Sayfa 115/356 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 913 - 920 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. kır şu 62.00 yi haydi kaptıracan mallarını tahta yapıcı ..demedi deme ..

2.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Sevgili dostum senin sayende bu kağıtla tanıştım, Allah razı olsun senden. Sayende benimde beklentim üç haneli rakamlar inşallah.

(Yatırım tavsiyesi değildir)
     Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Ellerine sağlık abi gerçekleri paylaşmışsın bakalım kim daha sabırlı çıkacak 😅😅
    herkes kısmeti kadar kazanacak dostum...yüce ALLAH insanların kalbine ve niyetine göre veriyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. bütün yazılım kağıtları tavana giderken .sen onlardan daha kalitelisin .yerin buralar değil ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    arkadaslar bu paylasildimi ?
    sinirda karbon duzenlemesi ile ilgili

https://www.youtube.com/watch?v=p92G9g6QK3U
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

6. Valla haberler hep lehimize bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

7.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Valla haberler hep lehimize bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşallah.
    tam da vaktinde aldık bence...yenilenebilir enerjinin ve karbon vergisinin tam da gündem olduğu ve atatp nin de kuracağı platform ile tam da bu işin odağında olacağı bir vakitte hissede bulunmuş oluyoruz...yakında bu iki konu vede atatp nin platformu tv lerin ekonomi programlarında sık sık gündem olacaklar ...bu gün arkadaşımızın paylaştığı ekonomi programında (ekotürk) konu olduğu gibi...en az bir yıl boyunca bu konular çok sık işlenecek..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. aylardır aldığım yenilenebilir enerji hisselerinin forumlarında artık enerjisini yenilenebilir enerjiden elde etmeyen şirketlerin ihracat yapamayacağını söylüyorduk...kimsecikler bu konuyu pek önemsemiyordu...ta ki 1 ekimde öncelikle demir çelik, alimünyum ,çimento ve gübre sektörlerine gümrüklerde uygulanmaya başlanan karbon vergisi haberi gelinceye kadar...artık yumurta kapıya dayandı şirketler de işin ciddiyetini öğrendiler...geçen gün cemtaş ges yatırımı kararı aldı ..birçok şirket de sıraya girdi...artık yenilenebilir enerji ve karbon vergisi ekonomi gündemimizin tam da odağına girdi..

bundan sonra da bu konuda geç kalmış şirketler ihracatlarını sürdürebilmek için için sertifikaya sahip olan üreticilerden bu sertifikayı atatp nin platformundan satın alacak..tabi zamandan kazandığı için biraz da pahalıya alacak..elinde arz fazlası olan üretici şirketler de gelip bu sertifikalarını green x platformunda satacaklar...

ortada muazzam bir alış veriş olacak...atatp de bu hizmetinin karşılığı olarak belli bir ücret alacak...ülkede tekel olacak...bu uygulamayı türkiye dışında 5 ülkede de kuracak...

Sayfa 115/356 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •