Sayfa 498/612 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 4891 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Cek cak larla isler yurumuyor.isimlere takilma baska bir gun baska bir fon gelir alir veya verir.cek cak larla olmaz )sen fisi cekilmis hissediyormusun onu soyle ona gore alim yapicam

2.  Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Cek cak larla isler yurumuyor.isimlere takilma baska bir gun baska bir fon gelir alir veya verir.cek cak larla olmaz )sen fisi cekilmis hissediyormusun onu soyle ona gore alim yapicam

Dostum görüyorum ki yazdıklarımı bile okumaktan acizsin veya anlamaktan çok uzaksın, strateji o gün neden agresif alım yaptı? Ancak bunun cevabını bulduğun an benim söylediklerimi anlayabilirsin.

Bu arada benim indikatörümü sana göstersem ne kadar ücreti diye sorarsın bence çok şansını zorlama

Arkadaşlar rahat olun enflasyonun yüksek olduğu dönemdeyiz rahat olun. Spekülatör istediği kadar hisseye baskı yapsın hikaye mecburen yukarı sürecektir hisseyi aksi halde kendiside zarar eder rahat olun.Zaman gösterecek her şeyi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
     Alıntı Originally Posted by traderkemal Yazıyı Oku
    Cek cak larla isler yurumuyor.isimlere takilma baska bir gun baska bir fon gelir alir veya verir.cek cak larla olmaz )sen fisi cekilmis hissediyormusun onu soyle ona gore alim yapicam
    Hayirli kazanclar sayın ortak.
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Körfez/Kocaeli
    Gönderi
    1,385
    Sizin indikatorun neyi gosterdigini sormak ucretli mi?

Alıntı Originally Posted by Küçükandonyadis Yazıyı Oku
    Dostum görüyorum ki yazdıklarımı bile okumaktan acizsin veya anlamaktan çok uzaksın, strateji o gün neden agresif alım yaptı? Ancak bunun cevabını bulduğun an benim söylediklerimi anlayabilirsin.

Bu arada benim indikatörümü sana göstersem ne kadar ücreti diye sorarsın bence çok şansını zorlama
    Vakitsiz öten horozun başını keserler...

6. Buradan Moda'nin "Mehmet" OKUR'una sesleniyorum eski ki CEO lar 5 ayda bir Pendik arazisi hakkında boş bir sekilde çalışmalarımız devam ediyor der o da KAP'a haber yapılırdı o günlerde %7-%8 yapardı polho.

Ya sizde çıkın bir şeyler deyin de şu Pendik arazisi hakinda da tahta biraz canlansın. Üzerine ölü toprağı serpilmiş gibi tahta.

Size ve Tolga beye gerçekten ama gerçekten güveniyoruz ama bizi burada çok mahcup ettiniz. Ne güzel son bir aya kadar gururduyup yazılar yazdığımız hisse de pek savunulacak bir taraf bırakmadınız bizde.
    Son düzenleme : temel analizci; 21-09-2022 saat: 10:58.

7. Temel üstad bunlar insan değil üç kuruşumuzu hiç ettiler 2 yılımız boşa geçti . Bak giden hisselere nasıl gidiyor bunun yanında çöp olan hisseler artıyor bunun ederi varken sürünüyor bende kfeinde var oda ayhı. Patron şirketi onurlu şerefli patronların eline kaldık. Polican kadar potansiyel olup bu kadar kötü performans gösteren bir hisse daha çıkmaz . 30-40 olsa kimse etmez diyemeyeceği hissede spek ne iş yapıyor anlamak mümkün değil. Zulme devam et bizde beklemeye

8. Bu konuda yatırımcıların da suçu var deger yatırımcısı yok bizlerde; hisse açıklığı belli, temettü veren, bedelli yapmasi zor olan, imtiyazlı hissesi olmayan her gün yatırımları ile büyüyen bir şirket ama yatırımcılar malesef boyle bir hisseyi görmüyorlar. Eğer gerçek yatırımcılar buraya gelse vallahi bu tahtayı tahtacı bile kontrol edemez korkusundan kendi sürer tahtayı yukarı.

Şimdi Twitter a girseniz Sasa, Ereğli, hektas yazarlarına bakın aslında hepsi ama hepsi polho nun özelliklerinden bahsederler. ama onlara göster "böyle böyle bir hisse de var" de almaz. Ne zaman alır biliyor musunuz 20 olsun sıraya girerler almasalar bile işte bakın nereden nereye geldi değer yatırımcısıyiz derler.

Ben patrona veya çalışanlara asla kızmıyorum onları tabi ki bunu yapacaklar onların işi bu, sizde olsanız emin olun vallahi aynısını yaparsınız. sizin ve bizim işimizde onlarin söyleyemediğini anlamak, araştırmak, yüzlerce kez riske girmek. İnterneti didik didik etmek.
    Mesela bir firmaya Gelen geminin nereden ne getirdiğini araştırmak, zemin etüdünun ne zaman hangi firmaca yapildigini bilmek yapılan bir satış ofisinin daha yapılmadan ileride ne olacağını bilmek. Bunlari yapmazsanız gelirsiniz sadece burada yazı okuyup gidersiniz. Yani en iyi ihtimalle biri bir balık vermiş olur onu yersiniz. Balığın türünü bilmeyi ve tutmayı ogrenmezsek size o patron yada takip ettiğin kişi bir gün trakonya yi yedirir.

Sayfa 498/612 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •