Sayfa 491/612 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Yazına sıra ile cevap vereyim kimin alıp sattığı senin icin boş olabilir benim için dolu bunu çok yakında sana ispatliyacagim. Bu yazıda burada dursun Bu 1. Borsa 3 eksi yapsa eğer zamanlama denk gelirse tavan bile yapacak bu 2. Olumlu haberin ne zaman geleceğini bilmeyen sabretmek ten başka yapacak hiç bir şeyi yok isteyen buyursun çıksın bu hisseden bu 3. Hissenin en çok yatırımcıya sahip olduğunu nereden bilebilirsin koca bir saçmalık bu da 4..

***YAĞIZ AT ŞAHLANDIMI DURAK DİNLEMEZ***
    Birileri neler yazmış böyle

2. Bak bir palavra daha sagır sultan bile biliyormuş hani hayaldi hani raftan kalkmıştı .madem projeyi biliyorsun kaç milyarlık pay bize düşer ve ne zaman proje açıklanır bi zahmet yazsana tabi yine sallamadıysan

3. Temelanaliz üstad gerçekten üstadsın.

4. Burada kartalın yazılari faydalı oluyor diyen var mı? Yada kartal41 in yazılarını önemseyen var mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Bak bir palavra daha sagır sultan bile biliyormuş hani hayaldi hani raftan kalkmıştı .madem projeyi biliyorsun kaç milyarlık pay bize düşer ve ne zaman proje açıklanır bi zahmet yazsana tabi yine sallamadıysan

Polisan 7.7 dönümü belediyeye protokolle bağışladı. Dapin şu an inşa ettiği satis ofisinin temeli 3.5 ay sürdü. Tahminimce en az 20 milyon gömmüş olacaklar toprağa.. bunlar daha projeye başlamadan yapılan masraflar. Orada arsalar 8-10 bin tl/ m2 ve bu projeden sonra belki de 3 katına çıkacak. Polhonun bilançosunu 300 milyon TL görünen arsa en az 2 milyar eder. Yok etmez diyen varsa bi b.k bildiği yok demektir. Proje aciklansin beklenen gelir belli olsun o zaman goruruz "açıklansa nolcek" diyenleri. Adam bağdat caddesi gibi anadolunun 3. bulvarıni inşa edicez demiş. Ki ortadaki tek beklenti pendik değil. Gelir tablosu da güzelleşmeye başladı. Benim gozumde kamu iktisadi tesekkulu görünümünden kurtuluyor. Iyi niyetli herkese bol kazanç dilerim
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

6.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Burada kartalın yazılari faydalı oluyor diyen var mı? Yada kartal41 in yazılarını önemseyen var mı?

Biz bir sene once dedik bu iş cok uzar ykb.alarkoholding.algyo.pegasus var dedim bunlarida yazsana dedikmi demedikmi ben koymusum cebime parami polde kazanamadim gittigi yüzdelik benim için çok az size çok gelebilir tam bir sene öncede bu adami engelleyin inanmayin polu kotüluyo diye söylendiler durdular şimdi siz burdan 1 kazanirsaniz inanın ben 5 kazanacam hepimize polde bol kazançlar anlamayan varmı tekrar yazmayalim.

7. Bana portföyünün resmini at arkadaşlar inanmıyor size biliyorsunuz değil mi?

8. Sen dedin ki algyo gitti şu gitti bu gitti bunlar alınsaydı şimdi iyi kazanmış olunacakti. bana "arkadaşlar sepetimde şunlar şunlar var" yada "arkadaşlar bunları alın bunlar gidecek" dediğin bir tane mesaj göster. Yani insanlığa yararlı oldugun bir mesaj ya bir mesaj çıkart göster.

Sayfa 491/612 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •