Sayfa 213/359 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Teşekkürler arkadaşlar,gayet iyiyim..
    Geçmiş olsun sn.Kazançkapısı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    Gunaydin Dostum, sen Twitterda hedef 300Ler dedin , dogrumu ? o sevyeye kadar tutmayi dusunuyormusun ?
    acikcasi ben Turk yazilim sirketlerinin cok ucuza degerlendigini goruyorum, sanayi sirkti gibi PD ler 20-30 larda oysa disarda cok daha yuksesk degerlemeler var

neyse soruyu sorma amacim, ben bu sevyelerden %110 kardayim, aceba burdan ekleme yapasam mi diye dusunuyorum
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

merhaba arkadaşlar.Muhtemelen dün kredili işlem yasağı haberini erken alanların satışlarıyla 107.4 seviyesinden itibaren kredilerini kapattılar.şu an 11:00 itibariyle dengelenme görülüyor.Umarım brüt takas tedbiri gelmez.

4.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    Gunaydin Dostum, sen Twitterda hedef 300Ler dedin , dogrumu ? o sevyeye kadar tutmayi dusunuyormusun ?
    acikcasi ben Turk yazilim sirketlerinin cok ucuza degerlendigini goruyorum, sanayi sirkti gibi PD ler 20-30 larda oysa disarda cok daha yuksesk degerlemeler var

neyse soruyu sorma amacim, ben bu sevyelerden %110 kardayim, aceba burdan ekleme yapasam mi diye dusunuyorum
    ben adil değerinin şimdilik (yeni beklentiler ortaya çıkmaz ise ?? ) 310 civarları olduğuna inanıyorum...mümkün olduğu sürece bu amaç doğrultusunda tutmak istiyorum...ama hissemiz agresif çıktığı için de risk oluşuyor...bu yüzden de elimdeki lotlar ile devam etmek istiyorum...lot miktarımı ne artırırım nede azaltırım...olanlar ile devam..artık gerisi de kısmettir diyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. türk piyasası teknolojinin kıymetini bilseydi yazılım ve teknoloji şirketlerimiz çok çok değerli olurdu...biz bu kadar yüksek değerlerin verilmesini beklemiyoruz..benim söylediğim değerler asgari değerlerdir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. insanların yaşam primadinin ne olduğunu az çok biliyorsunuz dostlar okullarda görmüşsünüzdür..(https://www.google.com/search?q=ya%C...UO6idM&vssid=l) .yaşam pramidinin en altında yaşamak için gereken fizyolojik şartlar....ardından güvenlik....ardından sevgi/ait olma...ardından saygınlık...ardından da kendini gerçekleştirme gelir...

gelişmekte olan ülkelerde maddi imkanlar az olduğu için halkın çoğu pramidin ortasına kadar ancak ihtiyaçlarını karşılayabiliyor...zengin ülkeler ise pramadin ta tepesine çıkıyorlar...yani ne kadar zenginlik o kadar bilim ve teknoloji oluyor..sanat da avrupada rönesans döneminde ekonominin çok iyi olduğu vakitlerde gelişmiştir...

işte bu yüzden de bizim gibi gelişmekte olan ülkelerde yazılım ve teknolojiye verilecek değer ile avrupa ve amerikada verilen değer kadar olmasını beklemiyoruz ama en azından belli bir değerin verilmesi gerektiğini düşünüyorum...batıda xx verilen bir değer bizde hiç olmazsa sadece 1 değeri verilmesini bekliyoruz...buda çok olmamalı diye düşünüyorum..

tabi son sözü daima piyasa söyleyecektir...piyasa ne derse o..benimki şimdilik bir temennidir ve hayaldir...siz yine de bana bakmayın...kendinize göre davranın...ben hepimize başarılar diliyorum..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Moscow, Istanbul, Bogota, Amsterdam
    Gönderi
    1,948
    sadece kisisel dusuncem , birileri hisseyi 100 de tutalimda cok ucmasin diye ugrasiyor
    bariz belli, bu hisse 200lere gozunu dikti , oyle veya boyle -Bu beklentiler isiginda- gidecek de , ben biraz daha ekleme yapacam, ,,

tahminim, spek bu sevyede tutacak bir sure
    Saving-Accumulation-Investment
    In God We Trust

8.  Alıntı Originally Posted by richardbozkurt Yazıyı Oku
    sadece kisisel dusuncem , birileri hisseyi 100 de tutalimda cok ucmasin diye ugrasiyor
    bariz belli, bu hisse 200lere gozunu dikti , oyle veya boyle -Bu beklentiler isiginda- gidecek de , ben biraz daha ekleme yapacam, ,,

tahminim, spek bu sevyede tutacak bir sure
    dostum biraz önce de söylediğim gibi siz bana bakmayın...vereceğiniz karar tamamen sizin olsun..biliyorsunuz ben burada atatp nin fiyatı 50-60 aralığında iken bile alınabilir diyordum...sonrasında hiç söylemedim...tabi söylememem çıkmayacağı anlamına gelmiyordu ..gerçekten de buralara kadar geldi..

sonuçta vereceğiniz kararını sonuçlarını siz yaşayacaksınız...doğru karar vermişseniz piyasa sizi kazanç ile ödüllendirecektir...yok yanlış karar vermişseniz de piyasa sizi zarar ile cezalandıracaktır...

benim kararım zaten bellidir..ben tüm ortaklara başarılar diliyorum..

Sayfa 213/359 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •