Sayfa 355/612 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bu Kadar iyi biliyordun. Hani arabanı satıp girecektin. Arabanin satıp gireydin. Neyi ispatlama çalışıyorsun. Burası forum ne yapacağıma sen karar veremezsin. Boş konuşurum dolu konuşurum. Fazlası ukalalık olur.bence haddini bil.
    2.50 altı demedimmi gelsin kamil abi vardi ona bile dedim. ama gerek kalmadiki 300 binlik araba o arada 600 bin oldu ben ne yapim biz ne dediysek o sallamıyoruz olanı yazarım boş konusuyosan üç kuruşunla burda milleti etkilemeye calisma yatirimci olmak senin işin degil git sayisal oyna idda oyna haddimi de bilirim ben sen sallamayi birak bu arada ne desen tutmuyo sagligini bozmuşun.

2. [QUOTE=KARTAL41;5894719]2.50 altı demedimmi gelsin kamil abi vardi ona bile dedim. ama gerek kalmadiki 300 binlik araba o arada 600 bin oldu ben ne yapim biz ne dediysek o sallamıyoruz olanı yazarım boş konusuyosan üç kuruşunla burda milleti etkilemeye calisma yatirimci olmak senin işin degil git sayisal oyna idda oyna haddimi de bilirim ben sen sallamayi birak bu arada ne desen tutmuyo sagligini bozmuşun.[/QUOTE

Iyi ya işte 2.47 gördü. Senin o vakit gözün körmüydü .Bak daha öncede yazdım, kimde üç kuruş var yok buna sen o ,yarim aklınla karar veremezsin. Burada kimse rakam vermiyorsa. O yatırımının üç kuruş olduğundan değil. O şahsın o adam olduğundandir . Kimbilir belki benim portföyüm senin gibi on tane adam satın alır. Senin bu işlere kafan basmaz. Sen yine alorko dan, Pegasus akliyin erdiği şeyleri yaz.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    2.50 altı demedimmi gelsin kamil abi vardi ona bile dedim. ama gerek kalmadiki 300 binlik araba o arada 600 bin oldu ben ne yapim biz ne dediysek o sallamıyoruz olanı yazarım boş konusuyosan üç kuruşunla burda milleti etkilemeye calisma yatirimci olmak senin işin degil git sayisal oyna idda oyna haddimi de bilirim ben sen sallamayi birak bu arada ne desen tutmuyo sagligini bozmuşun.
    teşhis konulmuş

4. Tamam indikatörler yükseliş işareti veriyor.
    indikatör 1) küfür isyan var(pozitif)
    indikatör 2) topik birbirine girmiş(pozitif)
    indikatör 3) yükselirsede yükselsin ben sattım kurtuldum( nötür )

son indikatör de pozitif olursa tahta katlar gider.

sonuç tahtada yeterinden fazla ky takılı kalmış, mutlu etmezler

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

5. geçmişte aynı durum 3 tl şi fiyatlarda KAPLM ve BURCE , hatta vakti zamanında GUBRF ve ALARK da da yaşamış satmış kurtulmuştum ?

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

6. Memmedim super bir fikir
    üstelik bedava...
    Şu arsayi aile kabristani yap...
    Girişine de " Benden baskasina yedirmedim.
    yedirmem " yaz..
    Hisseni alan bahtsiz bedevilere yazdirdigin borsanin kitabinda son sözü sana yakışır sekilde yazmış olursun...

7. Selam Polisan Tutsakları ve Sevdalıları.... Değer yatırımı ne kadar acı verici oluyormuş değilmi?? Sinir oluyor, etmediğiniz küfür kalmıyor (haksız değilsiniz hatta içinizden geçenleri bizzat fiiliyata dökseniz dahi haklısınız) Biliyorum ki bir çoğunuz maliyetinize gelince lanet edip kaçarak uzaklaşacaksınız. İşte o zaman hem beklediğiniz yıllara lanet edeceksiniz hemde biraz daha sabredememiş olmanıza lanet edeceksiniz. O gün geldiğinde "Bu sefer" diyeceksiniz "Bu sefer aldığım hisseyi taşıyacağım" ama tekrar aynı film dönecek ve trenden erkenden ineceksiniz. Ondan %10, ötekinde %7 kazanacak sonra büyük bir düşüşe yakalanıp aldıklarınızı yine vereceksiniz. Sonra yine bekleyecek ve bekleyeceksiniz...Lakin asla büyük pastadan o büyük dilimi alma arzunuz bitmeyecek ama her defasında Edirne-Kars seferi yapan o Trenlerden hep Ankara'da inmiş olacaksınız. Hepimiz yaşadık bunu ve daha çok kişi yaşayacak. 2008 den beri Borsa ile iç içeyim, 10 kazandıysam 6 sını geri verdim ve bu işin artık böyle olmayacağına geçte olsa karar verdim. Yıllardır 0,85 lerden Sasa aldım %10 karla sattım, Hektaş aldım %10 karla sattım, Özbal aldım %10 karla sattım, 1 liralar dan Krdmd alıp %8-10 karla sattım; (kim yaşamadı ki bu tür olayları) uzun yıllardan sonra artık asıl meselenin doğru hissede beklemek olduğunu anladım. Doğru ve Karlı hisse tek kriter... Kötü örneklere de şahit oldum elbet; 2008 de Gölts alıp 2020 ye geldiğinde bir şey kazanamamış tanıdıklarımda oldu (ama Bedelsiz potansiyeli haricinde zaten hiç karlı bir şirket olmadı kii Gölts) Hikayesi ve Karlılığı olan bir hissede birgün mutlaka çok kazanırsınız bunu bilin. Sizlere son olarak ince bir detay vereyim Borsaya açıklanan Konsolide Karlara Polisan Boyanın Kârı dahil değildir. Yani asıl işi Boya olan bu firmanın Boya Tarafından Gelen Kârı Kombine Gelir sınıfına girer ve Borsaya bildirilen Bilançoda değerlendirme dışıdır. Boya kısmı işe dahil edildiğinde Favök Bilançoda açıklanan 360 milyonun çok üstünde 600 milyonluk bir Favök oluşturuyor. Bunun ne anlama geldiğini bilen bilir, şimdi uzun uzun muhasebe dersi vermeye gerek yok. Selametle kalın

F5321 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ozaman neden fiyatlanmıyor? Beklenti önden alınır3-5 gün kaldı blançoya neden fiyalama yok? 2,5 gördü şimdi 3.2 daha ne fiyatlasın diyeceksen hiç yazma sadece geçen yılın dolar bazında 3 te 1 fiyatında güya büyüyen karlı firma tamamen manipüle özel baskılanıyor küçük yatırımcının parası hiç ediliyor

Sayfa 355/612 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •