Sayfa 200/612 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon
Arama sonucu : 4893 madde; 1,593 - 1,600 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Artık dikkat ediyorum, zamanında tweterdaki bazı yazılarımdan "bu kim" dediklerini hatta ufak bir araştırma yaptıklarını biliyorum. Artık orada yaz sil yapıyorum isim bile değiştirdim. hatta artık kullanmıyorum burayida pek kullanmıyorum herkes kendi kordonunu kesmeli araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Sonra bir terslik olur işte kamil abinin durumunu düşmek istemem hala herkesin dilinde adam bir şey yapmadığı halde belki zararına kendide çıktığı halde, neden arkamdan konuşsun ki millet iyi olunca kimse hatırlamaz.
    Ben çıktım demez mi insan? Derdimiz o

2. Sattığını sanmıyorum. Benim ömrüm görmeye yetmezse oğluma bırakacağım demişti.
     Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

Sayin temelanaliz nickiniz bile benim icin yeterli
    Ozelden verdiginiz link benim icin buyuk motivasyon oldu umarim benimde birgun size faydam olur.saygilar bol kazanclar.

Sn thyshine hastalik var vefat var hersey olabilir.forumdan abimiz dostumuz pardaillan nickli abimizi gecen yil ansizin kaybettik.1 hafta hic foruma girmedi msg lara cevap vermedi kotu haberi daha sonra ogrenebildik.

5. Demez yada demiyebilir hatır gönül koyacaksa birisi, o ben olurdum emin olun ama önemli değil canı sağ olsun. Hem çıkıp çıkmadığını da bilmiyoruz belki sağlık konusunda bir problem olabilir yada daha kötüsude olmuş olabilir Allah korusun.yasi vardı hepimizden büyüktür yaş itibariyle Allah uzun ömür versin.
     Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Son düzenleme : temel analizci; 24-11-2021 saat: 20:15.

6.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Demez yada demiyebilir hatır gönül koyacaksa birisi, o ben olurdum emin olun ama önemli değil canı sağ olsun. Hem çıkıp çıkmadığını da bilmiyoruz belki sağlık konusunda bir problem olabilir yada daha kötüsude olmuş olabilir Allah korusun.yasi vardı hepimizden büyüktür yaş itibariyle Allah uzun ömür versin.
    Arkadaş adam açıkça söyledi. Kasaya koydum istediğim seviye gelince kasadan çıkarırım. Ölürsem oğluma emanet diye. İsteyen inanır isteyen inanmaz. Bunun bir önemi yok tahtayı o yapmıyor sonuçta. Keşke bununla uğraşmak yerine değerli bilgiler paylaşsanızda umut olsanız burda zararda bekliyorum 1 senedir. İyi akşamlar

7.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Arkadaş adam açıkça söyledi. Kasaya koydum istediğim seviye gelince kasadan çıkarırım. Ölürsem oğluma emanet diye. İsteyen inanır isteyen inanmaz. Bunun bir önemi yok tahtayı o yapmıyor sonuçta. Keşke bununla uğraşmak yerine değerli bilgiler paylaşsanızda umut olsanız burda zararda bekliyorum 1 senedir. İyi akşamlar
    Senin zararını ancak ziya kurtarır. bu notuda yaz bi kenara.

8. Kartal ziya da ziya ziya da ziya biz o şarkıyı bir yıl önce söyledik sen yeni ezberliyorsun galiba o dünün sarkisiydi şimdi yeni şeyler söylemek lazım.

Sayfa 200/612 İlkİlk ... 100150190198199200201202210250300 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •