Sayfa 469/612 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Bence de siyaseti bırakın bende akşam sonradan düşer diye sürekli bakıyorum haber gelmiş mi diye var mı tahmini olan? Şöyle bi hafta boyunca kitlese tavana ne güzel olur.Bu gidişler güzel bu kârlar devam ettiği sürece ki dünya batmazsa devam edecektir çift haneler kaçınılmaz yt değildir.

2. Boş verin şimdi siyasi muhabbetleri.

Polho da konu özetle şu;

Demekki neymiş tahta ky ile de gidermiş demek ki neymiş pastadan kimse neyin ne olduğunu bilemezmiş.

Öyle ki bu yükselişin sebebini bile kimse bilmiyor boş verin bundan sonra size birisi her hangi bir tahta da pasta iç açıcı değil derse bakmayın burası ky dolu dersede hiç bir zaman aldırmayın siz o sırada sağır kurbanın hikayesini okuyun.

Biz bu işe baslarken ne dedik "eğer ky hissedeyken gitmez diye bir hipotez varsa biz o hipotezi polho ile yıkacağız"

Bırakın siz satıp gidenlerin konuştuklarını, siz bambunun yükselişini koala gibi bambuya sımsıkı tutunarak izleyin onlar aşağıdan izlesinler.

***YENİLGİ YENİLGİ BÜYÜYEN ZAFER***

3. Durup dururken niye tavan olsun ki illa bir gelişme bir haber çıkar birileri kokusunu almış planını yapmıştır. Ky en son duyar böyle şeyleri. Ben öylesine tavan olduğunu düşünmüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Durup dururken niye tavan olsun ki illa bir gelişme bir haber çıkar birileri kokusunu almış planını yapmıştır. Ky en son duyar böyle şeyleri. Ben öylesine tavan olduğunu düşünmüyorum
    Sayın mi16 ben durup dururken tavan oldu yazmadım ki bu konuda benden duyacağın cümle niye hiç durmadan tavan tavan olmuyor olur. hic bir lot satışı yada alışı durup dururken olmaz benim demek istediğim niye yükseldiğini buradaki kimse bilmiyor ama ky bilmedigi durumdan bile para kazanmış oldu diyorum. Lafım buraya arada sırada uğrayan olumsuzluk pompalayanlara yani ky olduğu hisse gitmez demek çok saçma ne kadarının ky de olduğunu bile bilmiyoruz burada yazanlardan yada tweterda yazanlardan mi ky sayısını çıkartıyorlar o da ayrı bir enteresan

Beyler birde hissenette bir puan verme muhabbeti varmış benim puanım kaç mobilden girdiğimden göremiyorum
    Son düzenleme : temel analizci; 13-08-2022 saat: 11:30.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Sayın mi16 ben durup dururken tavan oldu yazmadım ki bu konuda benden duyacağın cümle niye hiç durmadan tavan tavan olmuyor olur. hic bir lot satışı yada alışı durup dururken olmaz benim demek istediğim niye yükseldiğini buradaki kimse bilmiyor ama ky bilmedigi durumdan bile para kazanmış oldu diyorum. Lafım buraya arada sırada uğrayan olumsuzluk pompalayanlara yani ky olduğu hisse gitmez demek çok saçma ne kadarının ky de olduğunu bile bilmiyoruz burada yazanlardan yada tweterda yazanlardan mi ky sayısını çıkartıyorlar o da ayrı bir enteresan

Beyler birde hissenette bir puan verme muhabbeti varmış benim puanım kaç mobilden girdiğimden göremiyorum
    Önümüzde gelmesi beklenen haberler.

Bolunme.
    Recine kap artış yatırımının tamamlanması
    Pendik lansman
    Uzun vadede liman 436 bin m3 sıvı yük kap. Kuşa vadede mevcut kapa 20 bin m3 ekleme

Potansiyel haberler de var ama yönlendirmeye girebilir diye yazmıyorum. Ama yukaridakiler dışında başka birsey bu tavana sebepss ballı kaymak olur.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Önümüzde gelmesi beklenen haberler.

Bolunme.
    Recine kap artış yatırımının tamamlanması
    Pendik lansman
    Uzun vadede liman 436 bin m3 sıvı yük kap. Kuşa vadede mevcut kapa 20 bin m3 ekleme

Potansiyel haberler de var ama yönlendirmeye girebilir diye yazmıyorum. Ama yukaridakiler dışında başka birsey bu tavana sebepss ballı kaymak olur.
    Yanlis ifade etmisim. Potansiyel haber kısmını. Herhangi bir duyim haber vs yok bende. Sadece kendimce soyle soyle olabilir gibi kendimce kurgularim var. 2005ten beridir bu kurgularimin bir kısmı gerçekleşti bi kısmı çok geç gerçekleşti. Potansiyel haber dediğim söyle olursa şeklinde kurgumdan ibaret. Bi dayanağı yok. Yatirim tavsiyesi degildir
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

7. Tarihi bilanço geldi tavan olmadı , yukarı açtı kar satışı geldi. Sonra piyasa yükselirken patinaj yaptı. Cuma ortada birşey yok tavan oldu, benim düşüncem bir haber kokusu aldı birileri önden fiyatlamaya başladı yakında biz ky larda duyarız.

8. Bana göre de işlerine geldiği gibi zamansız yükseltiyorlar zaten bilanço öncesi o dediğiniz kesimler alıcı oluyor ama şöyle birşey yapıyorlar;bu bilançoyla bile yükselmiyor düşüncesini verip millete sattirmak sonra genelde yapmadığı şeyi cuma olmasına karşı tavan kapatması böyle yukselmelerde kap düşüyordu şimdilik birşey de yok bence fiyatlama yapıyorlar.Ytd kesinlikle ama bir çok kişide olduğu gibi bana göre haketmiyor Polisan bu fiyatları

Sayfa 469/612 İlkİlk ... 369419459467468469470471479519569 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •