Sayfa 205/359 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Hahh açıldı şimdi sayfa

2. Teb cuma 238 aldi su an 215 satmış durumda. Bofa 51 kalmisti 202 satti. Bir yerden virman gelmezse 150 yerine koymak zorunda. İlginç seyler olabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    ATP Yazılım/Cinali: Yeşil sertifikaların alınıp satılabileceği platformu yakında başlatacağız - Bloomberg HT

hade hayirli olsun tavanimiz
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

4. wuhuuu fintables bildirimi gelince hemen damladim, piyasa tepkisini cok merak ediyorum, cekirdekler benden biri litrelik kolayi elden ele uzatsin

5. Güzel açıklamalar yapıldı...yenilenebilir sertifika pazarı 2025 yılında dünya bazında 100 milyar dolarlık bir pazar olacak dediler ve biz de buradan pay almak istiyoruz dediler...kinokslar yaygınlaşacak bunun için çeşitli firmalar ile işbirliği yapıyoruz dediler...tıkla gelsin başka firmalar için de uygulayacağız dediler..baştan sona güzel açıklamalar vardı...

bir arkadaşımız tekrarını izlemek isteyenler için bu videoyu tekrardan buraya atarlarsa seviniriz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. getir geçmişte 11 milyar dolar etmiş ve şu anda da 2,5 milyar dolar ediyorsa bu beklentileri ile atatp 1 milyar dolar etmez mi ?? =))) hedeflerimiz büyük dostlar..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    getir geçmişte 11 milyar dolar etmiş ve şu anda da 2,5 milyar dolar ediyorsa bu beklentileri ile atatp 1 milyar dolar etmez mi ?? =))) hedeflerimiz büyük dostlar..
    Bana hala 1 milyar dolar cok geliyor keko )) ama olsa super olur tabi

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Güzel açıklamalar yapıldı...yenilenebilir sertifika pazarı 2025 yılında dünya bazında 100 milyar dolarlık bir pazar olacak dediler ve biz de buradan pay almak istiyoruz dediler...kinokslar yaygınlaşacak bunun için çeşitli firmalar ile işbirliği yapıyoruz dediler...tıkla gelsin başka firmalar için de uygulayacağız dediler..baştan sona güzel açıklamalar vardı...

bir arkadaşımız tekrarını izlemek isteyenler için bu videoyu tekrardan buraya atarlarsa seviniriz...
    https://www.youtube.com/watch?v=BcvOo-JEmGM&t=16s

Sayfa 205/359 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •