Sayfa 353/612 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. keşke akıl nakli olabilir olsaydı. yada akıllandırmak için sokup bırakacak birşey olsaydı.Elimin altın bir iki denek vardı.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

2.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Sende büyük borsacısın,gidecek hisseyi gözünden anlıyorsun, yada müneccim olmalısın.Madem gidecek gitmeyecek hisseyi anliyorsun,zamanını biliyorsun. Yıllardır neden burada ütü yapıyorsun. ytd
    Büyük borsaciyim milyonla oynuyorum 8 aylik geri dönuk yazdiklarima bak 2.26 ykb.75.00.pgsus 11.00 alarko hilding.26 .00 algyo.sallamiyoruz yatirim yapiyoruz bunada sıra gelcek benim için proplem yok geri gelmesinin daha cok alirim bir hisseyle oynamiyorum dedigim hisseleride alin demedim benim hisselerim bunlar dedim polde %50 alsam arabayi yenilerim yeter bana ucmasini beklemiyorum herkesin yatirimi kendine biraz sussan iyi olucak boş konusuyon bunuda yaz bi kenara hatirlatirim bu yazdiklarini .ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Büyük borsaciyim milyonla oynuyorum 8 aylik geri dönuk yazdiklarima bak 2.26 ykb.75.00.pgsus 11.00 alarko hilding.26 .00 algyo.sallamiyoruz yatirim yapiyoruz bunada sıra gelcek benim için proplem yok geri gelmesinin daha cok alirim bir hisseyle oynamiyorum dedigim hisseleride alin demedim benim hisselerim bunlar dedim polde %50 alsam arabayi yenilerim yeter bana ucmasini beklemiyorum herkesin yatirimi kendine biraz sussan iyi olucak boş konusuyon bunuda yaz bi kenara hatirlatirim bu yazdiklarini .ytd.
    şaka gibi ya,bende mıklatıs var sanki, nerde möööö var beni buluyor. Bi şey soracağım, sen iyi borsacısan, benimle aynı kağıtta ne mok işin var. Aylardır saçmaladığın pegasusa git alarkoya git, algyo git. yada sen gidecek kağıdı iyi biliyorsunya, gidecek kağıda git. yada Git okuma yazma öyren. yazılanları anlama yeteneği kazan. kağıdın hırsını senden çıkartmayım daha fazla zırvalama ne dersin.ytd

4.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    şaka gibi ya,bende mıklatıs var sanki, nerde möööö var beni buluyor. Bi şey soracağım, sen iyi borsacısan, benimle aynı kağıtta ne mok işin var. Aylardır saçmaladığın pegasusa git alarkoya git, algyo git. yada sen gidecek kağıdı iyi biliyorsunya, gidecek kağıda git. yada Git okuma yazma öyren. yazılanları anlama yeteneği kazan. kağıdın hırsını senden çıkartmayım daha fazla zırvalama ne dersin.ytd
    Bu kagit seni fazla acitmis gecmis olsun diger hisselerimden cok kazandim poldende kazanacam satcam sende seyredeceksin .polun soytarisi olmusun haberin yok iyi gecirmis pol sana hayatin boyunca unutamayacaksin.

5. Yeter ihtiyar sabrınızı zorlama hani elinde çok az kalmıştı çıldırdın lan çıldırdın arkadan baka kal ihtiyar seni art niyetli ...

6.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Bu kagit seni fazla acitmis gecmis olsun diger hisselerimden cok kazandim poldende kazanacam satcam sende seyredeceksin .polun soytarisi olmusun haberin yok iyi gecirmis pol sana hayatin boyunca unutamayacaksin.
    Kartal, mubarek Ramazan günü kimseyi kırmayayım diyorum ama valla zorluyorsunuz. Selam verene: pegasus, alarko ve algyo diyorsun. Bu seni borsayı biliyor yapıyor sanıyorsun. Bak Ben kçhol, Eregl,Krdmd, şokm. cimsa aldım sattım şokm. dışında hemsinden kazandım. bundan kime ne,senin kağıtlarından bizene.
    Ben diyorumki kağıda fazla yükleme yapmayın, bu hayvan bu yükü taşımıyor diyorum. sen diyorsun "boşuna ugraşma gitcek bu hisse az veya çok." diyorsun Hele Bİ YAMAK VAR, YIRTIK DONDAN ÇIKAR GİBİ ÇIKIYIR ORTAYA. ODA Bİ AYRI.

Bana ne senin kazancından, ben seni tanımam etmem,kazancında zararında beni ne ilgilendirir. Allah aşkına yeter artık saçmalamayı bi kesin.

7.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Yeter ihtiyar sabrınızı zorlama hani elinde çok az kalmıştı çıldırdın lan çıldırdın arkadan baka kal ihtiyar seni art niyetli ...
    hahhh miç de geldi, sana beş sabrına on. kaşıntı var ama, ben lağımcı değilim. git belediye baş vur kaşıntın için.ytd

8. Tenezzül edip, malum zatın bir tane yorumunun altına yazmıyorum ama, bu zat bu kadar karektersiz kişiliksi ki ,benim yazdığıma maydonoz olmaya çalışıyor. Yamağın hiç bir fikri öngörüsü yok. sabahtan akşama milletin yıorumunun altına yamanıyor. ona buna abi diyerek geçiniyor. karektersiz şey. boş teneke.
    Beni tahrik ediyor.Bi mok yapacağından değil. beni gerecek, küfürlü sinkaflı yazarsam beni şikayet edip, guya beni engellettirecek, ucuz şey.

Sayfa 353/612 İlkİlk ... 253303343351352353354355363403453 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •