Sayfa 569/612 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Dop Yapı Mimarlık İnşaat Gıda Turizm Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ve Dap Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ortak Girişimi tarafından şirketimize bugün yapılan yazılı bildirimle Poliport Kimya San. ve Tic. A.Ş.'ye ait olan Pendik arazisinde 10723 ada 3 parsel için 13 adet ve 10724 ada 2 parsel için 17 adet yapı ruhsatı başvurusu 27.12.2022 tarihi itibariyle onaylanmıştır.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

2.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Dop Yapı Mimarlık İnşaat Gıda Turizm Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. ve Dap Yapı İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ortak Girişimi tarafından şirketimize bugün yapılan yazılı bildirimle Poliport Kimya San. ve Tic. A.Ş.'ye ait olan Pendik arazisinde 10723 ada 3 parsel için 13 adet ve 10724 ada 2 parsel için 17 adet yapı ruhsatı başvurusu 27.12.2022 tarihi itibariyle onaylanmıştır.
    Hadi buda bize hayırlı olsun yeni yıla mutlu girelim inşallah.

3. Hisseyi aşağı basmaları için bir sebep daha
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

4. Yine tavan olmadı , fiyatların içindeymiş mi diyelim bilmiyorum bu kadar yüksek getirisi olacak hepi tapu bu mu ?

5.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Yine tavan olmadı , fiyatların içindeymiş mi diyelim bilmiyorum bu kadar yüksek getirisi olacak hepi tapu bu mu ?
    Padişahlık sistemi hep bana hep bana kimlere faydası olmuşki bu holdingin işcisine faydasi yok yatırimciyi soymaya çalısıyo ama o kedi buraya gelcek bekliyoz indirsin biraz daha koyalım.

6. Şekerlik bıraktım ne yaparsa yapsın bu saatten sonra ananasın çukuruna kadar yolu var oçocuğğğ

Üçkuruşluk hisseler 10 a katladı bu hep geri vites dediğim yere soksun hisseleri

7. Mezarda yerler artık arsanin parasınida 70 yaşıniza geldiniz hala milletin hisselerinde gözleri benden 1 hisse alamayacaksıniz istediginiz kadar baskı kurun buralarida okuyun bakalım .

8. Bundan bir cacık bile olmaz... uyuz essek gibi...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir. Herkesin aklı kendine

Sayfa 569/612 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •