Sayfa 297/612 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Bilançosu ne zaman açıklanacak,bilen varmı?

2.  Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Bilançosu ne zaman açıklanacak,bilen varmı?
    Konsolide bilanço son tarih 11 mart.
    Bilançoda gelse poliportta petrol çıksa adam istemiyor….

3. Hissenin halka açıklık oranını %25 e çıkarma kararı almışlardı. Oran halen %21 . Aradaki %4 lük halka açıklık artışı İçin hangi ortakların hisse satması lazım? Bilgisi olan var mı? Bu satışlar biran önce yapılsa da hisse yoluna baksa .!

4.  Alıntı Originally Posted by Hotas Yazıyı Oku
    Hissenin halka açıklık oranını %25 e çıkarma kararı almışlardı. Oran halen %21 . Aradaki %4 lük halka açıklık artışı İçin hangi ortakların hisse satması lazım? Bilgisi olan var mı? Bu satışlar biran önce yapılsa da hisse yoluna baksa .!
    Güzel soru bende cevabı var hatta ne zaman satıp ne zaman satamiyacaklari bile ama burası o kadar bilgiye uzak ki buradaki 1 kişi bile bilemez eminim. Bazısı gelir burada yada teweterda işte şu kadar lotum var bu kadar lotum var der durur. Bana ne ise onun lotundan bana bilgini ver. poker oynuyor önümde şu kadar chip var diyor bana ne senin önündeki chipten elinde güzel kart yoksa o chipler senin değil bana elindeki kağıtlardan bahset elin güzel mi ne var elinde değil mi?
    Son düzenleme : temel analizci; 10-02-2022 saat: 15:20.

5. Bu sorunun cevabı benim için çok kıymetli . Yardımcı
    olursanız sevinirim .

6.  Alıntı Originally Posted by Hotas Yazıyı Oku
    Bu sorunun cevabı benim için çok kıymetli . Yardımcı
    olursanız sevinirim .
    Mesaj kutuna atıyorum.

7. Çok teşekkürler sn.temel analizci .

8.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Güzel soru bende cevabı var hatta ne zaman satıp ne zaman satamiyacaklari bile ama burası o kadar bilgiye uzak ki buradaki 1 kişi bile bilemez eminim. Bazısı gelir burada yada teweterda işte şu kadar lotum var bu kadar lotum var der durur. Bana ne ise onun lotundan bana bilgini ver. poker oynuyor önümde şu kadar chip var diyor bana ne senin önündeki chipten elinde güzel kart yoksa o chipler senin değil bana elindeki kağıtlardan bahset elin güzel mi ne var elinde değil mi?
    Senin bilipte burda baskasinin bilmemesi okadar çok önemli degil pol gibi hisselere gidecegi zaman öyle bi yatırımci gelirki sen yıllarca beklersin haberin bir gün öncesi buraya yatırım yapar sen ne bilirsen bil kimseye bi faydan olmaz polun gidecegi güne kadar kazanabiliyomusun yatirimci budur pol bir senedir ayni yerinde ama borsada bist 30 sağlam hisseler gidiyomu gidiyo pol gibi hisseler şansına aldigin gün giderse şanslisın yoksa yıllar bulur yatirimcisı kazanması zor burda bekleyenlere allah sabır versin inşallah tez zamanda hisse giderde herkes zararini kurtarır.

Sayfa 297/612 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •