Sayfa 229/359 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. Buradayiz efenim tum lotlarimizla

2. Alırlar satarlar.. Önemli olan hedefler. PD 1 milyar dolar olunca alış satış hesabı yaparız

3. ALFA SOLAR ( Alfas ) enerjinin, bu KAP haberinyle bizim işimiz olur mu ki ??

Şirketimiz Alfa Solar Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. ("Şirket") tarafından yeni kurulacak olan bir bağlı ortaklık vasıtasıyla, enerji sektöründe faaliyet gösteren bir yazılım şirketinin paylarının bir kısmının, yaklaşık 12,5 milyon ABD Doları tutarlı işlem bedeli karşılığında edinilmesi ile ilgili olarak, söz konusu yazılım şirketinin pay sahipleri ile görüşmelere başlamıştır. Anılan işlemin bir aylık süre içerisinde sonuçlandırılması hedeflenmektedir.

4.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Bu gün adaya bayağı kişi veda etti sanki
    Her gün adadan ayrılan oluyor..galiba sonu sonunda ödülün sahibi olarak 3_5 kişi kalacağız..karda iken beklemek de çok zor...ama biliyorsunuz bu konuda şerbetliyiz...gesan bizi iyi alistirdi o yüzden de yükseklerden urkmuyoruz..
    Yakın zamanda bile brlsm hissesinde 1_2 ayda üç katlik primi gördük..
    Bizim için sorun yok...devamke...=)))

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Her gün adadan ayrılan oluyor..galiba sonu sonunda ödülün sahibi olarak 3_5 kişi kalacağız..karda iken beklemek de çok zor...ama biliyorsunuz bu konuda şerbetliyiz...gesan bizi iyi alistirdi o yüzden de yükseklerden urkmuyoruz..
    Yakın zamanda bile brlsm hissesinde 1_2 ayda üç katlik primi gördük..
    Bizim için sorun yok...devamke...=)))
    Keko sen alışkınsında ben hiç alışkın değilim bu kadar kazanmaya. Hergün stres yapıyor yemin ederim. Allah senden razı olsun. Çıkarken lütfen haber ver

6.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Keko sen alışkınsında ben hiç alışkın değilim bu kadar kazanmaya. Hergün stres yapıyor yemin ederim. Allah senden razı olsun. Çıkarken lütfen haber ver
    dostum 75,00 tl den lotlarımın %25 ini trade aşkına kaçırdım..bunu o vakit söyleseydim bir çoğunuz da aynı şeyi yapacaktı o vakit de bu güzel çıkışlardan mahrum kalacaktınız..o yüzden de söylememem daha doğrudur..yalnız elimde kalanları kolay kolay tradeye konu yapmak istemiyorum...bu hissede ileride satacak olsam bile tamamını bitirmeyi düşünmüyorum...damızlık bırakacağım biraz..tahminen buradaki lotlarımın %25 ini kalıcı olarak burada bırakmak istiyorum....çünkü beklenti büyük...tıkla gelsinin satışında güzel bir kar gelecek ,ayrıca öz kaynakları da çok artacak...atatp 1 -3 milyar dolarlık değerleri de alabilir..o vakit 1000 lerden söz ederiz...yani potansiyel var..tamamını bitirmemek lazım..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. şu anki düşüncelerim bunlardır...ama borsada düşüncelerin de çabuk değişebildiğini de söylemek istiyorum...bu konuda bir çok kişiden daha sağlam olduğumu düşünüyorum...biraz inatçıyımdır...bazen zarar edeceğimi bilsem bile inadımda devam ediyorum...kolay kolay bu günkü düşüncelerim değişmeyecektir...gerisi de nasiptir diyorum..

geçen günlerde de söyledim bu hissede en çok kazanacak kişiler belki de en çok bilenler olmayacak...en çok sabır edebilenler olacak demiştim...sanki durum oraya doğru gidiyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Değerlendirmen için teşekkürler keko dostum. Hayırlı ve bereketli bir günümüz olsun inşaAllah

Sayfa 229/359 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •