Sayfa 252/612 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. iyi güzel kağıdımız bugünde tavan kapattı. Nolacak böyle her her gün tavan olmaz bu hisse. Nerde durur bu tavan serisi bilen varmı.pendik imar ağası varmı fikrin.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2. Selamun Aleyküm yiğitler,

Asİruh GELDİ duyan duymayana, gören görmeyene haber versin AsiRuh geldi. Dosta güven cana can geldi.

SLM OLSUN YİĞİTLERE YÜREĞİNDEN KORKUYU SİLENLERE.

3. Merhaba ortaklar, güzel hissemiz yarında tavan açarmı .ytd

4.  Alıntı Originally Posted by AsiRuh Yazıyı Oku
    Selamun Aleyküm yiğitler,

Asİruh GELDİ duyan duymayana, gören görmeyene haber versin AsiRuh geldi. Dosta güven cana can geldi.

SLM OLSUN YİĞİTLERE YÜREĞİNDEN KORKUYU SİLENLERE.
    Hoşgeldin yeni yatırımcılar bekliyor hissemiz. Varmı getirdiğin bir haber, bilgi?

5. Eyvah topic iyice sirke dönecek. Acem reis, mi16, karadereli, temel reis. Sadece size bakıyorum, varsa bilginiz eksik etmeyin. Bu kârsız, kifayetsiz holding adam olacak mı bakalım.

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    kimbilir belki 2050 yıllarında uzay araçlarının boyasınıda üreteceğiz diye kap da göndebilirler. ama konu şu ki, dolar 11.50, polho 32 cent. ve 2.86. Kağıt düşe düşe yoruldu, şimdi dinleniyor. ytd.
    Fiyat başka şey beklentiler farklı bir şeydir;
    İkisi arasındaki fark potansiyeldir veya güvence teminatıdır.
    Evet uzay araçları sektörü de mevcut, bu arada
    Para ile satın aldığınız hemen hemen her şeyde girdisi olan componentlerin dagıtımı ulaşımı nakliyesi pazarlanması gibi olgulara bakmak lazım.
    Dow chemicalin türkiyedeki pazarı direkt veya dolaylı şirketleri ile 10 milyar dolar civarı yediğiniz ekmekten içtiğiniz suya cep telefonunuzdan defterinize kaleminize her eşyanızda evinizde arabanızda bir izi var
    Anlaşılan cindeki üretim dagıtım pazarlamayı sigorta etmek etmek için az az buraya yönleniyorlar.
    İzlemek lazım.!
    Limanlar kimya siloları depolar antrepolar dagıtım altyağısı internet yapıları mühendislik birimleri yazılım birimleri yatırım start up yapıları boş yere kurulmuyor olsa gerek.
    Borsa bu kazançta sizin kayıpta bizim.
    Uzay onların olsun rakı şişesinde balık olmak bize yeter
    Bol kazançlar dilerim.
    2 Milyar Dolar

7.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Eyvah topic iyice sirke dönecek. Acem reis, mi16, karadereli, temel reis. Sadece size bakıyorum, varsa bilginiz eksik etmeyin. Bu kârsız, kifayetsiz holding adam olacak mı bakalım.
    Tamam tamam klavyemi değiştireceğim.küçük ve katlanabilir acıtmayan klavye alacağım.

8.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Tamam tamam klavyemi değiştireceğim.küçük ve katlanabilir acıtmayan klavye alacağım.
    Bi boş adamı da engelleyelim bakalım geldi sazan yine

Sayfa 252/612 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •