Sayfa 227/358 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 2861 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kazançkapısı olsun ben olayım foruma çok katkıda bulunduk...tabi ben son bir iki aydır iş yerinde çok yoğun olduğum için kazançkapısı kadar hisseyle temel anlamda ilgilenemedim...kazançkapısının emeği çok daha fazla..forum adına ona teşekür ediyoruz...yalnız sürekli söylediğim gibi bazı şeyler kısmettir...kazançkapısı dostumuz da ne yazık ki 87 de tavan olduğu günde hisselerinin tümünü kaptırdı...elinde ne yazık ki hiç malı kalmadı...çok yazdı çok emek verdi ama kısmeti kadar faydalanabildi...işin ilginç yanı o sattıktan sonra hisse atatp tavanlarda seriye bağladı...çok ilginç oldu...buranın tahtacısı kim ise bir çok ky dostumuzu dökmeyi başardı...çok az yatırımcı dostumuz bu hissede kaldı..

zaten yapı kredinin son bir kaç günde 2 milyon lot toplaması ky dostlarımızın çoğunun döküldüğünü gösteriyor...bakalım yapı kredi bu hisseyi nereye kadar taşıyacak ?? merakla bekliyoruz...

satan arkadaşlar umarım ki kendilerine çok iyi bir hisse bulurlar...ben onlara gidecekleri hisselerde de başarılar diliyorum...kazanan yatırımcılardan kimseye zarar gelmez...asıl zarar gelen hiç kazanamayan yatırımcılardan geliyor...genelde forumları kirletenler ,küfür edip insanları zan altında bırakanlar kazanamayanlar külübünden olanlardır..bunu geçmişte diğer hisselerimizin forumlarında çok görmüştük...
    Dostum ben de çok erken ayrıldım maalesef ama kar ederek çıktım. Senin ve Kazançkapısı dostumun değerli katkıları oldu. Sizler adına seviniyorum izledikçe bol kazançlar diliyorum.

Kazançkapısı ile Turex'de birlikteyiz. Sattığını şimdi senden öğrendim ve şaşırdım. Kısmeti bu kadarmış demek ki. Başka bir forumda görüşmek üzere.. Herkese bol kazançlar.
    "Boğa piyasaları kötümserlikle doğar, şüphecilikle büyür, iyimserlikle olgunlaşır, coşkuyla ölür”

2.  Alıntı Originally Posted by Kyabalion Yazıyı Oku
    Dostum ben de çok erken ayrıldım maalesef ama kar ederek çıktım. Senin ve Kazançkapısı dostumun değerli katkıları oldu. Sizler adına seviniyorum izledikçe bol kazançlar diliyorum.

Kazançkapısı ile Turex'de birlikteyiz. Sattığını şimdi senden öğrendim ve şaşırdım. Kısmeti bu kadarmış demek ki. Başka bir forumda görüşmek üzere.. Herkese bol kazançlar.
    size de bol kazançlar arkadaşlar...yolunuz açık olsun..nasip nasip nasip..sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Burda ana fikir çok bilen degil çok bekleyen kazanıyor çıkıyor gibi...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Sevgili Kazanckapısının gecmişte neler basardıgını yakinen bilenlerdenim. tabii o zamanlar başka nick vardı. yönetimle papaz olunca yeni hesap açtık.

5.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    Sevgili Kazanckapısının gecmişte neler basardıgını yakinen bilenlerdenim. tabii o zamanlar başka nick vardı. yönetimle papaz olunca yeni hesap açtık.
    TUREX deyince hiç düşünmedim almak için. siz kıymetli dostlara da burda bol kazançlar dilerim.
    ATATP de kazandık ancak sabrımız yetmedi bizimde geçmişte. inşallah TUREX te daha fazlasını kazanırız.

6. bekleyen kaç dostlar ?? tavandan toplamda kaç lot işlem oldu acaba ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. 240bin lot alıcı tavanda
    Satış 203bin alis 210 bin işlem oldu

8.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    240bin lot alıcı tavanda
    Satış 203bin alis 210 bin işlem oldu
    tşkler ortak..

Sayfa 227/358 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •