Sayfa 59/612 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 465 - 472 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Öte yandan, firmanın 2003 yılı onaylı imar planında yer alan ancak 2016 yılı imar planında yer almayan 3 adet dolfen, 2 adet ro ro rampası, 250 m olan sıvı yük ile kuru yük iskelelerinin 310 metreye tamamlanması projeleri ise gerçekleştirilmeyecek.
    Bu adamlar bunu nereden biliyor acaba ?

2. Komple satsalar yedirmicekler.

3.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Şahsen ben Pendik son haber olur diye çok kez yazdım üstadım. Ki sadece buna bakıyor olmam da bu nedenle zaten.

Bu arada açılış çok cansız oldu. İnşallah devamı gelir:

#POLHO #matriks http://share.matriksdata.com/share.a...06240956039311
    Açılış ve sonrasındaki ilk 1 saatte hiç işlem yapmadılar. Piyasa oyuncularının reaksiyonunu ölçtüler ve baktılar ki haber kimsenin umurumda bile değil, alıcı yok; robotlarla tahtayı yukarı kaldırıp teknikçilere malı kitlediler. Açılışta ve hemen sonrasındaki dakikalarda yeterli alıcı görselerdi daha yukarı kaldırıp epey boşaltacaklardı.

4. Doce ve yf citi ye virman yapmislar.

5. Ciddi sıkıntı var...
    Son bir yılın en düşük işlem hacmi yapan bist...Allah tan bistin en istikrarlı öküzündeyiz ...bist ciksa da ayni.. düşse de ayni olan bu öküz ömrümüzun kac yilini yedi...yiyecek
    Allah bu hisseyi bu hale getirenlerin en sevdiklerinden çıkarsın

6.  Alıntı Originally Posted by kumbar Yazıyı Oku
    Ciddi sıkıntı var...
    Son bir yılın en düşük işlem hacmi yapan bist...Allah tan bistin en istikrarlı öküzündeyiz ...bist ciksa da ayni.. düşse de ayni olan bu öküz ömrümüzun kac yilini yedi...yiyecek
    Allah bu hisseyi bu hale getirenlerin en sevdiklerinden çıkarsın
    Amin.

Valla ben global taraftan acayip tırsıyorum. Borsalar zirvelerde ve faiz artırımları eli kulağında. Faizi en sevmeyen şey de borsalar. Bizde desen borç gırtlağa kadar ve kasada 1 doları bırak rezervler ekside. Faiz % 20 seviyesinin hemen altında ve dünya rekortmeniyiz. Global nedenlerden dolayı indiremeyeceğiz de. Bu ekonomi bu duruma ne kadar dayanacak çok merak ediyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Amin.

Valla ben global taraftan acayip tırsıyorum. Borsalar zirvelerde ve faiz artırımları eli kulağında. Faizi en sevmeyen şey de borsalar. Bizde desen borç gırtlağa kadar ve kasada 1 doları bırak rezervler ekside. Faiz % 20 seviyesinin hemen altında ve dünya rekortmeniyiz. Global nedenlerden dolayı indiremeyeceğiz de. Bu ekonomi bu duruma ne kadar dayanacak çok merak ediyorum.
    Kamil kardeşim bu çamura yatmış manda global borsalar ve bist ralli yaparken de bir halt olmamıştı...bist 20 bin geri gelince %40 düştü...Diger hisselerde olanlar ya karini alip cebine koydu..ya da kardan zararda...Global bir sarsinti olsa düşer mi? hiiiç dusmem. demez..Varsin dussun oradan da aliriz...15 yildir borsada islem yaparim...kendime soz verdim bu hisseyi hedef fiyatimdan once
    sat ma ya ca gim...ve sattığım gün hem borsayi hem cigarayi birakacagim...
    Bu mirasyedi o kadar okulu yurt disinda garibani yolmayi ogrenmek icin okumuş...globel krizler ulkeyi yıkamaz ama yaptığı isle mesgul olmak yerine sirketi halka arz edip halki yolmayi meslek haline getiren ülkenin parazit patronlari ulkeyi nağmerde muhtaç ediyor. elalemin müteşebbisi dünya markasi olma derdinde bizim vizyonsuzlar
    nasil vergi kaciririm?
    nasil iscinin parasu sosyal hakkının üstüne yatarum..
    nasil borsada yatirimciyi yolarim? derdinde
    boyle bir ulke buyur mu?
    kalkinir mi?huzur bulur mu? devletin ilgili kurumlari kulagi uzerine yatip kanunlari zenginlere uydurup fakirlere kanunlara uygularsa ...millet $ almasinda ne alsın?
    global bir kriz olmaz ...pandemi sonrasi faiz artirip piyasalari bozan taraf olmak istemez kimse...Allah hepimize sabir..bu hissenin patronu ve onun emir erlerine de kazandiklari! her kuruşu ilaç parasi yapmayi nasip etsin

Sayfa 59/612 İlkİlk ... 949575859606169109159559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •