Sayfa 17/357 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon
Arama sonucu : 2849 madde; 129 - 136 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Selam Kazançkapısı dostum, bulmuşsun yine gizli bir hazineyi. İnceledim biraz şirketi, vakit buldukça yazarım görüşlerimi buraya. Yazılımda Dünya çapında global bir şirket olma yolunda görünüyor şirket. Hedeflerini gerçekleştirirse tabiri caizse bu şirket henüz yeni doğmuş bebek.
    Hoşgeldin sn.maharaj..vallahi şirket de hikaye bol ama yüzüne bakan yok..

2. Ben bakmaya başladım. Hikayesi çok güzel. Bunu muhtemelen piyasa oyuncuları bilmiyor ama yakında öğreneceklerdir. Vakit buldukça yazarız burda Türkiye’den Çin’e uzanan ipek yolu hikayesini.

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ben bakmaya başladım. Hikayesi çok güzel. Bunu muhtemelen piyasa oyuncuları bilmiyor ama yakında öğreneceklerdir. Vakit buldukça yazarız burda Türkiye’den Çin’e uzanan ipek yolu hikayesini.
    En büyük hikaye greenX yani yenilebilir enerji sertifikası..enerjicilerin bundan haberi yok tabi

4. Zorunlu mu bu sertifika artık şirketler için? Atatp mi sağlayacak şirketlere bu enerji sertifikasını?

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Zorunlu mu bu sertifika artık şirketler için? Atatp mi sağlayacak şirketlere bu enerji sertifikasını?
    2027 son tarih..türkiye’de atatp ilk kuran yazılım şirketi..

6. Ayrıca Çin başta olmak üzere 5 ülkeye de aynı anda lansman yapacak..

7. Atatp’ın sahibi Korhan Kurdoğlu imiş, çok düzgün bir adamdır kendisi. Ata Yatırım'ın kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır aynı zamanda. Çok düzgün ailenin şirketi olmasına sevindim atatp’ın. Patron faktörü benim için en önemli faktördür çünkü

Sayfa 17/357 İlkİlk ... 715161718192767117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •