Sayfa 280/359 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330 ... SonSon
Arama sonucu : 2865 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    Tgcard şu an çok yeni bir konu olduğu için , sodexho edenred gibi büyük rakipler olduğu için kısa vadede bilancoya katki vermesi zor gibi görünüyor.
    Teknoloji alt yapısı kendisine ait olan ve bu alt yapıyı sürekli geliştirecek ar-ge si olan şirketlerin büyümesi çok hızlı olabiliyor..ATATP gibi bir yazılım devinin ar-ge si TGCARD in arkasında olacak...
    Yeter ki bir kere piyasaya girsin..devamı çok hızlı gelecektir...insanların çoğu yenilikleri seviyor...insanlar ve özelikle de gençler değişime ve yeniliğe çok açıktırlar..ben çok umutluyum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bugun atak başladı gune...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

3. Tavanda bekleyen 226bin

4. Maşallah haftaya süper başladık.

5. Yapı kredi alıyormuştahtayı...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yeter diyenler ve inanmayanlar bu hisseden çoktan döküldüler...kalanlar sağlam yatırımcılar...tahmin ediyorum ki gerçekten de çok az kişi kaldık...sabır sabır sabır...beklentileri ile ilgili kap haberleri geldikçe çoşacağız...bu beklentileri ile piyasa değeri belki de bir kaç milyar dolar olması gerekirken biz bir milyar dolara razıyız...

green x..tıkla gelsin...fiyuu....tgcard...hepsi de büyük işler...hepsi de güzel kar getirecek projeler...
    sabır etmeye devam...beklentiler büyük...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ATATP 118-120 civarlarında üçlü tepe görünümü oluştururken ,90,00-92 seviyelerinde de üçlü dip görünümü oluşturmuş görünüyor...bu her iki formasyon da güçlüler...ama rsi ye baktığımızda diplerden tekrardan fiyatı yukarı kesmesi atatp nin tekrardan yukarıya tepki verme hazırlığında olduğunu gösteriyor...macd ye de baktığımızda diplerde olduğunu görüyoruz...önceki macdnin diplerden yukarı kesmesi 56 dan 128 i göstermesi ile sonuçlanmış idi..yani uzun soluklu bir çıkış idi..işte bu yüzden de olası çıkışının uzun soluklu olabileceği düşüncesini veriyor...brütün de bitmesine 10 gün kalacak olması ve çoğu hisselerin brütün bitmesine yakın harekete başladığını düşündüğümüzde atatp nin de çıkmaya hazırlandığını ve teknik olarak bir zemin hazırladığını görebiliyoruz...

tüm bu teknik verileri alt alta koyup topladığımızda atatp nin uzun soluklu bir çıkışa hazırlandığı çıkarımını yapabiliyoruz..bakalım bu gerçekleşecek mi ?? hep birlikte yakından takip ediyor olacağız...
    yakın zamanda bu teknik yorumu yapmıştım..teknik grafik çalışmam ise çalışma yaptığım siteden silinmiş...aşağı yukarı atatp tahmin ettiğimiz yolda ilerliyor...sabır sabır sabır...128 zirvemizi geçersek çanak katlamasına gidebileceğiz ki oraları da 170 civarlarına denk geliyor...bakalım bu gerçekleşecek mi ???

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Yapı kredi alıyormuştahtayı...
    Ata ne yaptı öyle vay arkadaş

Sayfa 280/359 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •