Sayfa 388/612 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. [QUOTE=pisyedili01;5923485]Vaktinizi ayırıp cevapladığınız için teşekkürler.Gözlerim iyi görmüyor acaba avatarınzdaki denizci üniforması giib geldi.öylemidir ki?
    yok kardeşim tesadüfen avatar resim lerinden bunu sectim..

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,071
    [QUOTE=ege941;5923519]
     Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Vaktinizi ayırıp cevapladığınız için teşekkürler.Gözlerim iyi görmüyor acaba avatarınzdaki denizci üniforması giib geldi.öylemidir ki?
    yok kardeşim tesadüfen avatar resim lerinden bunu sectim..
    Eyvallah dostum . Hayırlı günler. Verdiğiniz her kararın doğru çıkması dileğiyle.saygılar.

3. Geçen sene belediyede çalışma ve onay süreci devam ediyor haberi geçtiğinde fiyat 50 cent civarı 4,27 görüp sonsuz düşüşünü başlatmıştı. Şimdi bakıyorum belediye onayı alınmış hala tl baxından 4,27 bile görülmemiş 25 cent ancak ediyor. Ben buna normal sonuç , tesadüf veya nasip demem. İşleri cirosu büyüyen bir hissede bu durum organize bir hırsızlıktır. Küçük yatırımcnın çoluğunun çoçuğunun rızkı çalınmıştır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Geçen sene belediyede çalışma ve onay süreci devam ediyor haberi geçtiğinde fiyat 50 cent civarı 4,27 görüp sonsuz düşüşünü başlatmıştı. Şimdi bakıyorum belediye onayı alınmış hala tl baxından 4,27 bile görülmemiş 25 cent ancak ediyor. Ben buna normal sonuç , tesadüf veya nasip demem. İşleri cirosu büyüyen bir hissede bu durum organize bir hırsızlıktır. Küçük yatırımcnın çoluğunun çoçuğunun rızkı çalınmıştır.
    40.874417,29.294588
    Cuma günü buradaydim yakın olanlar gidebilirler.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Cuma gunu bizim toptan gkna katildim. donuate su arsaya bakayim dedim. tersane duraginda indim. basladim yukari dogru yurumeye.

attigim koordinatlarda bi cakisms basliyordu. herhalde kavşak çalışmasi diye dusundum. kavssk cslismadi degilmis. kavsak calismasi olmayan çalışmanın ne calismasi olduğunu sormayın. koordinatları verdim. gidin sorun. herkese bol ve hayırlı kazançlar dilerim.

yatirim tavsiyesi degildir. sırtımdan ter aktı be.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

6.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Cuma gunu bizim toptan gkna katildim. donuate su arsaya bakayim dedim. tersane duraginda indim. basladim yukari dogru yurumeye.

attigim koordinatlarda bi cakisms basliyordu. herhalde kavşak çalışmasi diye dusundum. kavssk cslismadi degilmis. kavsak calismasi olmayan çalışmanın ne calismasi olduğunu sormayın. koordinatları verdim. gidin sorun. herkese bol ve hayırlı kazançlar dilerim.

Reis duymayan kalmadı sosyal medya hesaplari hepsinde gören gördü burda artık ne anlatılsa boş beceriksiz bir yönetim ve eline yüzüne bulastıran bir tahtacı var karşımizda yıl olarak tam tarih bilmiyorum netaş 2008 ile 2010 arası bir arsa satişi vardi elmizde olan az hisseyle bekliyoz sayfada adi gecmiyo arsa muhabbetinin bir yerde duyulmadı 30 tl idi hisse bu olaydan sonra 300 işin ehli adamlar yönetir herseyi bu saatten sonra ne kazanirsak kar bist 1200 de hisse 3.50 bist 2450 hisse 3.60 kim kazandi burda uzun bekleyenlere yazik oldu allah herkesin yardimcisi olsun kim bilir ne paralar bağlandi bol kazançlarimiz olsun bu hafta yatirim tavsiyesi degildir.

7. Dap yapı levent projesinde 1+1 ev fiyati sadece 11 milyoncuk...ve sadece 51 tanecik ev kalmış...
    Polho 20 cent
    memmed ile ziya da bir miligram ticaret ahlaki varsa bu hissenin fiyatı bu rakkam olmaz
    yorum bu kadar

8.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku

Ya topoğraf ya da zemin etütçüsü numune alıyor

Sayfa 388/612 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •