Sayfa 277/612 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim inşallah kazanirsıniz 3 olmadan pole dönmem 3.11 geçsin bakacaz alarko holdingde kurdan dolayı aldım borclar kura bağliydi ondan tercih ettim bugunde artı 2 ile başladik alarkoya 5 eksidende gyo aldik bakalım hayırlısı.
    Yazdıkmi 22.12.2021 de boş iş yapmam hırsizlarada para kaptıracak kadar tek hissede durmam

2.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Yazdıkmi 22.12.2021 de boş iş yapmam hırsizlarada para kaptıracak kadar tek hissede durmam
    Sayın kartal belirttiğiniz tarihler arasında polho +%8, alarko +%10 yapmış. Tebrik ederim. Ama hırsız olduğuna inandığınız halde, yine de portföyünüzde polho ya yer verdiniz. Ustalar burdaysa birseyler olacak gibi!!.

3.  Alıntı Originally Posted by Otorite Yazıyı Oku
    Sayın kartal belirttiğiniz tarihler arasında polho +%8, alarko +%10 yapmış. Tebrik ederim. Ama hırsız olduğuna inandığınız halde, yine de portföyünüzde polho ya yer verdiniz. Ustalar burdaysa birseyler olacak gibi!!.
    Yapcak ustad yapmayacak diye bir inadımız yok ben bunlarin hırsiz oldugunu biliyorum çogunun umudunu emegini çalmadan yedirmezler maksat dayanma gücü bu sürede başka hisselerde kazanmak bak gyo ve alarkodan çok güzel kazandım polde kalsam komple yarisini kazanamayacaktim daha öncede ykb ve pgsusdan çok kazandim bu surecte polun verdigi sadece %15 zaman akıp giderken bir yerde bağlanmamak zaten bunun kokusu çıktıgında burada ustadan geçilmez bistte hisse çok kazanmayı bildimi kazanirsın inşallah poldende herkes kazanır .

4. Adam gibi yönetim olsa bu fiyatlarda geri alım açıklaması yapardı. Halka arz fiyatının yarısının altında kendi hissene sahip çıkmıyorsun demekki kötü niyetli bir yönetimsin. Geçen sene 50 cent üzerinde sattığın malı 22 centte almıyorsan yediğin içtiğin sana yarar mı? Yazıklar olsun

5. https://invst.ly/x3j8n

hisse bagırıyor yol verin diye fakat atron ve spek baskı üzerine baskı yapıyor ne yapmak istiyorsa:
    egeen en büyük geliri limandan bunda herşey var fakat şirketin sahibi dürüst degil ne zevk alıyorsa şirketinin degersiz olmasından..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

6.  Alıntı Originally Posted by Otorite Yazıyı Oku
    Üstad dogru yolda gidiyoruz algyo ve alarko yanıltmadı beni son 20 günde. pole bakacak olursak bu 3.13 direnci gecilmedi karıstı ortalık perşembe cuma takip edecez ucuzdan takviye yapabilecezmi bakalım.

7.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Üstad dogru yolda gidiyoruz algyo ve alarko yanıltmadı beni son 20 günde. pole bakacak olursak bu 3.13 direnci gecilmedi karıstı ortalık perşembe cuma takip edecez ucuzdan takviye yapabilecezmi bakalım.
    3.16 ve 3.38 bakalım daha ne kadar sıkacak veya uzatacak..?
    tek sorun patron gerisi boş işler diye düşünüyorum..
    ZIR-DELİ Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    3.16 ve 3.38 bakalım daha ne kadar sıkacak veya uzatacak..?
    tek sorun patron gerisi boş işler diye düşünüyorum..
    Dedigin dogru üstad herşey patronun eline kalmış ama onu burda bekleyecek değiliz baksın işine ortam normalleşiyo şöyle bi baktıgimiz zaman etrafa hava yollari gidiyo truzim gidiyo bankalar gidiyo varsa beklentisi olan benim gibi algyo gibi şirketlerde olan kazanıyo hayat polden ibaret degil biraz bıraktık giderse gider gitmezse takviye yapacaz kazandikca herkese bol kazançlar .

Sayfa 277/612 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •