Sayfa 591/612 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by firklover Yazıyı Oku
    Peki arkadaşlar size sorular:

1. Boya için; TOKİ boya alımını polisandan mı yapıyor ? yapmıyor diyelim başka yerden yapıyor polisana da ek sipariş geçti polisanın karşılayacak kko'su var mı ? Bölgedeki boya üreticileri kimler ? Bunların lojisitik avantajı varken polisana iş gelir mi ?
    2. Çimento katkıları için; Bölgedeki en büyük oyuncu Oyak çimento polisan'la mı çalışıyor biliyor musunuz ? Yine KKO ne durumda biliyor musunuz ?

Bunların cevabını bilmeden sazan gibi atlamayın, çarpılırsınız.
    .

2. ara ara geldi tavacıbaşınız

yapı, demir ve inşaat vb tüm sektörler ile şu zamanda revaçta kalmaya devam eder!

polho gördüğü zirveyi eninde sonunda görür

gibisine.....
    Burada paylaştığım bilgiler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir, kendi kişisel subjektif görüşlerim olup dikkate alınmaması önemle rica olunur.

3. "Pendik arazisinin 2022
    yılı değerlemesi Asal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. tarafından
    yapılmış olup, hazırlanan gayrimenkul değerleme raporu Şirketimize sunulmuştur.
    Anılan değerleme raporunda, Pendik arazisinin piyasa değeri 1.210.980.000 TL
    olarak tespit edilmiştir."

elinde hazine tutuyor ; bir miktar mallar geçmiş bofa dan garantiye kısa zamanda karşılamışlar yani

hadi rasgele..... orta vadeciler hariç bakmasın kısacılar hisseye
    Burada paylaştığım bilgiler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir, kendi kişisel subjektif görüşlerim olup dikkate alınmaması önemle rica olunur.

4. O boyalar .kimyasallar .yapilacak konutlarin geliri .memed mezarami goturecen bi güldurmedin milletin yüzünü .

5. hisse çok kötü satış yedi.var bir pislik kokusu yakında çıkar.her gelen yeni yatırımcıya mal satıyorlar.neden acaba ...

6.  Alıntı Originally Posted by anılmert Yazıyı Oku
    hisse çok kötü satış yedi.var bir pislik kokusu yakında çıkar.her gelen yeni yatırımcıya mal satıyorlar.neden acaba ...
    Kokusu belli. Çimentolar, demirler taban olunca bu da geri geldi.
    Insanlar hisseyi neden aldiklarini bilmiyor, o gidiyor diye bunu da aliyor, sonra da o taban olunca bunu da satiyorlar.

Bizim yatırımcı profilimiz böyle maalesef.

SM-M515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Kağıt kendi iç dinamiklerine göre hareket yapmadıkça bir şey beklemiyorum, onun bunun peşine takılıp çimento demir vs. gibi Bu tarz hareketler saman alevi gibidir.

8.  Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Kağıt kendi iç dinamiklerine göre hareket yapmadıkça bir şey beklemiyorum, onun bunun peşine takılıp çimento demir vs. gibi Bu tarz hareketler saman alevi gibidir.
    Normalde buraya kesinlikle yazmiyacaktm ama yazmak zorunda hissettim seni tebrik ediyorum borsada yakın zamanda başlamıştın yanlış hatırlamıyorsam ama çok hızlı ilerliyorsun.sadece üstteki cumlelerin için değil. Böyle devam et hiç durma araştır araştır araştır bir gün gelecek kimseye ihtiyaç duymadan hareket edecek kadar iyi olacaksın.
    Düşün artık beni buraya yazmaya bile ikna ettin. Geçen günlerde bana sanki geri alımı ben yapacaklmisim gibi hakaret edenlere bile cevap vermemisken.

Sayfa 591/612 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •