Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213
Arama sonucu : 104 madde; 97 - 104 arası.

Konu: BOBET - Boğaziçi Beton Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. Cimsa mi bobet mi ? Kanal İstanbul olursa da cimsaya yarar deniyor. Kafam karıştı

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Cimsa mi bobet mi ? Kanal İstanbul olursa da cimsaya yarar deniyor. Kafam karıştı
    Hadi İstanbula yakın cimento fabrikaları (kanal İstanbul oldu diyelim),cimentolarini satarlar,betonu kim dokecek))))

Y.t.degildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Hadi İstanbula yakın cimento fabrikaları (kanal İstanbul oldu diyelim),cimentolarini satarlar,betonu kim dokecek))))

Y.t.degildir.
    Dün cimsa gitti ben de bobet aldım biraz biz gidemedik İns fark kapanır hehe

4. Bobet cimsa akcns.

5. Bobet yönetimi İstanbul belediye seçiminde malum yandaş için bağış yapmak gereği duymuş olmalı ki , sürekli satışta. Oysa hisse daha yeni kendine gelmişti. İnfo dan İsmail bu kadar destek attığına göre O na ne verecekler acaba ?

Bobet 2023 12 aylık net kar 1.404.193.543 tl gelmiştir.. Hayırlı olsun.. Düşüşlerde sevinin ki borsacı olabilesiniz.. kopup gittiği zaman toplama şansınız azalıyor..

1.35 krş net temettü yönetim kurulu toplantısının onayını bekliyor.. Hayırlı olsun.. Hisse çok güzel güç topluyor..Rasyolarda bozulma yok.. Hatta kentsel dönüşüm beklentisi ile umut veriyor.. Bir çok ortağın döküldüğünü tahmin ediyorum.. Böyle zamanlar hisseler yukarı denemelere girişir.. Bakalım gelecek neler getirecek.. Syglr.

Sayfa 13/13 İlkİlk ... 3111213

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •