Sayfa 517/612 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 4,129 - 4,136 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Bu arada 3. Çeyrek bilançosu nasıl gelecek 🤔 şapkadan tavşan mı yoksa tazı mı çıkacak.

2. Arkadaşlar olur böyle şeyler önemsemeyin bence, sadece bunun özelinde olmadı bu hareket diğer hisselere de dakikalikta bakarsaniz bir çoğu 17:00 civarından sonra geri çekilme yaşadı bir de burada geçmişe yönelik yazıyorum tekrardan burada yazılan her şeye inanmayın burada herkes elinde çok lot olduğunu iddia edebilir. Ve bazı insanlarin onların elindeki gerçek sayıdan haberide olabilir. Mesela s.d. diye birinin elinde 10 milyona yakın bir lotu vardir belki bundan bile birilerinin haberi olabilir. Takmayın milletin elindeki lotları siz işinizi araştırmanızı yapın.
    Son düzenleme : temel analizci; 11-10-2022 saat: 23:12.

3. iyi olur takmayın kafaya.sadece sabır.....
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

4. Mızrak elle tutulmaz.Sayın Bitlisli o kedi buraya gelecek yada sende tıpkı yüksel kardes gibi gönderdiği kap lar bile işe yaramaz hale gelen tarihte yerini alacak bir beyhude olabilirsin. Buna mukabil fazla inatlaşmaya gerek yok. Bizler hakkımız olanı istiyoruz. Sana ve şirketine güvenmiş paramızı ve kafi gelen zamanımızı harcamışız. Buda burada böyle bilinsin şahsen ben hakkım olanı istiyorum. Ben burada 7-8 yıl önce ilk Pendik vakasından buyana azlı çoklu bu şirketin yatırımcısıyım. Bunda belki okuyorsundur. Bu rakamlar beni kesmez. İllaki ben sizi soyacağım elinizden malı alıp eteğimdekileri sonra dökeceğim dersen buyur hodri meydan. İstersen sen çöp ol bizde çöpçü olalım amenna. Ama asla ben ve benim gibileri küçümseme. Dostluk kardeşlik saygı sevgi ve memnuniyet varken entrikalı işlere girmek ne size nede şirketinize güvenenlere yakışır nokta.

5.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    iyi olur takmayın kafaya.sadece sabır.....
    Usta selamlar. Görüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum .
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

6.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Usta selamlar. Görüşlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum .
    beklentiler belli, yapılması gereken hedef fiyatlara göre sabırla beklemek .mevcut durumdaki 12 f k ile beklentilerin gerçekleşeceği dönemki fk kıyaslamasını iyi hesaplarsak 4-6 kat prim potonsiyeli olduğunu görebiliriz.sabrı olana bol kazançlar.
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

7. İtalya'da ki yatirim tarzı galiba yine Yunanistan'da ki tarzda bir alış şekli ile olabilir. Yazdığım sadece bir tahmin. Ama bu durumun hisseye yansımamasi ülkedeki yatırımcıların durumunu gösteriyor.

8. Daha açık yazayım mi?

Evet yazayım

bir adam yıllar önce ben Sasa aldım ve hala almaya devam ediyorum diyor ve su aralar polho daki degisimi okuyup elinde polho yoksa o adam şansına Sasa almış ve kazanmıştır.

Oh be rahatladım ;)

Sayfa 517/612 İlkİlk ... 17417467507515516517518519527567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •