Sayfa 92/612 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 729 - 736 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Hadi niye yükselmiyoz bilanço iyi geldi bist 1.5 artı pol sadece 1 kademe yukarda sesiniz çiksin bakalım bilancomuz güzel ya bi terslik yokmu bu işde yatirimci ilişkileri bir banka pol 1.80 alım yeri.

2. Bist bi faiz indirimi gelsin 2 eksi yaxar polde tabana gitmezse bisey bilmiyorum pilanlar dyo boyanin aynisi şuan eksiye girdik 1.30 arti bist

Hisseyi kansere bağlayan adi kim ise boynun devrilsin, şaka gibisin

4. 1.80 arti bist bilancomuz iyi diyenler pol 0.37 bir kademe yukarda haberiniz olsun hırsız her yerde hırsizdir zenginde olsa hırsizdir bu bir hastaliktir unutmayin

5. Bist 2.5 arti pol 0.37 bir kademe yukarda bilancomuzda var daha iyi diyenin agzına kürekle vurasi gelir insanın 😃😃😃😃

6. Yahu Kartal sen beyin ishalimi oldun... hisseyi kötülemekle kendini mi rahatlatıyor sun ...beş kuruş bilgiye sahip olmadan yazıyorsun şu anda fabrikayı kursan kaça kurarsın limanı kaça kurarsın arazilerinin tutarı nedir vs... Bilançodaki iyileşmenin farkında değilsin... Takaslarda dönen olayı takip bile etmiyorsun... Sadece hissedeki hareketten dolayi hisseye uzun zamandır kurulan baskıdan dolayı abuk sabuk konuşup yazıyorsun... Bunun pek çok örneği var mesela vestel'e kartona erbosa jantsaya vb yıllarca baskı uyguladılar sonuç ortada... Bir hisseye bu şekilde baskı uygulanıyorsa mutlaka bir sebebi vardır bunu ilerleyen zamanlarda görecegiz... Kimse seni zorla tutmuyor hisseyi beğenmiyorsan satar çıkarsın buradaki yatırımcılarin zaten sinir sistemi bozulmuş durumda daha fazla germe insanları...arada okuyorum yatirimci psikolojisi nedir kagitla ilgili diye geriye dogru sayfalarca baktim bilgi sıfır olumsuzluk hat safhada ve senin abuk yazilarinla dolu... illet oldum yazdiklarina tarzina bes kurusluk bilgi yok...cevap yazma cok pis kufrederim...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Son düzenleme : balıkçıdoktor; 12-08-2021 saat: 17:32.

7.  Alıntı Originally Posted by balıkçıdoktor Yazıyı Oku
    Guneysu bu tiplere nasil tahammül ediyorsunuz...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırımcı elindeki senedi kötülemekle ne geçiyordur eline bilemedim .ya patronla iş birliğindedir ya da millet satsında yatırımcısı azalsın diyedir

8. Sayın balıkçı doktor uzun zamandır yazmıyorsunuz aynı hissede denk gelmek ne güzel

Sayfa 92/612 İlkİlk ... 42829091929394102142192592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •