Sayfa 11/357 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon
Arama sonucu : 2849 madde; 81 - 88 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Ooooooooohhhhh........Miiiiiiiiissssss......!!!!!! !

Brüt takasımız da geldi ,oldu bu iş .....Satan geri alamayacak......!!!!

2. Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (1 üye ve 1 ziyaretçi)

Madenci Davut

3.  Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    Bu başlığı şu anda 2 kişi okumaktadır. (1 üye ve 1 ziyaretçi)

Madenci Davut
    Yarından itibaren bu topik e yeni gelenler olur....!!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sn Tatar; Nerde aksiyon,orada siz varsınız,Tebrik ediyorum..Takozlar sizi yıldıramaz... Birazcık, Pirinçin taşını ayıklamak istemişlerdir..Bu pilav daha çok su çeker de,Bende
    sofraya oturacak kaşık yok..
    Kenardan izlerim, Masadakilere Afiyet olsun, derim.

5.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sn Tatar; Nerde aksiyon,orada siz varsınız,Tebrik ediyorum..Takozlar sizi yıldıramaz... Birazcık, Pirinçin taşını ayıklamak istemişlerdir..Bu pilav daha çok su çeker de,Bende
    sofraya oturacak kaşık yok..
    Kenardan izlerim, Masadakilere Afiyet olsun, derim.
    Herşey nasip kısmet kardeşim.Ben burada işlem yaptığım hisseleri yazıyorum.Atatp den çok umutluyum.Bugün ALTIN FONU bozdurup Atatp ye ve hektaş a yüklendim.Kablo ve doburda kalanlarla yoluma devam ediyorum....!!!

Bende böyle koşmaya başlayan hisseleri seviyorum.Doyunca da yavaş yavaş kalkıyorum...!!!

Teşekkür ediyorum.Herşey nasip kısmet kardeşim...!!!

Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    Herşey nasip kısmet kardeşim.Ben burada işlem yaptığım hisseleri yazıyorum.Atatp den çok umutluyum.Bugün ALTIN FONU bozdurup Atatp ye ve hektaş a yüklendim.Kablo ve doburda kalanlarla yoluma devam ediyorum....!!!

Bende böyle koşmaya başlayan hisseleri seviyorum.Doyunca da yavaş yavaş kalkıyorum...!!!

Teşekkür ediyorum.Herşey nasip kısmet kardeşim...!!!
    Merhaba,

Size özelden de yazdım, daha önce de yazmıştım... sizin önceki Hektaş'a gelişinizde... daha sonra sırra kadem basıp gittiniz.

Şimdi başka bir isimle döndünüz ve insanlar sizin Tatar Ramazan olduğunuzu biliyor... nasıl biliyorlar acaba...

Gerçi ben işin orasında değilim, sizi izleyip biraz feyz almak asıl merakım.

Kolay gelsin, bereketli kazançlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir, nasıl olsun ki, kelin ilacı olsa başına sürer.

7.  Alıntı Originally Posted by Ali Dogan Yazıyı Oku
    Merhaba,

Size özelden de yazdım, daha önce de yazmıştım... sizin önceki Hektaş'a gelişinizde... daha sonra sırra kadem basıp gittiniz.

Şimdi başka bir isimle döndünüz ve insanlar sizin Tatar Ramazan olduğunuzu biliyor... nasıl biliyorlar acaba...

Gerçi ben işin orasında değilim, sizi izleyip biraz feyz almak asıl merakım.

Kolay gelsin, bereketli kazançlar.
    Hocam yazım tarzımdan ve üslubumdan,süs tavukları işinden,2015 teki arsa alışlarımdan :-)) yani gerçeklerimden biliyorlar.Hatta telegram da bu işi öylesine abarttım ki PORTFÖY ümün ekran resmini attım.İnanmadı çoğunluk.Videolar attım Hasan Meşe gibi arabalı ,müzikli ....Daha neler neler.....Ama sadece kimliğimi ,yüzümü gizliyorum.Kimse beni bilmiyor.Koskoca sosyal medya aracılığı ile yaklaşık 10 yılda 2 kişi benim tel.nomu öğrenmiş yıllar önce.Sonra da ben başka numara kullanmaya başladım.

Ben buralarda ilgilendiğim hisseleri yazarım.Canlı canlı o hisseleri yaşarım.Çoğunlukla kar ederim.Bazen hayallerim tutmaz ve o hisseden erken ayrılırım.....Kısa zamanda yüksek kar edersem satar KAR CEBE yaparım.Genellikle sattığım hisseler ben sattıktan sonra yükselmeye devam eder.Yani ben çok az gözlü değilimdir.Satarken de KADEMELİ ,YÜKSELDİKÇE PARÇA PARÇA satarım.Satarım çünkü yeni hisse bulurum ben.Umarım kısaca kendimi anlatabilmişimdir

8. Kimseye al-sat-tut demem.Kimseye tavsiye vermem.Alan alır ,satan satar .....Feyiz alıp kar eden de ,zaar edenden de mesul değilim....!!!!

Ama şu an herkesin korktuğu ATATP de ben yolun başındayım .Bugün girdim hem de 65 üzeri fiyatlardan ....!!!!

Yarın akşam yine burada olurum.İnşallah tavan kapatmış oluruz.Tavan kapatmasak eksi dahi kapatsak ATATP de ben UZUNCUYUM...!!!!

Sayfa 11/357 İlkİlk ... 9101112132161111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •