Sayfa 24/612 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 185 - 192 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Noldu herkes pes etti sanırım sesini kesti herkesin pol dükkanı satsalar çogunun zararı ancaçıkar buda olmayacağına göre sabır ziyada nişantaşında sağlıklı evprojesine başlıyo bizimki 2023 de başlar artık.
    Bekliyoruz kardeş yapacak bir şey yok ne yapsak da fayda etmiyor zaten gitmesini bekliyecegiz artık .

2. Günlük citirimi yaptım yine. 50bin lot 2.90 satış 2.87 alış... Öğleden sonrayi beklesem iyi olacaktı ama maalesef erken davrandim. 2.30-3.30 bandında al-sata devam.

3. fena çarptılar çok zarar var teneşir vadeci olduk y.t.değil

4. Dolar yukari petrol yukari altın yukarı borsayi bi kaç büyük kagidimiz ayakta tutuyo yoksa aşağı gidcez günlük işlem hacimleri borsanin yaridan aşagida nasıl toparlanacaz bilemiyorum burdan kazanmak degil zarari kurtaran kaçiyo.

5. Seve seve uzun vadeciyiz. Şirket kalite sıkıntı yok.

6. fiyos liman maliyet 2.2 milyar
    icinde limanda olan holding pd 2.14 milyar
    bu ulkede borsaya halki duduklemek icin açılıyor sirketler
    sonra millet $..altin neden alıyor?

7. Acemi borsacı merhaba nasılsın kardeşim. Seni burada görmek güzel. Bende POLHO dan bugün bi hareket bekliyorum.bakalım izleyelim YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Acemi borsacı merhaba nasılsın kardeşim. Seni burada görmek güzel. Bende POLHO dan bugün bi hareket bekliyorum.bakalım izleyelim YTD.
    Ooo merhaba Adem kardeşim iyiyim şükür sen nasılsın görüşemiyoruz uzun süredir .Ben uzun süredir bekliyorum Polhoşu Adem hocam da yüzümüz gülmedi bakalım inşallah iyi olur .

Sayfa 24/612 İlkİlk ... 1422232425263474124524 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •