-mevduat- arsa ev… dönemi kap***** terkedip diğerine geçeceksin. Borsada uzun yatırımcı olan kimse kazanamaz. Herkes tersini söyler salak olduğu için. Mesele birkaç senede bir meksika dalgalarında bulunabilmekte.

4. Herkese bol kazançlar diliyorum. 2,5 yıl taşıdım polisanı ben 50 cente aldım 15 cente düştü 75 cente zor sattm dikkat edin . Ben çok yıprandım bu hissede borsanın en art niyetli speki burada. Slmlar thyshine

5.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Herkese bol kazançlar diliyorum. 2,5 yıl taşıdım polisanı ben 50 cente aldım 15 cente düştü 75 cente zor sattm dikkat edin . Ben çok yıprandım bu hissede borsanın en art niyetli speki burada. Slmlar thyshine
    Sen rahat ol biz burdayiz daha vermedik herseyin bir ederi vardir .polhonunda olacak birgün.

6. Hiç değişmiyor oçocuğ düşerken en önde çıkarken kaplumbağa gibi

7. Şirketimiz konsolide
    finansal tablolarında yatırım amaçlı gayrimenkul olarak muhasebeleştirilen, bağlı
    ortaklığımız Poliport'a ait Pendik İlçesi Yayalar mahallesi 10724 Ada
    2 Parsel; 10723 Ada 3 ve 4 Parsel ve yine Poliport ve Polisan
    Holding'e ait Şeyhli Mahallesi Örenler Mevkii 10722 Ada 2 Parse’de
    bulunan “Pendik Arazisi”nin değerlemesi Sermaye Piyasası Kurulu lisanslı bir
    gayrimenkul değerleme şirketi tarafından gerçekleştirilmekte ve değer artışları
    konsolide finansal tablolarımızda yatırım faaliyetlerinden gelirler altında
    gösterilmektedir.

Söz konusu yatırım
    amaçlı gayrimenkulün 31 Aralık 2021 tarihli finansal tablolarımızdaki değeri
    329.738.449 TL'dir.

Pendik arazisinin 2022
    yılı değerlemesi Asal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından
    yapılmış olup, hazırlanan gayrimenkul değerleme raporu Şirketimize sunulmuştur.
    Anılan değerleme raporunda, Pendik arazisinin piyasa değeri 1.210.980.000 TL
    olarak tespit edilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla
    duyurulur.

***Fakirin tavuğu tek tek yumurtlarmış. ***

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,013
     Alıntı Originally Posted by turgut40 Yazıyı Oku
    Şirketimiz konsolide
    finansal tablolarında yatırım amaçlı gayrimenkul olarak muhasebeleştirilen, bağlı
    ortaklığımız Poliport'a ait Pendik İlçesi Yayalar mahallesi 10724 Ada
    2 Parsel; 10723 Ada 3 ve 4 Parsel ve yine Poliport ve Polisan
    Holding'e ait Şeyhli Mahallesi Örenler Mevkii 10722 Ada 2 Parse’de
    bulunan “Pendik Arazisiâ€nin değerlemesi Sermaye Piyasası Kurulu lisanslı bir
    gayrimenkul değerleme şirketi tarafından gerçekleştirilmekte ve değer artışları
    konsolide finansal tablolarımızda yatırım faaliyetlerinden gelirler altında
    gösterilmektedir.

Söz konusu yatırım
    amaçlı gayrimenkulün 31 Aralık 2021 tarihli finansal tablolarımızdaki değeri
    329.738.449 TL'dir.

Pendik arazisinin 2022
    yılı değerlemesi Asal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından
    yapılmış olup, hazırlanan gayrimenkul değerleme raporu Şirketimize sunulmuştur.
    Anılan değerleme raporunda, Pendik arazisinin piyasa değeri 1.210.980.000 TL
    olarak tespit edilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla
    duyurulur.

***Fakirin tavuğu tek tek yumurtlarmış. ***
    Bilgilendirme için teşekkürler sn turgut40.
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

Sayfa 584/612 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •