Sayfa 256/358 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon
Arama sonucu : 2861 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. getir in 1200 kuryesi varken ,fiyuunun 5000 kuryesi olacak...getir geçen yıl 2,5 milyar dolar ise fiyuu +tıkla gelsin ne kadar bir değerlemeye ulaşır bilemeyiz ama az çok bir tahminimiz vardır...

tgcard da patronların çalışanlarına verdiği bir kart olacağı söyleniyor...işçiler o kart ile yemek yiyebilecek veya alış verişler yapabilecek...çok geniş bir kullanım alanı olacak..buna benzer bir kartın sahibi şirketin piyasa değerinin 18 milyar dolar olduğu söyleniyor...

tüm bunlar ataexpresin içinde olacak..böyle bir şirket palazlandıktan sonra halka arz edildiğini düşünün...bir de bu şirketin %100 ün atatp nin olduğunu düşünün...ataexpress bu işleri olgunlaştırdığında milyar dolarlar değerine çıkabilir...bunun da faydası direk atatp ye yansır...potansiyel çok yüksek görünüyor...bakalım piyasa neye karar verecek ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. borsa sabır işidir arkadaşlar..beklentilerinin gerçekleşmeye başlaması ile yavaş yavaş değerini bulacaktır...bu anların bir benzerini gesanda yaşamış idim...bir çok arkadaş hedef 100 tl koymuş iken ben beklentileri henüz gerçekleşmedi ben beklentilerine bakarım ve tahminen satış hedefim 300-400 aralıklarıdır demiştim...ben hissede iken 300 ü gördük..ben hissede değilken de 480 leri gördü...

burada da aynı taktiği uygulamak istiyorum...beklentileri olgunlaşsın ve yavaş yavaş gerçekleşsin....o vakte kadar piyasa gereğini yapacaktır...çünkü milyar dolar değerlerine ulaşma ihtimali var ve ben bu ihtimali seviyorum...bu ihtimal kimisine göre düşüktür ki onlar düşük fiyatlardan satıp çıktılar ve hala da çıkıyorlar..ama kimilerine göre de yüksektir ve bunlar da tutuyorlar...ben tutanların tarafındayım....

tabi karar her zaman yatırımcınındır...ben kimseye al sat veya tut tavsiyesi vermem...ama pozisyonumu ve düşüncelerimi ise tüm şefaflığı ile paylaşırım...gerisi de kısmettir diyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    satılacak mal olduğu sürece durum bu şekilde olacak...ama ben alırken ona buna bakmıyorum..kim almış kim satmış beni ilgilendirmiyor...ben kendi yatırımımı yapar gerisini de tevekül ederim...
    Geçen perşembe cuma kökünü kurutanlarda mal sabit onun için bende rahatım dostum, ama bukadarda boş bırakılmaz ki, ağa biraz daha alsın

4. Duydu galiba 😄

5.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Geçen perşembe cuma kökünü kurutanlarda mal sabit onun için bende rahatım dostum, ama bukadarda boş bırakılmaz ki, ağa biraz daha alsın
    gönlüm isterdi ki hissenin tahtacısı ben olayım da her gün tavan tavan götüreyim...ama ne yazık ki benim öyle bir imkanım yok...hisselerim malumunuz olmak üzere kocaer ve atatp dir...neredeyse fuul maldayım...herkes kendi çıkarını düşünmek zorunda...eğer beklentiler gerçekleşmeye başlar ve atatp füze olursa o vakit de kimin elinde çok mal varsa o daha çok kazanmış olacak...eğer ki atatp düşecek olursa da o vakit de en çok olumsuz etkilenecek olanlar yine elinde en çok olan yatırımcılar olacak...herkesin kendini kendi riskine göre ayarlaması lazım...herkesin risk iştahı farklıdır...

borsa hayatım boyunca toplasam 10-20 gün nakitte kalmamışımdır...nakitte kalmış isem de yazdırdığım yere mal vermedikleri için istemeden nakitte kalmışımdır...geçen aylarda biraz teknik takılayım ve bazı hisselerimde stop olayım demiştim...inanın onda da pişman oldum...o yüzden de hissesiz ben kalamıyorum...teknik de bana uymuyor...ben başaranları tebrik ediyorum...ama dediğim gibi bana uymuyor...ben temelciyim ve sabır ederek hedefime ulaşmayı umuyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    borsa sabır işidir arkadaşlar..beklentilerinin gerçekleşmeye başlaması ile yavaş yavaş değerini bulacaktır...bu anların bir benzerini gesanda yaşamış idim...bir çok arkadaş hedef 100 tl koymuş iken ben beklentileri henüz gerçekleşmedi ben beklentilerine bakarım ve tahminen satış hedefim 300-400 aralıklarıdır demiştim...ben hissede iken 300 ü gördük..ben hissede değilken de 480 leri gördü...

burada da aynı taktiği uygulamak istiyorum...beklentileri olgunlaşsın ve yavaş yavaş gerçekleşsin....o vakte kadar piyasa gereğini yapacaktır...çünkü milyar dolar değerlerine ulaşma ihtimali var ve ben bu ihtimali seviyorum...bu ihtimal kimisine göre düşüktür ki onlar düşük fiyatlardan satıp çıktılar ve hala da çıkıyorlar..ama kimilerine göre de yüksektir ve bunlar da tutuyorlar...ben tutanların tarafındayım....

tabi karar her zaman yatırımcınındır...ben kimseye al sat veya tut tavsiyesi vermem...ama pozisyonumu ve düşüncelerimi ise tüm şefaflığı ile paylaşırım...gerisi de kısmettir diyorum...
    Hep diyorum keko abi milyar dolar degerleme bana cok geliyor ama satmadim yine de ) 2024 boyunca olgunlasmasini beklerim biraz, gidisata bakarim sonrasi nasip tabi. Hele hele simdi asla satacak zaman degil, en baba kagitlar bile dusuyor

7.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Hep diyorum keko abi milyar dolar degerleme bana cok geliyor ama satmadim yine de ) 2024 boyunca olgunlasmasini beklerim biraz, gidisata bakarim sonrasi nasip tabi. Hele hele simdi asla satacak zaman degil, en baba kagitlar bile dusuyor
    bir bebek bile 9 ayda doğuyor...bırakalım atatp olgunlaşsın...doğacak çok çocuklar var daha....atatp ileride kalabalık mutlu bir aile olacak..sabır sabır sabır....=)

8. Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Sayfa 256/358 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •