Sayfa 302/356 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon
Arama sonucu : 2846 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Universitede ev arkadaslarim Batmanli idi. Bir tanesinin ablasi okudugumuz sehirde is bularak gelmisti ama temelli yerlesmeye de tam karar veremeyip, hem isi denerim hem de sehri diyerek ev tutmadan once birkac hafta sizde kalsam olur mu dedi.

Cok gecmeden evde beklenmedik bir masraf yapmamiz gerekti, serde ogrencilik de var kizlarin parasi bitti. Bu abla elindeki parayi hepimize paylastirdi, hadi biri zaten kardesi oburu de hemserisi ama getirdi bana da para verdi, ayni catidayiz bu para benim maas gunume kadar hepimize yeter diye.

Ben param var zaten diye almadim ama sahip cikmasi cok guzel hareketti, sagolsun.

Birkac hafta sonra sehri de isi de sevmeyip Batman'a dondu ama ��
    doğrudur dostum...biz karşılıksız yardım etmeyi severiz...batmanda arabanız yolda kalsa hemencicik on kişi gelir yardım eder...bizim memleket biraz farklıdır..insanları da anlayışlıdır...güven ön planda..tanımadığın birinden alış veriş yapsan paran yoksa sonra ver diyorlar...oysa başka yerde kimse kimseye güvenmez...batmanı anlayabilmek için orada bir müddet yaşamak lazım...

neyse dostlar biz şimdi borsaya dönelim...merkez bankası başkanı değişti..bu biraz güven sarsıcı görünüyor ama yerine gelen de aynı politikayı benimsemiş ise çok da zarar görmez borsa...ama bir şekilde borsada bir tekleme yapar...istikrarlı bir merkez bankası başkanını tuturamadığımız için...

son bir iki haftadır borsa çıkarken bizim atatp uyku halinde idi...daha yeni dün ilk defa ciddi bir hareket çekti..içimden bir ses borsa yataya girse bile diğer hisselerden realize olacak yatırımcılar atatp ye kanalize olacak bu yüzden de atatp yoluna devam edecek diyor...evet içimdeki ses biz çıkışa geçeceğiz diyor...çünkü son borsa rallisinde çıkmayan nadir hisselerdeniz....bir şekilde atatp bunun öcünü alacaktır diye düşünüyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Cuma günü bankof 131 bin alimla kapattı. Ortalamasi 136,70 . Pazartesi günü bunları ne yapacağını takip etmek gerekir. Çok volatil bir gün olabilir. Merkez bankası başkan degismesi hikayesi ve abd iran arasindaki sacmasapan it dalaşı piyasayı olumsuz etkileyebilir .

3. Jp morgan olumlu
    Citi olumlu
    Bloomberg olumlu
    BankOf olumlu
    Hsbc olumlu rapor attı

4.  Alıntı Originally Posted by Okan59 Yazıyı Oku
    Jp morgan olumlu
    Citi olumlu
    Bloomberg olumlu
    BankOf olumlu
    Hsbc olumlu rapor attı
    bu raporlar yenimi

5. JP Morgan: Dezenflasyon ve TL için olumlu görüyoruz. PPK kararları enflasyonla daha fazla odaklanacak.

Morgan Stanley: Politika değişikliğine işaret etmiyor. Merkez Bankası enflasyonla mücadeleye öncelik verecek

6.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    bu raporlar yenimi
    Yeni açıklamalar

Zaten eflasyon muhasebesi olayları bistte bitsin konjonktür uygun olursa yabancı ilgisi artar diye düşünüyorum

7. Tabi piyasada yabancıya güvenmeyen borsacı arkadaşlarımızda cok haksizda değiller yasiyalim görelim

8. hadi atatp 140 ların üzerine çık artık...beklentilerin güzeldir...devir teknoloji ve yazılım şirketi devridir..devir yapay zeka devridir..sen bu işlerin hepsinde varsın ve güçlüsün..türkiyenin bence bir numarasısın...greenx te kendini ispatladın..tıkla gelsin..fiyuu ve tgcard ile bangır bangır geliyorsun...kendine güven ve hak ettiğin yerlere çık...merak etme bir keko olarak ben de arkandayım...sana her türlü manevi desteği vereceğim...benim de arkadamda dağ gibi ky dostlarımın duası var...hep birlikte başaracağımıza inanıyorum...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 302/356 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •