Sayfa 515/612 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by turgut40 Yazıyı Oku
    POLHO 0.43

***Fakirin tavuğu tek tek yumurtlarmış. ***
    POLHO 0.47

2.  Alıntı Originally Posted by turgut40 Yazıyı Oku
    POLHO 0.47

Hedef kızıl elma 0.52 cent bundan sonra takibe bakalım önemli yer orası

3.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Hedef kızıl elma 0.52 cent bundan sonra takibe bakalım önemli yer orası
    Sende hoş geldin kartal sonunda neye sahip olduğunun zorla da olsa farkına varmaya basladin. Böylece olumsuz görüşu olan kalmadı gibi

Hadi o zaman;
    Tunahan beyin tweterda yaptığı anketlerin güzel olduğunu düşünen biri olarak herkes bu anketlere katılsın.

4.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Sende hoş geldin kartal sonunda neye sahip olduğunun zorla da olsa farkına varmaya basladin. Böylece olumsuz görüşu olan kalmadı gibi

Hadi o zaman;
    Tunahan beyin tweterda yaptığı anketlerin güzel olduğunu düşünen biri olarak herkes bu anketlere katılsın.

5. Usd bazlı analiz ise eyer ..
    Çanak tamamlama 60 cent ..
    Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    Usd bazlı analiz ise eyer ..
    Çanak tamamlama 60 cent ..
    Ytd
    Ben 52 diyorum burdan ya gider ya gider gitmezse düşünmeye başlayacaz bi yerde sıkıntı var deriz kimse bişey kazanmadi buraya kadar sadece parası korunmuş oldu yatırim tavsiyesi degildir herkes kendi bilir ne yapcağinı bol kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Ben 52 diyorum burdan ya gider ya gider gitmezse düşünmeye başlayacaz bi yerde sıkıntı var deriz kimse bişey kazanmadi buraya kadar sadece parası korunmuş oldu yatırim tavsiyesi degildir herkes kendi bilir ne yapcağinı bol kazançlar
    Niye ya ben sağlam arkadaşlar kazandım o sayılmaz mı? Millete en zorlu günlerde sattirtmayarak belkide sevgi kazandım

Bu hisse bu olumlu hava gelene kadar ne badireler atlattı hatırlayın. Birileri olumsuz hava pompaladi, burada 1.80 hedef bile veren oldu hatırlayın bankacisi demişti kimi geldi kazandı gitti giderken pasta güzel degil dedi gitti. Kimisi burası ky dolu burası gitmez dedi. Daha buraya yazilmayacak özel mesajdan gelen neler neler. Bu olumlu havanın oluşması böyle kolay olmadı.

8. Kimsenin birsey kazanamadığı konusunda son derece haklisin.

bu hisse 3-4 liraydi 8 oldu. Zaten ayni donemde hikayesiz cogu hisse de buna benzer cikis yapti.
    Trcas mesela yilin başında ayni fiyattaydi bir bilqncosi duzeldi 19tl oldu.

Polho da 4---20 hareketi olsaydi ancak o zaman insanlar para kazandi derdim.

Kimya ve liman projelerinin yanina Pendikte Sabiha Gökçen'in dibinde %34 kat karşılığı 173 dönüm imarli arsayi Spek ve Şirket yükseliş hikayesinden sayar İnşallah.

Polhonun dolar bazli zirvesi 1.5 dolarken suan 0.47 de.

Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 515/612 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •