Sayfa 253/359 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon
Arama sonucu : 2866 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    yenilenebilir enerji ve dijitalleşme çok önemli...aynı şekilde yapay zeka da çok önemli...bunların hepsinde atatp var...hükümet bu alanlara her türlü desteği verecek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. bırakalım inanmayanlar satsın..yine bırakalım da inananlar da alsın...gelecekte bu hisse çok konuşulacak...peyder pey haberleri düşmeye başlayacak..şirket büyük bir atılımın içinde...sabır sabır sabır....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Global Menkul Değerler, ATP’nin geliştirdiği SuperApp’i GOL’ü kullanıcılarına sundu

13/12/2023 10:55:57

Global Menkul Değerler, tüm borsa yatırımcılarının kolay ve güvenilir yatırım yapmalarını sağlayacak yeni SuperApp’i GOL’ü (Global On-Line) geçtiğimiz günlerde müşterileri ile buluşturdu.

Borsanın ilk SuperApp’i olan GOL, borsa yatırımcılarının ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayacak ve eklenebilecek microappler ile sürekli geliştirilecek şekilde tasarlandı.

Global Menkul Değerler Genel Müdürü Gülşeyma Doğançay, finans piyasalarında dijital dönüşüme ayak uydurmanın önemini vurgulayarak “Tüm dünyada yükselişte olan finans piyasalarındaki dijital dönüşümün ülkemizdeki öncüsü olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız doğrultusunda hayata geçirdiğimiz GOL uygulamamız nedeniyle son derece heyecanlı ve mutluyuz. Finans piyasalarında yatırım yapan milyonlarca yatırımcı için kolay ve güvenilir yatırım yapma imkanı sağlıyoruz†dedi.

Türkiye finans piyasalarının gelişmesi için birçok yeniliğe öncülük eden Global Menkul Değerler, Tradesoft markasıyla, sermaye ve finans piyasalarına kapsamlı yazılım platformları sunan ATP’nin geliştirdiği SuperApp’i GOL’ü (Global On-Line) kullanıcılarına sundu.

Birçok özellik gelecek

Uygulamanın ilk versiyonunda; hisse senedi alım-satım, yatırım fonu alım-satım, halka arza katılım, VİOP işlemleri gibi temel borsa aracılığı işlemleri yanısıra; Global Menkul Değerler’in Araştırma Birimi tarafından hazırlanan anlık bildirimler, kişiselleştirilmiş ürün erişimleri, Global’in canlı yayınlarına (Global TV, Radyo) anlık katılım, teknik analiz grafik kullanımı, Model Portföy işlemleri, derinlikli dataya erişim gibi yatırımcıların yatırım karar süreçlerini hızlandıran ve genç, yeni nesil arayüzü ile konfor ve güvenle kullanabilmesini sağlayan özellikleri mevcuttur.

Borsa yatırımcıları, GOL’e güncelleme olarak gelecek yeni versiyonlarıyla çok daha fazla ayrıcalıklı özelliği kullanma imkanına kavuşabilecekler.

‘Milyonlarca yatırımcıya kolay yatırım imkanı sağlıyoruz’

Global Menkul Değerler Genel Müdürü Gülşeyma Doğançay, finans piyasalarında dijital dönüşüme ayak uydurmanın önemini vurgulayarak “Türkiye’de birçok ilke imza atan, sermaye piyasalarının gelişimine katkıda bulunan bir şirket olarak her zaman daha ileriye gitmeyi hedefliyoruz. Amacımız tasarruf sahiplerinin yatırımlarını doğru yönlendirmelerine yardım etmek ve ülke ekonomisi için katma değer yaratmak. Bu vizyon doğrultusunda tüm dünyada yükselişte olan finans piyasalarındaki dijital dönüşümün ülkemizdeki öncüsü olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız doğrultusunda hayata geçirdiğimiz GOL uygulamamız nedeniyle son derece heyecanlı ve mutluyuz. Finans piyasalarında yatırım yapan milyonlarca yatırımcı için kolay ve güvenilir yatırım yapma imkanı sağlıyoruz. Sektörümüzün de işlem, işleyiş standartlarını yükselttiğimize inanıyoruz†dedi.

4. Bu da mı GOL değil

5. Bir büyüğüm önce endeks sonra hisseler derdi endeks düzeldiği zaman farkı göreceğiz endeksinde belini faiz ler büktü %50 garanti para ytd.. DOLAR BAZLI 200 GÜNLÜK ORT. 7600 LERDE BUNUN %10 AŞAGILARINADA GELEBİLİR ENDEKS BAZINDA

6.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Bir büyüğüm önce endeks sonra hisseler derdi endeks düzeldiği zaman farkı göreceğiz endeksinde belini faiz ler büktü %50 garanti para ytd..
    bu faizler borsanın başına bela oldu...bir çok hisse %30-60 oranlarında düzeltme yaşadılar....faizlerin üzerinde kazanma potansiyeli sunacak çok az hisse olacak....atatp bunların başında geliyor...tabi diğer hisseme de güveniyorum...doğru sektör ve doğru hissede olunduğu taktirde bence borsanın en kötü döneminde de kazanmak mümkün...geçmişte çoğu sefer o durumlarda da kazandım..

7. atatp olarak tek rakibimiz SPK ve ENDEKS tir...endeks sert düşmez ise vede spk da sürekli engeller çıkarmaz ise hedeflerimize çok kısa sürede gidebileceğiz..ama görüyorsunuz ki endeks sallantıda...borsanın alternatifi olan faizler ve btc ler ve altın güçleniyorlar...üzerine de spk sürekli bizi durdurmak için tedbirler getiriyor...biraz daha sert hareketler yaparsak tek emir tedbiri getirir...

spk bu çıkışların temelini hiç sorgulamıyor...hayırlısı artık..tek bildiğim hisseler eninde sonunda temel ederlerine gittiğidir...bize tek lazım olan şey sabırdır...

8.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    Global Menkul Değerler, ATP’nin geliştirdiği SuperApp’i GOL’ü kullanıcılarına sundu

13/12/2023 10:55:57

Global Menkul Değerler, tüm borsa yatırımcılarının kolay ve güvenilir yatırım yapmalarını sağlayacak yeni SuperApp’i GOL’ü (Global On-Line) geçtiğimiz günlerde müşterileri ile buluşturdu.

Borsanın ilk SuperApp’i olan GOL, borsa yatırımcılarının ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayacak ve eklenebilecek microappler ile sürekli geliştirilecek şekilde tasarlandı.

Global Menkul Değerler Genel Müdürü Gülşeyma Doğançay, finans piyasalarında dijital dönüşüme ayak uydurmanın önemini vurgulayarak “Tüm dünyada yükselişte olan finans piyasalarındaki dijital dönüşümün ülkemizdeki öncüsü olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız doğrultusunda hayata geçirdiğimiz GOL uygulamamız nedeniyle son derece heyecanlı ve mutluyuz. Finans piyasalarında yatırım yapan milyonlarca yatırımcı için kolay ve güvenilir yatırım yapma imkanı sağlıyoruz†dedi.

Türkiye finans piyasalarının gelişmesi için birçok yeniliğe öncülük eden Global Menkul Değerler, Tradesoft markasıyla, sermaye ve finans piyasalarına kapsamlı yazılım platformları sunan ATP’nin geliştirdiği SuperApp’i GOL’ü (Global On-Line) kullanıcılarına sundu.

Birçok özellik gelecek

Uygulamanın ilk versiyonunda; hisse senedi alım-satım, yatırım fonu alım-satım, halka arza katılım, VİOP işlemleri gibi temel borsa aracılığı işlemleri yanısıra; Global Menkul Değerler’in Araştırma Birimi tarafından hazırlanan anlık bildirimler, kişiselleştirilmiş ürün erişimleri, Global’in canlı yayınlarına (Global TV, Radyo) anlık katılım, teknik analiz grafik kullanımı, Model Portföy işlemleri, derinlikli dataya erişim gibi yatırımcıların yatırım karar süreçlerini hızlandıran ve genç, yeni nesil arayüzü ile konfor ve güvenle kullanabilmesini sağlayan özellikleri mevcuttur.

Borsa yatırımcıları, GOL’e güncelleme olarak gelecek yeni versiyonlarıyla çok daha fazla ayrıcalıklı özelliği kullanma imkanına kavuşabilecekler.

‘Milyonlarca yatırımcıya kolay yatırım imkanı sağlıyoruz’

Global Menkul Değerler Genel Müdürü Gülşeyma Doğançay, finans piyasalarında dijital dönüşüme ayak uydurmanın önemini vurgulayarak “Türkiye’de birçok ilke imza atan, sermaye piyasalarının gelişimine katkıda bulunan bir şirket olarak her zaman daha ileriye gitmeyi hedeï¬â€šiyoruz. Amacımız tasarruf sahiplerinin yatırımlarını doğru yönlendirmelerine yardım etmek ve ülke ekonomisi için katma değer yaratmak. Bu vizyon doğrultusunda tüm dünyada yükselişte olan finans piyasalarındaki dijital dönüşümün ülkemizdeki öncüsü olmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu çalışmalarımız doğrultusunda hayata geçirdiğimiz GOL uygulamamız nedeniyle son derece heyecanlı ve mutluyuz. Finans piyasalarında yatırım yapan milyonlarca yatırımcı için kolay ve güvenilir yatırım yapma imkanı sağlıyoruz. Sektörümüzün de işlem, işleyiş standartlarını yükselttiğimize inanıyoruz†dedi.
    atatp kendini ispatlıyor...gelişiyor büyüyor...bu şirket henüz emekleme döneminde...green x...tıkla gelsin...tgcard...ciddi beklentilerdir....bilenler için bu düşüşler toplama fırsatıdır...bilmeyenlere ise bir şey demeyeceğim çünkü zaten kafalarını çalıştırmış olsalardı defalarca söylediğimde gelip bu hisseyi 30-40 diplerinden toplarlardı...bilmeyenler tavan serileri başladığında alıma gelecekler....NOKTA...

bu arada bir ihtiyaç için kenara ayırdığım nakitlerim ile de tabana da alış yazdım...veren versin..gerekirse ihtiyacımı biraz ötelerim..bana satmazlar iseler de önümüzdeki günlerde ihtiyacımı alırım...her türlü bana uyar....

Sayfa 253/359 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •