Sayfa 115/612 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 913 - 920 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Düşer mi bilmem ama beyanları esas alırsak, bu kadar çok elinde 200.000 üstü lot tutan adam varsa zor gider.
     Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Çıkmayan hisse düşermi ...bu polse düşer.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

2. Zaman kaybını da hesaba katarsak %50 civarı kayıp olmuş. Umarım başka hissede de olsa zararı çıkarırsınız.
     Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Bugün 144 k sattım, 100k kaldı. onuda musait bir zamanda yollarım. maliyet 4.04 dü.ytd
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by thugz2gether Yazıyı Oku
    Düşer mi bilmem ama beyanları esas alırsak, bu kadar çok elinde 200.000 üstü lot tutan adam varsa zor gider.
    pardonnn, benimki devede kulak, Burada şişman adamlar var. Mesala kartalda 200k, diğer arkadaşta 500 k var. Vellasıl burası böyle.ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

4. Dünkü satışa kadar sizde de 244.000 varmış. Aynı şeyden bahsediyoruz aslında, siz tahtacı olsanız bu kadar şişman adamı karşınızda istermisiniz. Şahsen ben istemem. Yoğun piyasa alışı gelmeden buralarda 3 aşağı 5 yukarı gezer dururuz diye düşünüyorum. Vakti olmayan için zor hisse.

Malum, bir de Bitlis ailesinin satışa sunabileceği 40milyon lot var.

Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    pardonnn, benimki devede kulak, Burada şişman adamlar var. Mesala kartalda 200k, diğer arkadaşta 500 k var. Vellasıl burası böyle.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by thugz2gether Yazıyı Oku
    Düşer mi bilmem ama beyanları esas alırsak, bu kadar çok elinde 200.000 üstü lot tutan adam varsa zor gider.
    Tamamda 200 bin olmasada ne alaka giden gider eregli de bi arkadas3 milyon tl koydu %50 gitti hisse bu adam alinca gidiyoda bukadar buyuk kagit pol gibi bi kagit niye gitmesin patronun burda bilmem neyi var dedim gibi 2.50 altinda arabami koyarim 2 ye kadarda toplarim istanbulda evler artik 30 yillik binaya 1 trilyondan başliyo birakalimda polde bi zahmet bin daire fiyatina gelmesin pendikten gelecek yeri daha hesaba katmiyom burda patronunda oyun oynadigi bariz açıkve net bi gercek var kimse geri zekalı değil bedavaya mal versin indirsin yenisi gelcek yatirimcinin patron kendini akıllı zannetsin dursun ben beklerim zamanım çok saygılar

6.  Alıntı Originally Posted by thugz2gether Yazıyı Oku
    Dünkü satışa kadar sizde de 244.000 varmış. Aynı şeyden bahsediyoruz aslında, siz tahtacı olsanız bu kadar şişman adamı karşınızda istermisiniz. Şahsen ben istemem. Yoğun piyasa alışı gelmeden buralarda 3 aşağı 5 yukarı gezer dururuz diye düşünüyorum. Vakti olmayan için zor hisse.
    sn thugz2gether, Bu hissede tuzak kurdular,3.80 çok sağlam destek gibi görünüyordu, eşdeğer şirketler bayağı yol almıştı. Bizde 3.80 sağlam destek görünüyor dedikdi. krizler arka arkaya geldi, Önce yabancılar çıktı 3.50 oldu dedik, ,sonra maliye bakanı olayı olunca soluğu 2.6X aldık. burada kapandık kaldık. kağıdın çıkmaya niyeti yok gibi, bulunduğu yerden çok memnun görünüyor. Açıkçılar, halinden memnun, alsatçılar halinden memnun, Uzuncular yasta. Bu süreç uzun süre böyle gider gibi. en azından yükü hafifleyene kadar buralar mekanı olur diye düşünüyorum. 2022 ilk çeyreğinde geri gelmeyi hesaplıyorum. şimdilik ikiye böldük bakalım ne olacak.ytd

7. sn thugz2gether, ayrıca kağıt yukarı hareket etse bile buradakiler 4.00 kadar taşıyıcı olur. Burayı gören malı batsın, canımı kurtarayım derdine düşer. Burada bekleyen kimsenin en azından %99 buradan kazançlı çıkacağını düşünmüyorum.ytd

8. Sn. Kartal, arkadaşınız Ereğli'yi 12 civarı almış olsa 250.000 lot eder. Ereğli'nin halka açık kısmı 1.65 milyar lot, polho 164milyon lot yani 1/10 kadar. Polho da 25000 lot almaya tekabül eder. Hacim olarak da 1/50 kadar hacmimiz var. O sebeple Ereğli kıyasını çok doğru bulmuyorum. Hisse beklentileri ve olması gerekenden çok ucuz fiyatlandığı konusunda sizinle zaten hemfikirim. O yüzden bende polho hissesi taşıyorum.
     Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Tamamda 200 bin olmasada ne alaka giden gider eregli de bi arkadas3 milyon tl koydu %50 gitti hisse bu adam alinca gidiyoda bukadar buyuk kagit pol gibi bi kagit niye gitmesin patronun burda bilmem neyi var dedim gibi 2.50 altinda arabami koyarim 2 ye kadarda toplarim istanbulda evler artik 30 yillik binaya 1 trilyondan başliyo birakalimda polde bi zahmet bin daire fiyatina gelmesin pendikten gelecek yeri daha hesaba katmiyom burda patronunda oyun oynadigi bariz açıkve net bi gercek var kimse geri zekalı değil bedavaya mal versin indirsin yenisi gelcek yatirimcinin patron kendini akıllı zannetsin dursun ben beklerim zamanım çok saygılar

Sayfa 115/612 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •