Sayfa 562/612 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Sayın HEG, değer yatırımcısı olarak potansiyel ve değer olarak daha iyi bir hisse biliyor musunuz? Hisse zor bir hisse ama daha iyi bir şirket yoksa ben bekleme tarafında olurdum. Yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Bu hisseyi 7.9 dan ekim basinda almistim. Acikcasi bu gelen kaplarla 25 olur diye dusunurken 15 bile olamadi.

Bu projenden illaki Polho cok ama cok para kazanacak(8-9-10 milyar TL gibi)..

Aldigimdan beri yazıyorum, bunu yazmasam etik olmazdi. Açıkçası bu haberlerden sonra nasıl gitmez aklim almiyor.. yeni arz olsaydi deli giderdi ;)).

Burdaki pozisyonumu kapatmadim ama maliyetimi sifira indirdim desem yeridir. 7 birim olan pozisyonumu 1 birime indirdim. O da ihtiyac olmadikca dursun...

Bugun tavana yakin açılış beklerdim ama olmadi.

Hepimize bol hayırlı kazançlar dilerim.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu hissenin önu açık, hikayesi güzel..Şükür, biraz para da kazandim/kazandik.
    sahipleri ya da tahtasi başkasında olsaydi burasi suan 30liraydi. Hepimiz polhonun karlılıgini tahmin ederken nerdeyse benzer tahminlerde bulunduk.

Normalde polhonun projesi bu hikayesiz piyasayı çıldırtacak cinsten ve 7 sene sonra ilk defa bu kadar yaklaşıldı ama gel görki hisse de tık yok.

Benim yaptığım satış biraz kırgınlık satışıydı. Zaten elimde polho var ama eskisi kadar yok.(7 de 1 var)

Belki ben cogunu sattim diye 30 kapısı acilir elimdeki az miktarla sevinirim..

Mesela Pendik hikayesini devam.ettirelim
    --> evler yapilirken polho nun ürünleri kullanilir, ordan da kar yazarsin.
    --> ilerde gerceklesecek yuksek karla temettu ya da yuksek bedelsiz verirsin..
    Sirf pendik de bunlar var, poliport limani zaten basli basina hikaye.. aslinda bir tahtaci icin var da var hikaye ama hisse gitmiyor..

Alıntı Originally Posted by ugurkb84 Yazıyı Oku
    Sayın HEG, değer yatırımcısı olarak potansiyel ve değer olarak daha iyi bir hisse biliyor musunuz? Hisse zor bir hisse ama daha iyi bir şirket yoksa ben bekleme tarafında olurdum. Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun Syn. Heg � Tipik patron kağıdı nede olsa...

3. Diğer hikayelerden farkı, burada risk yok. DAP yapı batarsa başkası yapar, emlak krizi çıkarsa proje otelenir vs.. ama şirketten para çıkamadan bir sürü ev sabibi olacak. Daha nasıl bir hikaye olmalı tertemiz
    Bu hissenin önu açık, hikayesi güzel..Şükür, biraz para da kazandim/kazandik.
    sahipleri ya da tahtasi başkasında olsaydi burasi suan 30liraydi. Hepimiz polhonun karlılıgini tahmin ederken nerdeyse benzer tahminlerde bulunduk.

Normalde polhonun projesi bu hikayesiz piyasayı çıldırtacak cinsten ve 7 sene sonra ilk defa bu kadar yaklaşıldı ama gel görki hisse de tık yok.

Benim yaptığım satış biraz kırgınlık satışıydı. Zaten elimde polho var ama eskisi kadar yok.(7 de 1 var)

Belki ben cogunu sattim diye 30 kapısı acilir elimdeki az miktarla sevinirim..

Mesela Pendik hikayesini devam.ettirelim
    --> evler yapilirken polho nun ürünleri kullanilir, ordan da kar yazarsin.
    --> ilerde gerceklesecek yuksek karla temettu ya da yuksek bedelsiz verirsin..
    Sirf pendik de bunlar var, poliport limani zaten basli basina hikaye.. aslinda bir tahtaci icin var da var hikaye ama hisse gitmiyor..

4. Polho bu konutlari inşaat başlamadan satabilirmi satamazmı ?

5. Nereye kayboldu herkes daha konut yapcaktik çok para gelecekti polhoya noldu kimse kalmadımi burda .

6.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Nereye kayboldu herkes daha konut yapcaktik çok para gelecekti polhoya noldu kimse kalmadımi burda .
    günaydın

henüz 1 dolar olmamış
    neyine yorum yapayım
    1 dolar olsun sonraki hedefler için oturur arzu ederseniz istişare ederiz
    düşsün çıksın önemi yok

evet konut yapacağız
    çok para gelecek

7. Diger arsanin da CED raporu sisteme dustu.
    1500 konut 100 dukkan.(59donumluk yerin)
    Bir oncekinde 1000 konut 100 dukkan vardi.(49 donumluk yer)

2500 konut 200 dukkan oldu.

60 donum arsamiz daha var..

8. 1500 konut 100 dükkan diğer arsadan gelse, toplam 4000 konut 300 dükkan eder. %34 1350 konut 100 dükkan polhoya düşer rakamlar tahminidir
    Diger arsanin da CED raporu sisteme dustu.
    1500 konut 100 dukkan.(59donumluk yerin)
    Bir oncekinde 1000 konut 100 dukkan vardi.(49 donumluk yer)

2500 konut 200 dukkan oldu.

60 donum arsamiz daha var..

Sayfa 562/612 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •