Sayfa 490/612 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 3,913 - 3,920 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Yuzde 90 yalan yazdıklarının kartal palavra attığını sağır sultan biliyor nazar etme ne olur çalış seninde olur.polho

2. Mi16 ne oldu bist devre kes polho ?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Rüyadasin ustad uyan millet uzaya çikti sen kap diyon kap olmadan %300 gecti hisseler sıkınti ne biliyonmu borsada bi satısda % 5 eksi yazarmı yazmazmi sen ona bak seyret.
    Sizin tahyaciyla iliskili olduğunuzu düşünmeye başladım. Düştü çıktı algısını iyi yapıyorsunuz. Diğerleri kap atmadan yuzdd 300 gitmiş de bilmem neymiş. Madem öyle ne diye polho tutuyorsunuz? Dap yapi proje haberi gelsin proje büyüklüğü belli olsun görelim o zaman. Kağıtla ilgili herkes bunun yakin zamanlı bir beklenti olduğunu da biliyordur
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

4. Kartal açık açık yazayım mi?
    Sana inanmıyorum at elinin fotoğrafını ama içinde polho yu da göreceğim ki senin elin olduğuna inanalım buraya at ki ne kadar kar yaptığını herkes görsün diğer hisselerden

***YAĞIZ AT ŞAHLANDIMI DURAK DİNLEMEZ***

5.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Sizin tahyaciyla iliskili olduğunuzu düşünmeye başladım. Düştü çıktı algısını iyi yapıyorsunuz. Diğerleri kap atmadan yuzdd 300 gitmiş de bilmem neymiş. Madem öyle ne diye polho tutuyorsunuz? Dap yapi proje haberi gelsin proje büyüklüğü belli olsun görelim o zaman. Kağıtla ilgili herkes bunun yakin zamanlı bir beklenti olduğunu da biliyordur
    Kartal ve 3 kisi daha bu tip yorumları 2.5 ve 3 aralığında öyle çok yaptılar ki üşenmeyin açın okuyun.hisse rekor hızda 7.38 i gördü şimdi aynı tarz yorumlar beni ümitlendiriyor bi o kadar daha niye yapmasın.

6.  Alıntı Originally Posted by bahmet Yazıyı Oku
    Sağır sultan biliyo projeyi hala haber gelsinde. gelsin tabide hemen yarin kazanmaya başlayalım tahtaciyyla iliski ne alaka milyon tl koyupta kazandirmayan hissede tahtaciyla ne iliski olabilir zarar eden benim enflasyona .kur korumali mevduata gore heray 50 bin tl zarar polun geri gelmesi ayri bir zarar bunun izahi varmi .

7.  Alıntı Originally Posted by temel analizci Yazıyı Oku
    Ve citi de ki bıyıklı fason varya o bıyıklı fason tahtacı yaveri sonunda hesaplarıma göre son malını kustu ve s olup gitti. Bugün günlerden 12 Eylül, citi nin 2 gün sonraki lot u nu not alın.

Buraya yazan adam dolu yazacak dolu, size yazılarindan zerre hayır gelmeyenlerle işiniz olmasın.

8.  Alıntı Originally Posted by KARTAL41 Yazıyı Oku
    Hocam bist nerde haberin varmı kimin sattiği aldiği artik boş bin puan yükselisde %16 eksi yazdi pol diyelimki bin puan inse borsa 3 eksi 3 artimi gitcek pol kim inanır buna olumlu bi haber gelmeden inmeye devam eder 5 olmus 4 olmus ne farkeder ucuzmuş hisse birileri satacakki birileride hisse alacakki yürüsün garanti %200 yukseldi halk %300 vakif %300 ykb %500 şekerbank 1 tl idi 5 oldu giden gider hissenin başindaki adama bakar bir olumsuz yön var pol bisste şuan en cok yatirimciya sahip hisselerden biri gerisini siz bilyosunuz.yatırim tavsiyesi degildir siz bildiginizden vazgeçmeyin.
    Bu yazına kendin cevap ver merak ediyorum cevabını

Sayfa 490/612 İlkİlk ... 390440480488489490491492500540590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •