Sayfa 260/359 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. 10 TL'den buraya gelen hissenin grenx beklentisi diyelim fiyatlandi.siz hangi beklenti için satın almistiniz

2.  Alıntı Originally Posted by karlıkaya Yazıyı Oku
    Hocam şirketi kötülemek gibi derdim yok ama gene de şeytanın avukatlığına soyunmak istiyorum.Benim huyumdur hisseyi alırım ondan sonra araştırmaya başlarım bun dada böyle oldu.Neyse! Şimdi bu green x uygulamasının şirkete ne getireçeğini tam olarak bilemiyoruz fakat algı olarak şirkete faydası olaçağını düşünüyoruz.Lakin bu şirketin fiyatı 10 liralardan bu seviyeye kısa sürede gelmiş olduğuna göre green x beklentisi bitmiş olabilirmi ne dersiniz.
    Beklentiler fiyatlanmış olabilir de olmayabilir de, bilemeyiz. GreenX ve Tıklagelsin ciro katkısının ne olacağını şu an hesaplamak pek mümkün deĝil ama Tıklagelsin değerlemesine göre ve hizmet verilen markaların artırılacağına ilişkin açıklamalar göz önünde bulundurularak yaklaşık bir hesap yapılabilir.

Bu arada hissenin kısa sürede çok arttığı doğru ama hissenin yaklaşık 2 sene önce 33 TL gördüğünü (bölünmemiş haliyle 83 TL) de dikkate almak lazım. Yani 2 sene önce zirveden alan için getiri süper sayılmaz.

3.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    10 TL'den buraya gelen hissenin grenx beklentisi diyelim fiyatlandi.siz hangi beklenti için satın almistiniz
    Aslında bu soruyu defalarca hisseye ortak olduktan sonra kendime sordum.Mantıklı bir gerekçem yok.Yalnız sayın keko nun inanmışlığı ve şanşı belki benim de işime yarayabilir.Tek gerekçem bu.Hani hz.isaya atfen söylenen bir söz vardır." Mucize olan suda yürümek değildir; asıl mucize inanmaktır." Ben kekonun yazılarında bunu görüyorum.Borsanın yüzde otuzu gerçekleri yansıtıyorsa yüzde yetmişi ilizyondur.Kim bilir sn.keko nun şansı ve kısmeti bizim de inş.kısmetimiz olur.Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Olsun be yaradan yardır.Mazlumun ahı indirir şahı.Herşeyin bir vakti vardır...Yunus Emre

https://www.powerledger.io/platform-features/tracex

Atrıntılı ve anlaşılır bilgilerin olduğu GreenX platformuna ilişkin Üstteki link fikir verebilir.

6.  Alıntı Originally Posted by karlıkaya Yazıyı Oku
    Hocam şirketi kötülemek gibi derdim yok ama gene de şeytanın avukatlığına soyunmak istiyorum.Benim huyumdur hisseyi alırım ondan sonra araştırmaya başlarım bun dada böyle oldu.Neyse! Şimdi bu green x uygulamasının şirkete ne getireçeğini tam olarak bilemiyoruz fakat algı olarak şirkete faydası olaçağını düşünüyoruz.Lakin bu şirketin fiyatı 10 liralardan bu seviyeye kısa sürede gelmiş olduğuna göre green x beklentisi bitmiş olabilirmi ne dersiniz.
    beklenti sadece green x olsaydı belki de bunu söyleyebilirdik..ki benim çok değer verdiğim bazı dostlarım bu hisseyi aylar önce aldıklarında hedeflerinin 100-150 olduğunu söylemişlerdi....o durumda belki de hedefine gelmiştir diye ben de şüphe etmeye başlardım...ama kimsenin beklemediği tıkla gelsin ve tgcard beklentisi yeni yeni ortaya çıktı...işte bu iki güzel beklenti bende hedefin buraları olduğu şüphesini gideriyor...ben çok daha yukarılarının görülmesi gerektiğini mantığım ve tecrübelerim bana söylüyor...

gesanda yaşadığım duyguları burada da yaşıyorum..orada da sürekli kredi ve brüt yasakları gelmesine rağmen 17 tl den ta 300 tl lik fiyatlamaları ben içinde iken gördüm...açıkçası ben böyle bir ihtimali kaçırmak istemiyorum...

şu anda karda mıyım ? evet...ama benim meselem sadece kazanmak değildir...bir hikayenin takipçisi olarak hissede sabır ile devam etmek ve ödül olarak da çok kazanmayı istiyorum..

gesanda iken de fiyat 17 tl den 50 tl ye gittiğinde bazı dostlarım kazandın daha ne istiyorsun diyorlardı...şu anki durumu da benzer görüyorum...gerisi de kısmettir diyorum...beklemek ile bir şey kaybetmeyeceğim...kayıp edersem en fazla kardan kayıp ederim ama o ihtimal de gerçekleşir ve atatp milyar dolarlık değerlere ulaşırsa o vakit kendim için büyük bir iş başarmış olacam...bırakın bir hayalimi gerçekleştireyim arkadaşlar...=))
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by filintaby Yazıyı Oku
    https://www.powerledger.io/platform-features/tracex

Atrıntılı ve anlaşılır bilgilerin olduğu GreenX platformuna ilişkin Üstteki link fikir verebilir.
    dostum keşke bunun türkçe tercümesini de verseydin...benim gibi kekolar anlamak için mecburen uğraşıp kendileri çeviriden anlamlandıracak...=)
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. green x in potansiyeli konusunda tek bildiğim 2030 yılına kadar ülkemizde 120 milyon dolarlık bir pazara ulaşmasının beklendiğidir...atatp 2024 yılı sonuna kadar aynı platformu dünyanin en büyük ges üreticisi olan Çin de dahil 4 ülkede de uygulayacak...buda potansiyeli çok artırıyor..dünya hızla fosil yakıtlarda uzaklaşıp yenilenebilir enerji kaynaklarına yöneliyor...atatp önceden durumu görüp çeşmenin başında konumlanması çok güzel...bazen sadece bir beklenti için hisselere giriyorsunuz ama bir de bakıyorsunuz ki bir çok beklentisi ortaya çıkıyor...green x in ileride daha ne potansiyelleri ortaya çıkaracağını kimse bilemez...kapı kapıyı açıyor...green x ile kazanılan prestij daha bir çok süpriz ve hayırlı kapıları atatp ye açma potansiyeli var....sırf bu beklentiyle de bu hisse tutulmayı hak ediyor...

tabi şansımıza green x ile birlikte tıkla gelsin ve tgcard beklentisi de ortaya çıktı...bu iki yeni beklentinin çok potansiyeli var arkadaşlar...

Sayfa 260/359 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •