Sayfa 295/612 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon
Arama sonucu : 4892 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Size bir soru
    Borsada bir şirketi olan bir patron sizin yakın arkadasiniz ona hisse ne olur yükselir mi diye soramiyorsunuz onun yerine ne sorarsınız?
    Şirketin hisseleri dip yapiyo ortam gergin rusya ukrayna fed faiz artıracak gelişmeler kotu giderse dahada inecek hisseler nasıl bir önlem alacaksiniz oda cevabi inebildiği yere insin para çok toplarız acelemizmi var ne is yapcaz der ytd.

2. Evet doğru hatta baya iyi sayılır. Ama ben tek bir kelimelik soru sorardim. Başka soru soracak yok mu arkadaşına? Beyler çekinmeyin biraz beyin fırtınası yapalım

3.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Evet doğru hatta baya iyi sayılır. Ama ben tek bir kelimelik soru sorardim. Başka soru soracak yok mu arkadaşına? Beyler çekinmeyin biraz beyin fırtınası yapalım
    Beyin fırtınası yapacak beyin mi kaldı burda 😂😂

4.  Alıntı Originally Posted by Thyshine Yazıyı Oku
    Beyin fırtınası yapacak beyin mi kaldı burda
    Tamam bir fırtına olmasa da bir meltem bile olurdu şöyle püfür püfür.

5. Neyse sizden bir şey çıkmayacak. Ben benim arkadaşım olsa bistteki bir şirketin sahibi ona şu soruyu sorarım.

-İçerde misin?

Evet evet eğer hisse yerlerde ise tek soru sorarım kendisi veya çevresi kendisine ait şirketin hissesinde mi değil mi?

Şimdi bu soruyu soracak bistte şirketi olan bir patron arkadaşımız yoksa o zaman bu sorunun cevabını bizim bulmamız gerekecek değil mi?

O zaman soralım kendimize aklımızdan geçen her hangi bir şirketin patronu veya avaneleri o şirketin şu an icerisindeler mi?

Saygılar bol kazançlar. İyi hafta sonları.
    Son düzenleme : temel analizci; 05-02-2022 saat: 00:19.

6.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Tamam bir fırtına olmasa da bir meltem bile olurdu şöyle püfür püfür.
    Borsada şirketi olan arkadaşın ortalama zekanın üstü olduğundan muhtemelen sen daha ağzını açmadan niyetini anlayacak ve seni sallayacaktır. Hiç deneme bence. Karşındaki saf değil. Zaten ayıp da.
    Bu arada patronlar hissenin yükselip yükselmeyeceğini bilmeyedebilir. Hiç ilgilenmeyenler bile var.

7. POLHO borsada işlem gören bir şirket olarak iş yapıyor:
    patron da sadece kendiçıkarı nasıl hareket ediyorsa öyle davranıyor:
    büyük bir ihtimal degeri arazileri ucuz yollu satıp üçüncü şahıslar üzerinden ortak olup holdinge pay etmeyip arka taraftan kasayı dolduruyordur..diger boya şirketleri veya limanı olan ve önünde pendik gibi projesi olan bir holding 3.00 tl altında sürünüyor: bir o kadarda teşvik kredisi almasına ragmen :
    hayırlı işler patron kolay gelsin :
    ZIR-DELİ Y.T.D

8.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Neyse sizden bir şey çıkmayacak. Ben benim arkadaşım olsa bistteki bir şirketin sahibi ona şu soruyu sorarım.

-İçerde misin?

Evet evet eğer hisse yerlerde ise tek soru sorarım kendisi veya çevresi kendisine ait şirketin hissesinde mi değil mi?

Şimdi bu soruyu soracak bistte şirketi olan bir patron arkadaşımız yoksa o zaman bu sorunun cevabını bizim bulmamız gerekecek değil mi?

O zaman soralım kendimize aklımızdan geçen her hangi bir şirketin patronu veya avaneleri o şirketin şu an icerisindeler mi?

Saygılar bol kazançlar. İyi hafta sonları.
    Patron ve avaneleri sülalece hatta bu ziya bilmedigimiz ziyalar hortumluyo hisseyi alsat yaparak burda ky den eser yok satacak alacak bu hissede kar yapacak asansör gibi cikar hisseyi vur dibe hisse 6 ayda yaptigi kar kocaman bir 0 1400 bistte hisse ayni yerinde 1900 de hisse ayni yerinde kim yapabilir bunu .bunun icin hiç guvenmedim az miktarla sans denedik insallah rusya ukrayna olayi patlamaz .veya bu fedi küresel bir kaosa sokmazlar faiz artirimlarinda abd borsalari balon seviyesinde hisselerin bazilari artik trilyon dolarlar seviyesinde 1900 bistin kötü sanaryosu tüm hisseleri nasil indirdigini gördük bir iyi tarafi kur korumali mevduatta gecisin cok olmasi dolarin yerinde bir yaz kipirdamayacagi öngürulmekte buda faiz gelirini az bulanin temettü ve getiri saglayacak hisselere girişlerin olmasi yönünde herkese bolşanslar bu yazida burda dursun.yatırim tavsiyesi değildir.

Sayfa 295/612 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •