Sayfa 550/612 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Noldu bu tesis %35 artış olacakti 2 pazartesi gecti açılmadi nasilda yemliyorlar reklamlarla %400 gitti diye kar satışi yiyoz dimi sorarsan böyle geçmiş olsun hepimize .
    Bu kapasite artış haberinin bir etkisi olmaz boşuna beklemeyin. Etkisi olabilecek tek şey ruhsat haberi. Yeni fabrikayı full kapasite çalıştırmayacaklar talep o kdr yok. Yıllık toplam holding karına etkisi %10 olacak bişey için fazla yaygara koparılıyor. Şu ortamda kağıt %10 gitse nolur düşse nolur komik şeyler

2. Pendik pendik pendik..ihtiyaç o zaten..

Fonlar ziraat alislari derken haber lazim haber..

Yeni arz olsaydik biseye gerek yoktu da eskiler boyle.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu hafta hergün bir öncekinden kötü kapadı, yarından ümidi olan varmı?

4.  Alıntı Originally Posted by mi16 Yazıyı Oku
    bu hafta hergün bir öncekinden kötü kapadı, yarından ümidi olan varmı?
    herşey hayel etmekle başlar😊

5.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Bu hafta hergün bir öncekinden kötü kapadı, yarından ümidi olan varmı?
    Umut Fakirin Ekmeğidir.

***Fakirin tavuğu tek tek yumurtlarmış. ***

En azından 14.5-15 e hızlı çıkış olur öngörüm vardı ama, polho yu aldığımdan beri istikrar olmadığı için (günlük ya da gün içi) ne desem zor...geriye baktığımızda güzel kazanç sağladı sağolsun ama, dengesizlik var biraz...ytd

7. Geçmiş olsun herkese sağlam geçirdiler. Kendi aklımı/hissimi kullanmam gerektiğini bir kez daha anladım ve kendime ispatladım. Bistte oluşan güzel hava beni hep tedirgin etmiştir. Tam da geçen hafta sonu bu tedirginliği max seviyede yaşamış ve sizinle de paylaşmıştım. Burda yazıp başınızı ağrıtıyorum ama canım sıkıldı yazmak istedim

8.  Alıntı Originally Posted by thyshine Yazıyı Oku
    geçmiş olsun herkese sağlam geçirdiler. Kendi aklımı/hissimi kullanmam gerektiğini bir kez daha anladım ve kendime ispatladım. Bistte oluşan güzel hava beni hep tedirgin etmiştir. Tam da geçen hafta sonu bu tedirginliği max seviyede yaşamış ve sizinle de paylaşmıştım. Burda yazıp başınızı ağrıtıyorum ama canım sıkıldı yazmak istedim
    herşey hayel etmekle başlar😊😊

Sayfa 550/612 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •