Sayfa 34/612 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 265 - 272 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Patronlar 19M hisse sattıla
    31.12.2020 tarihinde
    3.80TL den
    0,52USD

2. 2.85 altı 2.70 ler yabanci satişi devam ederse burdan yükselmesi için 2.92 geçilmesi lazim 4 olmasini bekleyen varsa 3.50 gecmesi lazim bunun altinda yükseliş yok

3. Kamil abi şu an yaklaşık %21.64 fiili dolaşımda, bunun %25 olması için kimlerin ne kadar satması lazım. Diyelim ki malum kişiler satıyor bu hemen fiili dolaşımda yansimiyor mu?

4. Bu konuyu daha önce de konuşmuştuk. 2018 yılında gönderdikleri KAP'ta bahsedilen % 25 halka açıklık tabiriyle neyi kastediyorlar bilmiyoruz. Muhtemelen onlar da bilmiyor birileri de böyle demiş bunlarda yapmış o açıklamayı. Sorsan fiili dolaşım nedir diye tek bir tane bilen çıkmaz, kafaları basmaz çünkü sosyete çocuğu bunlar. Yanlarında 1-2 tane öküz var, şunu de diyor bunlar da onu diyor. Bir çocuğun bile yapmayacağı, insan içine çıkamayacak hale geldikleri hataları defalarca yazdık. En son Pay Geri Alım Satım rezaleti ortada !...SPK'dan şamarı yiyince hoop geri vites.

2020 yılı başından bu yana resmi olarak bildirilen satış miktarı geride lot lot yazılı. Bu süreçte KAP bilgisindeki "Diğer" kısmı % 29,18'e yani 221 milyon lot seviyesine geldi. MKK kaydındaki mal miktarı 204 milyon lot, Fiili dolaşımdaki miktar ise 164 milyon lot gözüküyor. Her ne hikmetse bu son 2 veri bir türlü değişmiyor.

Tam şeytan işi....Ne anlarsan anla. Şeytan bile affedilecek cennete konulacak belki ama bunları Allah affetmez yaw. Etmemesi lazım...

5. Parası olan varsa alsın diye 2,86 kademesine 460 bin lot yazmış hayırsever

6.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Parası olan varsa alsın diye 2,86 kademesine 460 bin lot yazmış hayırsever
    DEUTSCHE'deki mallar muhtemelen. Bu gidişle hafta sonuna kadar biter. Bunlar gerçek yabancı değilse kesinlikle şişman ve kardeşinin malları. CITI'dekini de arz ettiler mi yeni bir durum değerlendirmesi yapmak gerekecek. Seyredelim bakalım ne açıklamalar gelecek ya da gelecek mi ?

7. Bu son satışların şişmanın malları olduğu ihtimali biraz zayıf gibi. Neden derseniz patronların yaptığı satışların toplam ortalaması 4 TL civarı. Hadi de 3.90 ...Şişman bu seviyeden 19 milyon lot malı feci bir zararla vermiş olur mu, veriyorsa bir çeşit zorlama ile mi veriyor, AKP kurucusuna böyle bir zorlamayı kim neden yapar. Milyon tane soru...

Halka arzdan sonraki genel kurul hazirun cetvellerine tek tek bakmak lazım. Tevdi edilen kısmında yazılı olanlar yabancılara ait mallar. işi olmayan, morali yerinde olan biri baksın yazsın. Ben yokum...

8. Palu

Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    2.85 altı 2.70 ler yabanci satişi devam ederse burdan yükselmesi için 2.92 geçilmesi lazim 4 olmasini bekleyen varsa 3.50 gecmesi lazim bunun altinda yükseliş yok
    Burda yabanci falan yok hiç bir zaman olmadı işlemleri yapan bizzat kendileri, yabancı kurumlarin istihbarat karı vardır sağlamdır araştırır patronu kim tahtacisi kim, bunların ne patronu ne tahtacisi yatirimci değil, trader ama öyle böyle trader değil..iki kademeye..o yüzden boşuna destek direnç yazmayın, şirket ayrı hisse ayrı birşey önce bunu bilin, şirketten gelen hiç bir habere tepki vermez ben polho magduruyum, destek direnç yazipta milletin vebalini almayın, yapacağınız en güzel şey bu şeref..lerin hangi karaktere sahip olduğunu insanlara anlatmaktır ve ne kadar insanı bunlardan uzak tutarsanız o kadar sevap alırsınız bende çok az bir lot var trade yaparak eski zararlarını kapatmaya çalışıyorum ama bunu bildikleri için kaldirmiyorlar bahsettiğim sadece ben değilim çoğu eski yatırımcılar dan bahsediyorum,

Sayfa 34/612 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •