Sayfa 65/612 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 513 - 520 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Turkiye borsasi bitmistir,demir alip kenara koysaydim kar ederdim.Ulkemizde degeri dusen tek varlik hisse senedleri.Digerlrri her yil %50 kazandiriyor.

2. Kaldırimtaşı,kum, taş, kullanılmış atık ne alırsan kar edersin yeterki TL de ve borsada kalma

3. Bazen diyorum ki Allah canımı alsinda şunların ölmüslerini bari bi skym
    Son düzenleme : temel analizci; 01-07-2021 saat: 12:53.

4. Güzel bir günü hiç etti eksi borsayı görünce koşar artik

5. Kchol ve Arclk geri alım açıkladı bu kansızlar gibi iptal gelir mi gelmez.

6. Bı kaç gün önce aracımda sadece hasara sebep olan bir kaza geçirdim çarpanin ehliyeti ve durumu yok ve tamamen hatalı.. Aracımda yaklaşık 1000 TL ye yakın masraf var 500 TL sini ondan aldım. Ulan eve gidince uykuya yatmak isteyince içim sızladı uyuyamadım parasını geri yollama kararı aldim bugün.
    Şimdi bir bize bakın birde şu polhoda ki ********liklere. Bende dedim ki içimden ulan işte sen bu yüzden zengin olamazsın. Biz bir magduriyette gece uyuyamayiz onlar mışıl mışıl uyur.

7.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Bı kaç gün önce aracımda sadece hasara sebep olan bir kaza geçirdim çarpanin ehliyeti ve durumu yok ve tamamen hatalı.. Aracımda yaklaşık 1000 TL ye yakın masraf var 500 TL sini ondan aldım. Ulan eve gidince uykuya yatmak isteyince içim sızladı uyuyamadım parasını geri yollama kararı aldim bugün.
    Şimdi bir bize bakın birde şu polhoda ki ********liklere. Bende dedim ki içimden ulan işte sen bu yüzden zengin olamazsın. Biz bir magduriyette gece uyuyamayiz onlar mışıl mışıl uyur.
    Abi geçmiş olsun.
    Mağdur olan sensin, neden mağdur ettiğini düşündün ki?
    Hata onda, ehliyet yok, çıkmasın direksiyonun başına.

8.  Alıntı Originally Posted by Mi16 Yazıyı Oku
    Kchol ve Arclk geri alım açıkladı bu kansızlar gibi iptal gelir mi gelmez.
    Diyecek bir şey yok. Allah bile rahmetini esirgemiş bizden bu haysiyetsizlere neden ortak oldunuz diye. Kendi adıma hak ettim mi, sonuna kadar...O.evlatları face hesaplarında önlerinde viski, elleri t.şaklarında kahkahalar atarken foto paylaşmışlar inadına.

Sayfa 65/612 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •