Sayfa 250/356 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1. bir hikaye daha mı geliyor acaba? (alkatrazkuscusundan alıntıdır)
    Son düzenleme : maozcan; 10-12-2023 saat: 14:31.

2. Atatp ataexpres için tgcard tescil etmiş 1.5 ay önce

28 kasımda yayın kararı alınmış
    Tgcard ile bildiğimiz Sodexo multinet ederned gibi şirketlerin faaliyetleri yürütülebilir
    3 ay içinde itiraz gelmez ise tescil edilecektir

alkatrazkuscusu teşekkürlerimle

kişisel yorumum:

Sodexo'nun 18 milyar dolar dan fazla piyasa değeri olduğunu biliyoruz

*** TGCard, hem anlaşmalı yemekçilerle yerinde sipariş hem de online tıklagelsin üzerinden sipariş imkanı sunacaktır Bu çeşitlilik, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre esneklik sağlar.

*** TGCard'ın market entegrasyonu yapabilir kullanıcıların gıda alışverişlerini de kart üzerinden yapmalarını sağlayarak, kullanım alanını genişletir. Bu, kullanıcılar için daha fazla kolaylık ve indirim fırsatı anlamına gelir.

*** TGCard'ı bir nevi dijital banka olarak kullanmak mümkün olacaktır. Kullanıcılar, kartta para tutabilir ve puan biriktirerek Migros gibi marketlerden alışveriş yapabilir ya da yemek siparişi verebilir.

*** kripto projelerinin hedeflediği Web 3.0 senaryosuna uygun bir yapı sunuyor. Market ve yemek ağı entegrasyonu, bu yeni internet anlayışının bir parçası olarak görülebilir.

*** TGCard, ileride kıyafet gibi farklı sektörleri de sisteme dahil ederek, kullanım alanını daha da genişletebilir. Bu, kullanıcıların günlük ihtiyaçlarının neredeyse tamamını tek bir platform üzerinden karşılayabileceği anlamına gelir.

son birşey daha ATP zenia markasının kioskların sadece tab gıda markalarının dışında da kullanım senaryolarını fazlasıyla artırır bu durum

3.  Alıntı Originally Posted by matrakim Yazıyı Oku
    Atatp ataexpres için tgcard tescil etmiş 1.5 ay önce

Tgcard ile bildiğimiz Sodexo multinet ederned gibi şirketlerin faaliyetleri yürütülebilir

kişisel yorumum:

*** TGCard, hem anlaşmalı yemekçilerle yerinde sipariş hem de online tıklagelsin üzerinden sipariş imkanı sunacaktır Bu çeşitlilik, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre esneklik sağlar.

*** TGCard'ın market entegrasyonu yapabilir kullanıcıların gıda alışverişlerini de kart üzerinden yapmalarını sağlayarak, kullanım alanını genişletir. Bu, kullanıcılar için daha fazla kolaylık ve indirim fırsatı anlamına gelir.

*** TGCard'ı bir nevi dijital banka olarak kullanmak mümkün olacaktır. Kullanıcılar, kartta para tutabilir ve puan biriktirerek Migros gibi marketlerden alışveriş yapabilir ya da yemek siparişi verebilir.

*** kripto projelerinin hedeflediği Web 3.0 senaryosuna uygun bir yapı sunuyor. Market ve yemek ağı entegrasyonu, bu yeni internet anlayışının bir parçası olarak görülebilir.

*** TGCard, ileride kıyafet gibi farklı sektörleri de sisteme dahil ederek, kullanım alanını daha da genişletebilir. Bu, kullanıcıların günlük ihtiyaçlarının neredeyse tamamını tek bir platform üzerinden karşılayabileceği anlamına gelir.

son birşey daha ATP zenia markasının kioskların sadece tab gıda markalarının dışında da kullanım senaryolarını fazlasıyla artırır bu durum
    TGCARD olayı eski bir açıklamamı piyasa bunu biliyormuydu.
    Yada tam tersi yeni bir habermi.
    eski bir haberse bunu şimdi servis etmenin amacı ne.(anladğım kadarıyla eski)
    sn kekonun yazılarında raslamadım.
    açıklayacak arkadaş varmı.
    sn keko bir yorum yapabilirmisin.

4.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    TGCARD olayı eski bir açıklamamı piyasa bunu biliyormuydu.
    Yada tam tersi yeni bir habermi.
    eski bir haberse bunu şimdi servis etmenin amacı ne.(anladğım kadarıyla eski)
    sn kekonun yazılarında raslamadım.
    açıklayacak arkadaş varmı.
    sn keko bir yorum yapabilirmisin.
    Bu haberi bende yeni gördüm arkadaşlar...şirketler bu tür basvurulari kaptan açıklamaz..bu tür bilgileri ancak araştırarak tespit edilebilir..bunu tespit eden arkadaşlara tüm ortaklar adına teşekürler...
    ATATP dört bir koldan atak içerisinde...green x ile....fiyuu ve tıkla gelsin ile birlikte...şimdilik de TGCARD ile...tam bir organize işlerin içinde..ATATP küçük sermayesi ile dev olma yolunda .
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. teşekkürler sn.keko

6.  Alıntı Originally Posted by matrakim Yazıyı Oku
    Atatp ataexpres için tgcard tescil etmiş 1.5 ay önce

kişisel yorumum:

dostum sektörün içinden biri olarak tüm bu olup bitenlerin anlamını en çok sen iyi anlıyorsun...bence bu yorumunu çerçeve içine alıp bir yere asmak lazım...kafamız her sıkıştığında tekrardan okumak lazım...olacakları çok güzel özetlemişsin...potansiyeli çok güzel ortaya koymuşsun...tebrikler...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. karşılık bulması dileğiyle abi sağolasın

8. bu gün için kaşıkçı elması benzetmesi yapmıştım...bilmeyenlerin satışı mı etkili olacak yoksa bilenlerin alışı mı ?? merakla bekliyorum...ben uzun vadeli düşünebilecekler için bu hissede her düşüşü alım fırsatı olarak gördüğümü söylemek isterim...çünkü kimsenin tahmin edemediği güzel beklentileri ortaya çıktı...

Sayfa 250/356 İlkİlk ... 150200240248249250251252260300350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •