Sayfa 5/356 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 33 - 40 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    O NE YAWW tanımıyom. uzun ismi nedir.

budur herhalde.
    https://i.resimyukle.xyz/1VCeLc.jpg
    https://resimyukle.xyz/i/6VGScd

yükledim ama işyeri bilgisayarı bende göstermedi.
    Sağolasın.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2. 826 k lot hacim olmus 5.25 milyon lot tavanda bekliyor ...%32.4 iskonto var ..Birkac tavan yapar gibime geliyor .Yatirim tavsiyesi degildir

3. Ata Yatirim ilk tavanda niye satıyor ki hanı iskontoluydu

4. Masallah ne de cok yazan var. Tavanda oldu hende buna ragmen sadexe 5 sayfa gidebilmis atatp forumu. Sozun ozu arza katilan cok az ky var.ilk gun tavan acinca kimse mal alamadi dogru durust. Her sey beklerim bu kaittan. Herseye gebe nerde azlik orada bereket vardir. Riske deger benim icin

5. He tavan serileri gelmeye de bilir. Ama halka arzlarda terse donen algiyi bir sekilde eski seviyelere dondurmek isteyeceklerini tahmin ediyirdum. Bunuda en kolqy yapabilecekleri kaitla yapmaka isteyebilirler.

6. Boğaziçi Beton İkinci Günde Tavandan Kapattı

Alıntı Originally Posted by trade500 Yazıyı Oku
    He tavan serileri gelmeye de bilir. Ama halka arzlarda terse donen algiyi bir sekilde eski seviyelere dondurmek isteyeceklerini tahmin ediyirdum. Bunuda en kolqy yapabilecekleri kaitla yapmaka isteyebilirler.
    Halka arz büyüklüğü 1 milyara yakın olan BOBET ikinci günü de tavan kapattı. Bunun daha gidecek çok yolu olduğunu düşünüyorum, inşallah.

Yatırım Tavsiyesi Değildir Kendi Kişisel Görüşümdür.

7. Bunun lotu az, daha gider...diğerleri 50-100 milyon lot.. bu sadece 7.5 milyon..

8. 2 .tavanda geldi spekulator piyasadaki az lotun 7.5 milyon lotun avantajini guzel degerlendiriyor kucuk yatirimcida satmayinca hisse gidiyor .helal olsun..Bugunku hacim sadece 350 k...tavanda bekleyen 6.325 milyon lot.

Sayfa 5/356 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •