Sayfa 288/612 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon
Arama sonucu : 4890 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Ya bırak kartal forumu okudum hisse 2.50-2.60 mı ne defalarca yazmışsın 2 olacak 1.8 olacak diye forumu boğmuşsun sonra 3.40 olmuş sesi kesmişsin.begenmiyorsan sat ben pendik projesi ve poliport ortaklık buraya düşene kadar buradayım .insallah olurda o zaman burada sizin nasıl kıvırdığınızı kopya yapıştır kopya yapıştır yapıcam
    Kimseye şu olacak bu olacak diyipte günahini almam aç bakayım demişmiyim o yazdigin araci kurumun verdigi fiyat 2.50 gelirse dedigim arabami satar koyarim dedigim fiyat gelmedi gelirse dedim delikanli işi herkes yapamaz dedigimi .pendiği bi sen bilmiyon 4 bin yatırimci biliyo hisse niye gitmiyo sanıyosun sen bu işlerde acemisin belli kamil abinin zamaninda gelseydin 4 alirdin hisseyi pendik diye beklerdin neyse hayırlisi olsun tez zamanda olurda kazanirsiniz inşallah bist polden ibaret degil yatırim tavsiyesi degildir görüşlerim.

2.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Halit sarı polha icin twitterda 5 dakka önce twit atmış teknik çalışıyor polho olunca biraz yavaşlatılmış ama düşeni kırarsa hedef belli diye.
    Git haftaya o kimse birazda onun başının etini ye

3. Kartal sende ne kadar porrftofune oranlı polho var? senden alacaktım galiba verdin büyük oranda, gerçi bende daha şu aralar hiç almaya niyetim yok olmadı sen al ben senden yine alırım.

4.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Kartal sende ne kadar porrftofune oranlı polho var? senden alacaktım galiba verdin büyük oranda, gerçi bende daha şu aralar hiç almaya niyetim yok olmadı sen al ben senden yine alırım.
    Bu ortamda bu hisse polho neyse pendik çikar belki de kurtulur yoksa krali gelse bist indikce tutamaz kimse. elimizde var biraz bulastikya birakmadik asil algyove alarkoda toplandim kazandik biraz 1 aydir ortam gergin bi karar verecez kenarda dur seyret yada bilancoları bekle haftaya ben bilançolari gormeyi taraftariyim ya bu abd bizi süründürür yada biz yolumuza devam ederiz hayırlisi bakalim yatırim tavsiyesi degildir herkes kendi kararini kendi verecek iyi geceler.

5. Asya borsaları 3 ile 3.5 eksi avrupa vadeliler 3 eksi bizdede viop 2 eksi herkese bol kazançlar yatırım tavsiyesi degildir .

6.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Asya borsaları 3 ile 3.5 eksi avrupa vadeliler 3 eksi bizdede viop 2 eksi herkese bol kazançlar yatırım tavsiyesi degildir .
    Sayın kartal tartışmalar ve polemikler yerine böyle bilgiler okumak daha güzel teşekkürler size de bol kazançlar

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7.  Alıntı Originally Posted by özden efe Yazıyı Oku
    Sayın kartal tartışmalar ve polemikler yerine böyle bilgiler okumak daha güzel teşekkürler size de bol kazançlar

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app
    Polho yabanci orani 6.60 ile 1 yildir ayni orani korumakta bistte yabanci oranlari az oldugunu varsayarsak bu yabanci orani polho da artarsa iyi bir ivme yakalayabilir takip edilmesi gereken bir konu yatirim tavsiyesi degildir bol kazanclar.

8.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Polho yabanci orani 6.60 ile 1 yildir ayni orani korumakta bistte yabanci oranlari az oldugunu varsayarsak bu yabanci orani polho da artarsa iyi bir ivme yakalayabilir takip edilmesi gereken bir konu yatirim tavsiyesi degildir bol kazanclar.
    Polhoda hangi yabancıdan bahsediyorsunuz, bence yabancı kısmı sadece adı .Bir yabancı kurum 3.08 alıcıyken. aynı kurum 2.9X mal satıyor.
    Burada her şey oyun düzen. Şirket günlük 5,6 milyon lot işlem hacmine bakıyor.bunu yapmak için kurumlar arası mal devşirip duruyor. zavallı ky. Bir kaç gün umutluysa, yılın geri kalanı hüsranı yaşıyor.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Sayfa 288/612 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •